Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Berkay sonuna kadar haklisin,haldizda 2. El cbr 250 sormustum beyaz ve kazalı idi, grenajrinda çizikler duruyordu ve zincir dişlisi pas içindeydi. Fiyat 10.500 dediler.. işin komik yani o sira sifir km cbr250r d&b motor da 10.900 tl idi )) benim cb yi takasta 2500 e saydilar ) yani diyor ki saplarim da saplarim..

darkgt ben 10 yildir motosiklete biniyorum,zx6 sindan tut vn1500 une kadar bindim. Ayrica yurt disindan parca getirip satiyorum. Bir suru sanayici tamirci arkadasim var. Sen diyorsan ki 2500 tl lik motosikletin(onlar bu degeri biçiyor) bakiminda hem bakim işçilik ücreti alip hemde uzerine zincir temizlemeye 30 tl normal diyorsan benim sana daha soyleyecek lafim yok.

ben hep konsuk motora gittim bakima,orda da zincirim temizlendi ve yaglandi ama bu iş icin tek kurus almadilar,simdi orada ekmek yiyen yok mu? Haldizda 50 kisi ekmek yiyor diye biz aç mi kalalim? Adam 1 gunde 360 tl ben zincir temizlemeye 30 tl mi verelim?Berkay 1 gunde 360 tl kazaniyor mu?

ayrica bakim yapilirken yapilan islemleri gozlerimle gorememek beni çok tedirgin ediyor,konşuk ta kahvemi içerken yapilan işlemleri naklen izleyebiliyorum.

Yanlis anlasilmasin,sorun 30 tl degil,sorun enayi yerine koyulmak.. yoksa ben konsuga git gel benzin,otoyol,yemek vs parasi 60-70 tl fazladan harciyorum zaman kaybi da cabasi ama enayi yerine koyulmadigim icin gerekirse 500 tl fazlasini veririm. Berkayin da ayni sekilde dusundugune inaniyorum.

tamam honda motosiklet servisinin kocaeliye acilmasi cok guzel ama kazali pas icinde motora sifiri 10.900 iken 10.500 istiyorsa,3500 e satilabilen motorumu takasta 2500e sayiyorsa,benim zincirimi temizlemeye 30 tl istiyorsa,anlasilmis mala ertesi gun 360tl zam yapiyorsa bana (ve kocaeliye) ne faydasi kaldi ki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bycml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR ESD
    Hepinize tesekkr ederim. Korfezdeyim ben. Nazik davetiniz iccin tesekkur ederim ama daha onceden verilmis bir sozum var :( yoksa seve seve gelirim.
    Size simdiden iyi eglenceler. Bu arada bulusma tam olarak nerde olacak ve nereye gidilecek. Bileyim yine de bakarsiniz firsat bulurum

alial - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 versys 650
    Herkese merhaba.
    Ben de kocaeli mt ye dahil oldum. ilk vitesli motorum ybr. kısa kısa gezilere başladım (iznik, yuvacık vs.)
    toplu gezi ve organizasyonlarda görüşmek ümidiyle.
    baysamin bunu beğendi.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bycml adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize tesekkr ederim. Korfezdeyim ben. Nazik davetiniz iccin tesekkur ederim ama daha onceden verilmis bir sozum var :( yoksa seve seve gelirim.
    Size simdiden iyi eglenceler. Bu arada bulusma tam olarak nerde olacak ve nereye gidilecek. Bileyim yine de bakarsiniz firsat bulurum
    Benim evde toplanılacak karamürselde.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    yeni gelen arkadaşlara merhaba hoş geldiniz pazar günü karamürseldeyiz yuolu düşen buyursun gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazırla sucukları

saat belirleyin ona göre hareket edelim benim için sıkıntı olmaz..
    abi saat diyemiyorum abim ankaraya yola cıkacak o ne zaman giderse ben onu ugurlayıp gelirim. ama siz geçin ben her halikarda ordayım pazar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı alial adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Ben de kocaeli mt ye dahil oldum. ilk vitesli motorum ybr. kısa kısa gezilere başladım (iznik, yuvacık vs.)
    hocam sen değirmendere de mi oturuyorsun yada yüzbaşılar da müfit Saner caddesini mi kullanıyorsun.Burda yeni mavi bir esd görüyorum sen misin acaba?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Herkese merhaba.
    Hoşgeldiniz. Ben ve Berkay (soa) aksamları 7 gibi çıkıp ufak turlar atıyoruz. Değirmendere'deyiz. Müsaitseniz sizi de bekleriz.
    alial bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 versys 650
    evet o benim
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    evet o benim
    hocam gördüğünde dur da tanışalım genelde her gece uğurla tur atıyoruz 20 30 km haberin olsun. En yakın zamanda tanışmak üzere

Motosikleti
    2015 versys 650
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz. Ben ve Berkay (soa) aksamları 7 gibi çıkıp ufak turlar atıyoruz. Değirmendere'deyiz. Müsaitseniz sizi de bekleriz.
    Hoşbulduk. Tamam olur tabi. Nerde buluşuyorsunuz?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hoşbulduk. Tamam olur tabi. Nerde buluşuyorsunuz?
    Değirmendere'de,Müfit Saner caddesi üzerinde evlerimiz Berkay'la. Ya Berkay benim evin oraya geliyor ya da ben Berkay'ların evinin önüne Ama sizinde uygun oldugunuz zamanlarda müşterek bi nokta belirleriz. Vapur iskelesinin önü gibi..
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 versys 650
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değirmendere'de,Müfit Saner caddesi üzerinde evlerimiz Berkay'la. Ya Berkay benim evin oraya geliyor ya da ben Berkay'ların evinin önüne Ama sizinde uygun oldugunuz zamanlarda müşterek bi nokta belirleriz. Vapur iskelesinin önü gibi..
    ben de oraya yakın oturuyorum, bi arka sokakta. gunduz izmit e gidicem. aksam 7de d.dere vapur iskelesinin oralarda olurum gorusuruz.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    ben de oraya yakın oturuyorum, bi arka sokakta. gunduz izmit e gidicem. aksam 7de d.dere vapur iskelesinin oralarda olurum gorusuruz.
    Tamamdir hocam 7de görüşmek uzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Snopy pizzadayiz hocam

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdir hocam 7de görüşmek uzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Snopy pizzadayiz hocam
    afiyet olsun

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Selam gençler nasilsiniz? Safak demis coni moni yakinda yaninizdayim
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 250
    arkadaşlar merhaba,bende artık aranıza katılmış bulunmaktayım.x olsun y olsun z olsun derken cbr 250r olduiyikide olmuş.hiç ama hiç pişman deilim.yaklaşık 1 haftadır çok heyecanlı bi şekilde izmitte tek başıma turlamak için mücadele veriyorum.anlayamazsınız!! allaha emanet olun.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Hayırlı olsun çilek,

Motosikleti
    Honda CBF 500
    afiyet olsun
    Pazar hep beraber yiycez abi geliyorsunuz dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı çilek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,bende artık aranıza katılmış bulunmaktayım.x olsun y olsun z olsun derken cbr 250r olduiyikide olmuş.hiç ama hiç pişman deilim.yaklaşık 1 haftadır çok heyecanlı bi şekilde izmitte tek başıma turlamak için mücadele veriyorum.anlayamazsınız!! allaha emanet olun.
    hayırlı olsun motorun kazasız belasız kullanırsın umarım...

Motosikleti
    cbr 250
    çok teşekkür ederim.allah kimseye kaza bela vermesin inşl.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar hep beraber yiycez abi geliyorsunuz dimi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

hayırlı olsun motorun kazasız belasız kullanırsın umarım...
    gelicemde nerde ve nasıl buluşucaz kırmızı gül olcak cebimde ordan tanıyın beni

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

çok teşekkür ederim.allah kimseye kaza bela vermesin inşl.
    sende buluşmalara katıl..tanışalım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun insallah. Kazasız,belasız güzel günlerde kullanın.

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam gençler nasilsiniz? Safak demis coni moni yakinda yaninizdayim
    İyiyiz abi sen nasılsın? En kısa zamanda biter insallah askerlik

gelicemde nerde ve nasıl buluşucaz kırmızı gül olcak cebimde ordan tanıyın beni

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

sende buluşmalara katıl..tanışalım
    Mekan basit abi,yol üzerinden alırım seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler