Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500

Motorasuko kabilesiiii uyaaan :D:D:D:D:D:D.....

http://www.motosiklet.net/forum/konu...yursunlar.html

etkinklik açık ve net napak gidek mi söle değişik bi dağıtmacalara mı girsek napsak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hafta içi seka park ya da başiskele sahilinde veya herhangi bir yerde,iftardan sonra bi çay kahve içelim..
    Malum herkes yoğun,önceden plan yapıp,arayı soğutmayalım...
    -CBX250- bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Ben motorumu sattım...bakalım bi cbf250 var olursa hala motoru goremedık...Duruma gore bende katılırım kapmcılara

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı ApacheRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorumu sattım...bakalım bi cbf250 var olursa hala motoru goremedık...Duruma gore bende katılırım kapmcılara
    Al kardeş al Benim twistera kardeş lazım
    Hayırlısı olsun tabiki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta içi seka park ya da başiskele sahilinde veya herhangi bir yerde,iftardan sonra bi çay kahve içelim..
    Malum herkes yoğun,önceden plan yapıp,arayı soğutmayalım...
    15 & 17 ağustos basiskele sahili geçerli ;)

Motosikleti
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al kardeş al Benim twistera kardeş lazım
    Hayırlısı olsun tabiki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

15 & 17 ağustos basiskele sahili geçerli ;)
    Senin Kardeş Geldi hayırlısı ile aldım motoru...pazartesi-salı-çarşamba ve perşembe dersim var 21:30 da cıkıorum o saatten sonra isteyen olursa görüşebiliriz...
    v max bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    selamunaleykum abiler kardeşler.bayramdan sonra askerlik muayesi için gölcük donanmaya geleceğim.bir gün konaklamayı düşünüyoruz.iki kişiyiz.honda titan ve mondial 150 mr ) nerede konaklayabiliriz öneriniz varmıdır?ve merak ettiğm izmitte bit pazarı kuruluyordu hala kuruluyormu? nerede kuruluyor.sırf orayı gezebılmek için izmite gelişimi ona göre ayarlayacagım

Motosikleti
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum abiler kardeşler.bayramdan sonra askerlik muayesi için gölcük donanmaya geleceğim.bir gün konaklamayı düşünüyoruz.iki kişiyiz.honda titan ve mondial 150 mr ) nerede konaklayabiliriz öneriniz varmıdır?ve merak ettiğm izmitte bit pazarı kuruluyordu hala kuruluyormu? nerede kuruluyor.sırf orayı gezebılmek için izmite gelişimi ona göre ayarlayacagım
    Perşembe pazarı mevkiinde sabah kuruluyodu ama hala kuruluyomu bılemedım.... konaklıcak yer derken nasıl bıyer arıyosun ona gore

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Sen gel Donanmanın önüne kur çadırı Sonra nereye istersen oraya akarsın ister değirmendere karamürsel.. ister izmit, körfez
    Bahsettiğin pazar şehir merkezinde perşembe pazarı mevkiinde çarşamba günü sabahları kuruluyordu en son şuan var mı öyle birşey hiç bir bilgim yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Senin Kardeş Geldi hayırlısı ile aldım motoru...pazartesi-salı-çarşamba ve perşembe dersim var 21:30 da cıkıorum o saatten sonra isteyen olursa görüşebiliriz...
    Çok sevindim, ilk aldığım günü andım bi anda.. iyi yapmışın çok ideal bi motor ;) Şuan sıfırı olmadığı için aslında sıfır alınıp hiç satılmayacak bi motor diyebilirim torku hızlanması, hızı ve en önemlisi dengesi gayet iyi.. Fazlası ZARAR

Enes Karadaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125-16 Hero
    Bit pazarı otagarın arkasına kuruluo persembe pazarından kalktı .

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    hayırlı olsun moruk güle güle kullan egzantrik ne durumda baktırdınmı
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    zx636r ninja
    motorasuko
    cemaat nasılsınız
    kadir geceniz mübarek olsun
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    zx636r ninja
    Sağol Emrah abi,sen nasılsın?
    Geldin mi buraya?
    Seninde Kadir gecen mübarek olsun
    iyiyim uğur sağol
    26 ağustos da ordayım nasipse
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorasuko
    cemaat nasılsınız
    kadir geceniz mübarek olsun
    sağol emrah abi.

Gelse görürdüm uğurum :D.. Bu ara gözümden hiiiç bişi kaçmıyo kim buralarda kim değil. yoldan geçeni yakalıyorum :D:D:D:...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Perşembe pazarı mevkiinde sabah kuruluyodu ama hala kuruluyomu bılemedım.... konaklıcak yer derken nasıl bıyer arıyosun ona gore
    Abi ufak ve uygun bi pansiyon is gorur bizim icin

Motosikleti
    VN 800
    Herkese merhaba arkadaşlar,

İzmitte Ottomans Mc Turkey ailesi olarak kulüp evimizi açtık.Tüm motosiklet kullananların yeni yüzlerle tanışması için güzel bir ortam hazırladık.Park sorunu bulunmamaktadır.12:00-24:00 arası sıcak-soğuk meşrubat,wi-fi vakit geçirilebilcek güzel bir yer haline getirdik.

Orduevi durağının üstünde seka lokali yan tarafındayız.Duraktan sonra sağa dönüp uysal taksi yanından 30mt ileri gelerek yerimize ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Tekrardan hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin..

eywallah kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Abi ufak ve uygun bi pansiyon is gorur bizim icin
    iki kişi kalacaksanız 60 liradan aşagı bı pansıyon bulamazssınız.ayrıca gelmeden bılgı verırsenız geldıgınızde mutlaka gorusuruz....

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    arkadaşlar merhaba elinizde kullanmadığınız kalın balast varsa talibim yeni aldığım kit den çıkan ince balastlar beş para etmez. bir tane kalın balastım var onu denedim ışık şiddeti bir hayli artdı 2. sini aramaktayım. hayırlı forumlar
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba elinizde kullanmadığınız kalın balast varsa talibim yeni aldığım kit den çıkan ince balastlar beş para etmez. bir tane kalın balastım var onu denedim ışık şiddeti bir hayli artdı 2. sini aramaktayım. hayırlı forumlar
    ahmete verdim ben... benimkinin aynısı... umreden dönünce sor ,verirse alırsın
    yasin_942 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar bugün kabusun yıldönümü... Allah vefat edenlere rahmet, geride kalan yakınlarına başsağlığı versin..
    Cümleten başımız sağolsun
    bpk ve chemical bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün kabusun yıldönümü... Allah vefat edenlere rahmet, geride kalan yakınlarına başsağlığı versin..
    Cümleten başımız sağolsun
    Aminnnnn....

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

soa buralardasınız hiç yazmıosunuz ayıp sizeeee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler