Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla öğlen çıktım montsuz, cillop gibiydi bahçeli cıvıl cıvıl..
    tabanvay la mı

bende konya sokağa gittim geldim motorlan.

motor pantolonunu giymedim, üşümedim de

geldiğimde yüzümde bi gülümseme varıdı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabanvay la mı

bende konya sokağa gittim geldim motorlan.

motor pantolonunu giymedim, üşümedim de

geldiğimde yüzümde bi gülümseme varıdı
    yok hacı arabayla..camları bile açtım bee püfür püfür...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Binen var-binemeyen var arkadaşım, ne anlatıyorsunuz şöyle gezdim-böyle dolandım diye

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    @Syanur @ erro

Dediğiniz yerleri geçerken görmüştüm sanırım.
    Bakalım inşallah güzel bir motorla size takılmak nasip olur
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Syanur @ erro

Dediğiniz yerleri geçerken görmüştüm sanırım.
    Bakalım inşallah güzel bir motorla size takılmak nasip olur

motorla takılmana gerek yok yunusun dediği gibi...kışın zaten gezi olmuyo buluşmalar sabit bi yerde oluyo...yazın ise haftada iki kere, biri hafta içi sabit oturmalı, diğeri gezmelik olmak üzere iki kere buluşuluyo hemen hemen...herkes gelmiyo elbet ama her gelişinde farklı motorlar görebilirsin..düzeyini bilmiyorum ama, eğer konuya yakın değilsen regale odaklanma...ben de regale heveslendim, gv 250 de karar kıldım cbr 250 aldım ilk motorum...bunda buluşmaların ve farklı motorların en kötü ihtiamlle kullanıcı deneyimleri ve yakından bakmam etkili oldu...

onun için ne olursan ol yine gel..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    motorla takılmana gerek yok yunusun dediği gibi...kışın zaten gezi olmuyo buluşmalar sabit bi yerde oluyo...yazın ise haftada iki kere, biri hafta içi sabit oturmalı, diğeri gezmelik olmak üzere iki kere buluşuluyo hemen hemen...herkes gelmiyo elbet ama her gelişinde farklı motorlar görebilirsin..düzeyini bilmiyorum ama, eğer konuya yakın değilsen regale odaklanma...ben de regale heveslendim, gv 250 de karar kıldım cbr 250 aldım ilk motorum...bunda buluşmaların ve farklı motorların en kötü ihtiamlle kullanıcı deneyimleri ve yakından bakmam etkili oldu...

onun için ne olursan ol yine gel..
    hakkaten la erhan sende amma bi acaipmişin he..
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten la erhan sende amma bi acaipmişin he..
    hacı iş bilmeyince bakıyon regal mct falan süper görünüm ucuz fiyat, araştırıyon gv 250 y gösteriyo bütün işaretler, sonra araştırıyon, deniyon öyle karar veriyon..ben geçen sene fuara gitmeseydim cbr almazdım. ama outrdum, dik bi oturumu var neden olmasın dedik...racing hiç tarzım değil ama tam olarak racing olmasa da VFR ye talip olduk..bu olaylar karışık yani biliyon

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ...kışın zaten gezi olmuyo buluşmalar sabit bi yerde oluyo...yazın ise haftada iki kere, biri hafta içi sabit oturmalı, diğeri gezmelik olmak üzere iki kere buluşuluyo hemen hemen...herkes gelmiyo elbet ama her gelişinde farklı motorlar görebilirsin...
    Brehh! adam seceremizi çıkartmış... Ben de kafamıza göre takılıyoruz sanıyordum. fıtıfıtı...
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brehh! adam seceremizi çıkartmış... Ben de kafamıza göre takılıyoruz sanıyordum. fıtıfıtı...
    hacı ne kadar kafamıza göre takılabiliriz...yiyosa gitsene herhangi bir pazartesi günü kızılcahamam dağlarına kebap köfte yemeye...ondan sonra gel kafamıza göre takılıyoz de

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Ya işin doğrusu ben de regal diye çıkmadım yola
    benim esas gönlümden geçen başlangıç motorları 7000TL ve üstü
    Hatta cruiser kullanmaktan zevk almamıştım bir kez denediğimde.

Ama ilk kullanacağım motora yazık edeceğim ve muhtemel bir kazadan sonra satamayacağım için
    Bir de henüz meslek hayatımın başında bütün paramı bu işe yatırmak istemediğim için
    en son Regal'de karar kıldım.

Pişman olur muyum bilmiyorum ama en azından bir sezonluk böyle bir makine beni tatmin eder sanırım.

Bu hafta sonu toplantı var mı
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Motosikleti
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya işin doğrusu ben de regal diye çıkmadım yola
    benim esas gönlümden geçen başlangıç motorları 7000TL ve üstü
    Hatta cruiser kullanmaktan zevk almamıştım bir kez denediğimde.

Ama ilk kullanacağım motora yazık edeceğim ve muhtemel bir kazadan sonra satamayacağım için
    Bir de henüz meslek hayatımın başında bütün paramı bu işe yatırmak istemediğim için
    en son Regal'de karar kıldım.

Pişman olur muyum bilmiyorum ama en azından bir sezonluk böyle bir makine beni tatmin eder sanırım.

Bu hafta sonu toplantı var mı
    Eğerki acelen yoksa toplaşmalara gel mümkün olduğu kadar marka model kullanıcısına ilk elden ulaşma imkanına sahip olacaksın zaten,
    bu yüzden her zaman da belirtirim ki motoru olmayan almaya niyetli arkadaşlar muhakkak ki gelsin toplantılara buluşmalara ki,
    belki aklından geçen motoru kullanan yahut o motoru zamanında kullanmış ticari kaygısı olmadan objektif bir yorum yapabilecek insanların tecrübelerinden faydalınabilinsin.
    bu çok daha önemli mesela,
    zira erhan örneğini ele alalım bu arkadaş ne istediğini bilen neler yapabileceğini yahut yapamayacağını motorunu hangi şartlar altında nasıl kullanmasını bilen ve istediği tarzda düşüncede bir seçim yapabilecek durumda ama sana baktığımızda aklından geçen motoru gördün mü yahut o değilde şu motor senin için daha iyi diyebileceğimiz üzerinde tartışabileceğimiz yeni bir mevzumuz olacak
    erhanı bu meziyetten kurtardık şimdi Ankara ahalisi olarak sanada bir motor bulalım tez elden
    erro, karapara ve burakkose3 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    hacı ne kadar kafamıza göre takılabiliriz...yiyosa gitsene herhangi bir pazartesi günü kızılcahamam dağlarına kebap köfte yemeye...ondan sonra gel kafamıza göre takılıyoz de
    Aha taş geldi kafamıza.

Patronuz olm biz. Canımız ister motorla ışık dağına çıkarız ,canımız isterse kuzey ülkelerinden misafir gelen arkadaşlarımızdan dil dersi almak için antalyaya gideriz ooohh sefamız olsun)))
    yolcu114 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu sadece bana değil tüm Ankara-MT'ye atılmış bir tokattır...(aynı zamanda kalbe kapakçığına bir çizik, sıfata tükrük, zorla bitiştirilmiş parmak uçlarına cetvel darbesidir...) Seni Yunus usta ve Turgay üstada havale ediyorum. VFR'yi aldın alalı seni tanıyamaz oldum Sn.Yallı.... (yunus arkadaşın dün gece çektiğimiz fotoğrafını paylaşırsan sevinirim )Tanrı seni kutsasın Erhan...

@Dr.MZÇ Al ozaman bir "dirk bike" ?? Vur beline tekmeyi... En azından tepinebileceğin bir motor olur, cruiser gibi ağır olmaz?? Çinli olur, eski japon olur, bence öğrenmek adına regalden daha iyi (ucuz yollu)bir alet olabilir.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha taş geldi kafamıza.

Patronuz olm biz. Canımız ister motorla ışık dağına çıkarız ,canımız isterse kuzey ülkelerinden misafir gelen arkadaşlarımızdan dil dersi almak için antalyaya gideriz ooohh sefamız olsun)))
    abi biz ırgatlar da işte ancak bize ayrılan süre içerisinde bağımızı gevşettikleri için, ancak yarıçapı bağımızın uzunluğuna eşit bir çember menzilinde gezebiliyoruz

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VFR'yi aldın alalı seni tanıyamaz oldum Sn.Yallı.... (yunus arkadaşın dün gece çektiğimiz fotoğrafını paylaşırsan sevinirim )Tanrı seni kutsasın Erhan...

[
    olum daha alamadım lanet olsun, hele bi alayım o zamana seyreyle sen , şu işte bi cenabetlik olmasa şaşardım zaten..yavaş yavaş sahibinden.com da gezinmeye başladım anasını satayım
    Okan Sinan Ocan ve karapara bunu beğendiler.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Erhan Başgan artık reyzingçi olmuştur , onu 8 köşe kasketi omzunda sakosuyla hatırladığımız günleri geride bırakmıştır .
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan Başgan artık reyzingçi olmuştur , onu 8 köşe kasketi omzunda sakosuyla hatırladığımız günleri geride bırakmıştır .
    yok hacı reyzingci sıfatını katiyyen kabul etmiyorum..enduro sevdasının en azından uzun yol kısmına yatkın olduğu ve kalitesi için tercih ettim...ama kalbimizde enduro var...son durak o olur kısmet olursa...
    yolcu114 bunu beğendi.

Motosikleti
    Madem Eyle...
    Yoğun istek üzerine...

Buda benden gelsin Çocuk....
    Sonunda bu cümleyi neden sarf ettiğini anlamış bulundum...
    İbretlik bir paylaşım!

erro, nezih77, Soykan67 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    yok hacı reyzingci sıfatını katiyyen kabul etmiyorum..enduro sevdasının en azından uzun yol kısmına yatkın olduğu ve kalitesi için tercih ettim...ama kalbimizde enduro var...son durak o olur kısmet olursa...
    Sen bir reyzingcisin artık pampa ; deri sako ,reyzing motorun ve sen ayrılamaz bir bütün oldunuz artık ,
    Cbr ardından vfr heyhat ,adeta genç kızların sevgilisi olma yolunda atılmış büyük adımlar
    Çekirdek ve 2,5 litrelik kolanın birlikteliği gibisiniz
    Kaç basıyo bu kavazaki soruları ışığın olacak
    Kırmızı ışıklarda atılan ima dolu bakışlar kim bilir belki gaza getirecek
    Sen bir reyzingcisin artık pampa, yok artık desen de istemesen de..
    GaCCaLL, Soykan67, erro ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

2 gündür gerçekten hava çok güzeldi.ben de moturla gidiyorum işe özellikle bu gün tam dönüş yolunda hafif bir yağmur yağsa da yine de keyfimi kaçıramadı.umarım her geçen gün daha da güzelleşerek devam eder.
    Okan Sinan Ocan, yolcu114, erro ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ybr 125
    ANKARA'dan Selamlar. Yeni MT ciyim

Merhaba arkadaşlar
    Adım Kağan, ankara tıp 2.sınıf öğrencisiyim
    Batıkentde ikamet ediyorum.

Foruma yeni kaydoldum. A2 li 1.5 senedir motorcuyum önce jawa 250 laser, şimdide 5 aylık 2012 model ybr 125 im var. Okula git gel de kullanıyorum.
    Bu siteye belli amaçlarım doğrultusunda kaydoldum ve bana yol gösterecek kişilere şimdiden minnettarım.

Öncelikle amacım motor gezilerine dahil olmak.

Bir diğeri de burası genel çapta bir motorcu yeri olduğu için ankara da böyle motorcuların toplandığı mekanlar ve klübler varsa ve aranıza dahil olursam çok mutlu olurum.

Bir diğeride motorcu bir arkadaş çevresi varsa bu siteden kaynaklı adres veya irtibata nasıl geçebilirim.

Yaz tatili için motorlu kurye olarak çalışma planım var. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Ve uzun vadede Enduro motor sporlarına dahil olmak istiyorum. Bu konuda yine tanışmak istediğim insanlar olacaktır.

Şimdidden teşekkürler mt ailesi. Bu foruma dahil olmak benim için bir ayrıcalık.
    karapara, nezih77 ve burakkose3 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler