Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    eywah mezit abide geliomus ugura adam bası 10 tl yeter dedım ama mezıt abı gelırse ıs degısır :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Arkadaşlar Galiba perşembe gunu apache kızıma veda edıyorum 2011 model 10000 km de cbf var bıtane anlastık gıbı prensıbte her an kırmızı bı cbf sahıbı olabılırım....
    soa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı ApacheRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywah mezit abide geliomus ugura adam bası 10 tl yeter dedım ama mezıt abı gelırse ıs degısır :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Arkadaşlar Galiba perşembe gunu apache kızıma veda edıyorum 2011 model 10000 km de cbf var bıtane anlastık gıbı prensıbte her an kırmızı bı cbf sahıbı olabılırım....
    Hayırlı olsun arka koltuğu kırmızı kaplamalı mı olacak :D

Motosikleti
    Honda CBF 500
    29 Temmuz Pazar günü saat 18.00 da Migrosta buluşacağız. Mangal yapıcaz iftara şimdilik 10TL gibi bir mebla düşüyor kişi başına herkes gelsin buyursun. irfan abinin iftarına miğdeleri hazırlamak için küçük bir organizasyon o saatte gelemeyecekler için sonrada yazarlarsa gelcekleri saati o saatte migrostan alırız....

1- soa
    2- ApacheRTR
    3- mezit
    4- Uğur Ak
    5- bpk (motor alırsa)

Motosikleti
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arka koltuğu kırmızı kaplamalı mı olacak :D
    O Olmassa Binmem Zaten Berkay Ozelliklede O Ustaya kaplatıcam o işçilik o endam :DDDDD

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    pazar günü iftara bir yere davetliyiz eşimle. O yüzden pazar günü bana uymuyor malesef. Aile babasıyım ben
    ApacheRTR, KomutanLogar ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Arkadaşlar çok üzülerek son anda öğrendim nışanlımın ailesi iftara çağardı direk babamı arayıp devreye ben giremedim pazar gecesi iptal ama uyan varsa yarın akşam yapabiliriz...

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

28 Temmuz Cumartesi (yani yarın) günü saat 18.00 da Migrosta buluşacağız. Mangal yapıcaz iftara şimdilik 10TL gibi bir mebla düşüyor kişi başına herkes gelsin buyursun. irfan abinin iftarına miğdeleri hazırlamak için küçük bir organizasyon o saatte gelemeyecekler için sonrada yazarlarsa gelcekleri saati o saatte migrostan alırız....

1- soa
    2- ApacheRTR
    3- mezit
    4-

şöyle yapalım 1 liste

Motosikleti
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok üzülerek son anda öğrendim nışanlımın ailesi iftara çağardı direk babamı arayıp devreye ben giremedim pazar gecesi iptal ama uyan varsa yarın akşam yapabiliriz...

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

28 Temmuz Cumartesi (yani yarın) günü saat 18.00 da Migrosta buluşacağız. Mangal yapıcaz iftara şimdilik 10TL gibi bir mebla düşüyor kişi başına herkes gelsin buyursun. irfan abinin iftarına miğdeleri hazırlamak için küçük bir organizasyon o saatte gelemeyecekler için sonrada yazarlarsa gelcekleri saati o saatte migrostan alırız....

1- soa
    2- ApacheRTR
    3- mezit
    4-

şöyle yapalım 1 liste
    tamam yarın aksam banada uyar....!

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    kuvvetle ihtimal bende varım
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    Honda CBF 500

1- soa
    2- ApacheRTR
    3- mezit
    4- v max

Motosikleti
    Honda CBF 500
    şimdi aradım mevlüt abiyi hani yüğzde50 50 gibi duruyor konuşmasında. sen gene yetiş çaya.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    vayyy arkadaş iyiki bu hafta gececiyiz haaa...... Bİ Anda toplaşma krizine girdiniz

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy arkadaş iyiki bu hafta gececiyiz haaa...... Bİ Anda toplaşma krizine girdiniz
    Biz senınlede toplasırız koray ama sen toplasma saatlerı ıle gunlerı ıle oynuyorsun

Motosikleti
    Honda CBF 500

1- soa
    2- ApacheRTR
    3- mezit
    4- v max

eee bu kadar mıyız yok mu gelen yaav bakın sucuklar 10 numara :D

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    benden size tavsiye mangal'a ömeri yaklaştırmayın. Aç kalırsınız. hepsini yer diye değil haa...

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam bi açılışı yapın siz,hafta içine daha büyük bi organizasyon yapalım.
    En az 3 gün önceden planlama yaparız.
    Büyük iftar organizasyona daha cok var gibi,İrfan abi ince ince planlamalarını yapıyordur
    Biz en azından ufak ufak bu tip gorusme bahaneleriyle daha sık bir araya geliriz.
    Sakarya'nın Sakamoto'su tarzında Komoto diye birsey olsa daha guzel olur ama isimden kayberiz sanki
    KocaMoto olsak ya laaa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden size tavsiye mangal'a ömeri yaklaştırmayın. Aç kalırsınız. hepsini yer diye değil haa...
    Aman Burak Bey Sizin Olmadığınız bi ortamda emınım sucuk ve kofteler daha gusel pısecektır ))))

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam bi açılışı yapın siz,hafta içine daha büyük bi organizasyon yapalım.
    En az 3 gün önceden planlama yaparız.
    Büyük iftar organizasyona daha cok var gibi,İrfan abi ince ince planlamalarını yapıyordur
    Biz en azından ufak ufak bu tip gorusme bahaneleriyle daha sık bir araya geliriz.
    Sakarya'nın Sakamoto'su tarzında Komoto diye birsey olsa daha guzel olur ama isimden kayberiz sanki
    bu akşam 2 3 kişiyiz gibi duruyor :D..

KOmoto, mataramasuko gibi olmuş komik geldi:D:D:D:D...
    KomutanLogar bunu beğendi.

Motosikleti
    zx636r ninja
    napıyoruz ahali
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    ben iftara gelebilemem emme, bir çay içeruk devletlum.

Motosikleti
    zx636r ninja
    peki o zaman çalsın davullar 40 gün 40 gece mangal yapılması ferman buyrulmuştur
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıyoruz ahali
    abi saat 6 gibi. migrosta buluşuyoruz sucuklar izmitten gelecek burdan köfte tavuk içecek falan alıp çıkacaz yukarı suan 3 kişiyiz sen ben ömer mevlüt abi arayacak duruma göre başka gelen olursa alırım ben aşağıya inip şimdilik o kadar sonrada çay faslı semaverde onada isteyeni alırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler