Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hee grup başlayıp birbirini kaybetmek daha heyecanlı
    Evet en heycanlısı o.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup sürüşü yapmayın.
    N'apak? Nasıl gidek yaban ellere?

Alıntı omertsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta benim ingilizcem şu 1.10 sn deki el işaretini anlamaya yetmedi. Yolda sıkıştıran araçlara yapılan bi haraket mi bilelim de universal davranalım.
    "Benzin bitiyo gardaaaş" demek o işaret. O işaretten sonra en yakın benzinciye girilir.
    ceyceypad bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet en heycanlısı o.
    İyiki Berkayda görüşürük diye ayrıldık geçen. Daha grup olamadan kaybettik seni...

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N'apak? Nasıl gidek yaban ellere?
    4 ve daha fazlası motor var ise ip gibi dizilip, tren gibi sıra sıra ( = grup sürüşü) gitmeyin yaban ellere evladım. 2şerli gruplar halinde aranızda mesafe olarak sürmek en mantıklısı, o vakit de zaten işaret dili ile anlaşamıyoruz.

2-3 motor bir arada olunca zaten bir şekilde anlaşılıyor, ister işaret dili kullan ister havai fişek at.. Ama çok motor grup sürüşü modunda yol almayın. Ki biliyorum öyle gitmeyeceksiniz ama "grup sürüşü" kalıbı geçince doğrudan uyarı mekanizması harekete geçiyor bende
    #sürenadam

Motosikleti
    İyiki Berkayda görüşürük diye ayrıldık geçen. Daha grup olamadan kaybettik seni...
    olm geçen ortalığı sen karıştırmışsın yine
    ben hakana dedimki la arkamdan gel şöle dönüp gidecez
    tamam abi dedi benden sonra sen demişin adama sen geç biz geliriz diye
    la beraber çıktık ışıklara vardım aha arkamda yok adam ordan döndüm sefaya geldim falan kimse yok dolandım senin poşete bakmaya poşette yok bastım eve geçtim bende.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm gidis yeri belli, ne ugrasiyon o nerde bu nerde diye, bas git iste. Yani 50 km.lik yol sanki, alti ustu 3-4 km, beklesen de basip da gitsen de 2 dakka farkederdi en fazla.Senin gelesin yoooomus ondan oyle olmus o bence

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    2 gündür trafikteyim girmediğim cukur kalmadı alah belanı vere belediye

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    2 gündür anlarada scooter kullanıyorum sorun yok , uzak duruyorlar yaklaşmıyorlar zaten

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    2 gündür bişey yemedim, yine 120 kiloyum.
    erro ve HCMT07 bunu beğendiler.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    2 gündür motor sürüyorum 100 km ancak yapabildim..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Ahali klenin dayanıklılığı konusunda evhamı olana yaklaşık 500 adet merdiven atladım

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

KLE ile daha çok yıllar geçirecek olursam projeyi geliştirip super moto tarzı birşeye çevireceğim

Buberk adamsın..

erro bunu beğendi.

Motosikleti
    üşenmedim saydım 50 tane.

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    üşenmedim saydım 50 tane.
    kıskanmayalım lütfen sağlam ama demi? her baba yiğidin harcı değil, ön arka teker aynı anda basamak atlıyor denge menge kalmıyor
    denk gelirsek bir kullanmanı rica edeceğim Yunus abi, gazı ilk açmada bi gaz yememe yapıyor, üst devirlerde normal çalışıyor. buji diyecem sadece 3.5 ile 4bin devir arasında biyerde tutukluk yapıyor gazı sert açınca toparlıyor. harici her devirde her viteste normal. büyük birşey değil gibi de şehir içinde gıcık ediyor adamı. Subaptır dedik yaptırdım ayar verilerini manuelinden bakıp, bir iki gün sanki düzeldi gibi oldu sonra gene gitti.
    Malum birde bundan anlayan adam yok, kırıkkalede hele hiç yok. usta diye götürüyorum adamı motora binişinden bakışından benden daha az bildiğini sezdiğim anda işim çıktı diyip tüyüyorum.
    Sadece sürerim

Motosikleti
    Alıntı İhtiyarbebe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıskanmayalım lütfen sağlam ama demi? her baba yiğidin harcı değil, ön arka teker aynı anda basamak atlıyor denge menge kalmıyor
    denk gelirsek bir kullanmanı rica edeceğim Yunus abi, gazı ilk açmada bi gaz yememe yapıyor, üst devirlerde normal çalışıyor. buji diyecem sadece 3.5 ile 4bin devir arasında biyerde tutukluk yapıyor gazı sert açınca toparlıyor. harici her devirde her viteste normal. büyük birşey değil gibi de şehir içinde gıcık ediyor adamı. Subaptır dedik yaptırdım ayar verilerini manuelinden bakıp, bir iki gün sanki düzeldi gibi oldu sonra gene gitti.
    Malum birde bundan anlayan adam yok, kırıkkalede hele hiç yok. usta diye götürüyorum adamı motora binişinden bakışından benden daha az bildiğini sezdiğim anda işim çıktı diyip tüyüyorum.
    Ayıpsın ne demek bakarız tabiki ama anlattığına bakılırsa senin hava klepelerinin ikiside aynı anda aynı miktarda açılmıyo gibi yani senkronsuz. Benim yeni aldığım motorda ole hakeza ama vakit bulupda ayarlayamadım birturlu.hatta haberleşelim beraber de girişebiliriz ikisine birden ama once vakit ayarlamam lazım sokmusken depoyu filtresini karburatoru tahliye hortumlarını guzelce elden geçireceğim çunki benzin kapağının ordaki tahliyenin tıkalı olduğu her halinden belli kapağı kaldorınca bildiğin balçık var la
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Ayıpsın ne demek bakarız tabiki ama anlattığına bakılırsa senin hava klepelerinin ikiside aynı anda aynı miktarda açılmıyo gibi yani senkronsuz. Benim yeni aldığım motorda ole hakeza ama vakit bulupda ayarlayamadım birturlu.hatta haberleşelim beraber de girişebiliriz ikisine birden ama once vakit ayarlamam lazım sokmusken depoyu filtresini karburatoru tahliye hortumlarını guzelce elden geçireceğim çunki benzin kapağının ordaki tahliyenin tıkalı olduğu her halinden belli kapağı kaldorınca bildiğin balçık var la
    tüm bu işleriniz için haftaya kısmetse hazır olacak olan garajım emrinize amade

bu arada demir profil üzeri sac kaplama olacak garaj malum olduğu üzere yazın günşe altında cayır cayır olacak...yalıtım adına içerden duvarlara ve çatıya osb kaplattırıyorum...malum içerde zincir yağıdır, tineridir gaz yağıdır motorun içindeki benzindir bir sürü kimyasal madde olacak...sıcaktan etkilenme herhangi bir problem çıkarma ihtimali nedir...? ekstra ne gibi bişey gerekebilir..?

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm bu işleriniz için haftaya kısmetse hazır olacak olan garajım emrinize amade

bu arada demir profil üzeri sac kaplama olacak garaj malum olduğu üzere yazın günşe altında cayır cayır olacak...yalıtım adına içerden duvarlara ve çatıya osb kaplattırıyorum...malum içerde zincir yağıdır, tineridir gaz yağıdır motorun içindeki benzindir bir sürü kimyasal madde olacak...sıcaktan etkilenme herhangi bir problem çıkarma ihtimali nedir...? ekstra ne gibi bişey gerekebilir..?
    Günün her saati güneş altında kalmayacaksa osb yeterli bence.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Havalandırma da bırak la Erhan, ufaktan. Bir de yazın üstüne ot-saman bişeyler atarsın, okadar sıcak etmez
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Günün her saati güneş altında kalmayacaksa osb yeterli bence.
    aslında çoğu zaman güneş altında kalıcak...güney cephesinde binanın...

Havalandırma da bırak la Erhan, ufaktan. Bir de yazın üstüne ot-saman bişeyler atarsın, okadar sıcak etmez
    iskelet yerden 5 cm yukarıda olacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

tabanı da şu çocuk parklarına koydukları kauçuk maddeden koyayım diyorum...suya karşıda hem biraz yükseklik olmuş olur..ilk başta aklıma zemin döşemede kullanılan lastik geldi ama zeminle seviye farkı olmayacağı için suru doğrudan alır..bu kauçuk bi miktar yüksek, hafif yağmurlarda içeri bulaşmaz..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Havalandırma deliğini yukardan bırakaydın daha iyiydi. Zemine de iyi bişey düşünmek gerek cidden. Yağmurda iş yapabilecek bişey. Aferim iyi araştırıyon sen.

Motosikleti
    tracer 900
    Havalandırma deliğini yukardan bırakaydın daha iyiydi. Zemine de iyi bişey düşünmek gerek cidden. Yağmurda iş yapabilecek bişey. Aferim iyi araştırıyon sen.
    yukardan olabilir..bi tarafa ya da içerde hava akımı (cereyan)yapabilmesi açısından iki tarafa sac panjur gibi bişey yapılabilir ama işte bunlar hep maliyet

içeri decathlondan bir piknik masası, duvara bi kaç raf sistemi, bi de alet edevat askı panosu, yanına da hülya avşar, serpil çakmaklı ve sibel can posterlerinden astım mıydı bu iş biter

İhtiyarbebe bunu beğendi.

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2013-mat-gri-yzf-r6-168315117/detay

2013 R6, ilgilenen olursa değerlendirelim Ankara :D
    DoLPHiN2306 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler