Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. Bugün bizim gezdiğimiz arkadaşlardan biri de bir kazayı hafif sıyrıklarla atlattı, yüreğimizi ağzımıza getirdi valla.

Abi valla ben de özlemişim, kaç zamandır görüşmüyoruz ya, ramazan milleti dağıttı resmen, akşam Korayların yanına geri dönmeyi ciddi ciddi düşündüm valla sen diyince Sezon bitmek üzere, önümüzdeki haftasonu Eskişehire gideceğiz, inşallah bizimkilerden de kalabalık grup gelir, Turgay geliyor, Okan abi zaten yazmış sabah 7 de çıkarız diye. Valla şimdiden o gezinin heyecanı sardı beni de o derece yani, yol yapmayı özlemişim resmen. Bizimkilerden de ses yok, önümüzdeki hafta sonu eskişehir dolayısıyla bir kısmımız olmayacak ama ondan sonraki hafta sonuna herkesi zorla listeye yazıp biyerlere gidelim bence
    Abi hayırdır kim kaza yaptı varmı bişey?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir geziydi yine çok keyifli ve de verimli vakit geçirdik,Okan Hoca'nın tecrübelerinden istifade etme şansımız oldu teşekkür ederiz , arkadaşın kazası biraz tadımızı kaçırsa da fazla bir hasarın olmaması sevindiriciydi , korumalar! korumalar! korumalar! yine önemini görmüş olduk , Eskişehir için hafta içi bir toplaşma yapar ayrıntıları konuşuruz.
    Okan Hocanın paylaşımlarına bende teşekkür etmek istedim...Tecrübeli insanlar ne yer ne içer, viraja nasıl giriyor,yolu nasıl izliyor,nerede konumlanıyor, motora nasıl oturuyor vs. izlemekte çok şey katıyor insana..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırdır kim kaza yaptı varmı bişey?
    Önemli birşey yok kırık bir ayna ve sinyal , birazcık morluk birazcık sıyrık ,bastık tendürdiyotu verdik cezasını bi daha sözümüzden çıkmayacak
    eRRRen bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Suzuki DL650 vstrom
    Okan hocam önümüzdeki hafta o saatlerde bende alanyaya doğru yola çıkıyor olucam ailemle 1 haftalık tatil planımız var.rotami Antalya üzerinden yapsammi diye dusunuyorum. aman katılacak arkadaşlar tedbiri elden birakmayin.çok dikkat!!!

Vefat eden arkadasada Allah dan rahmet yakinlarinada bas sağlığı diliyorum.
    Redmoon ve Bulent78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ...Bizimkilerden de ses yok, önümüzdeki hafta sonu eskişehir dolayısıyla bir kısmımız olmayacak ama ondan sonraki hafta sonuna herkesi zorla listeye yazıp biyerlere gidelim bence ...
    Bülent, Celal hocam,soner hocam,Okan hocam vs.. gibi yazmayı atladığım arkadaşlarda gönül koymazlar bana umarım. Tüm ekibi toplayalım . Zira unuttum söylemeyi ben geçen hafta içinde EHLİYETİ ALDIM . Baklava sözümüde bir an önce yerine getirmem lazım ...
    Satharian, ejlover, Bulent78 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    26 Ağustos 2012 Sultan köfte çıkartması hatırası

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

Alıntı kaantarik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan hocam önümüzdeki hafta o saatlerde bende alanyaya doğru yola çıkıyor olucam ailemle 1 haftalık tatil planımız var.rotami Antalya üzerinden yapsammi diye dusunuyorum. aman katılacak arkadaşlar tedbiri elden birakmayin.çok dikkat!!!

Vefat eden arkadasada Allah dan rahmet yakinlarinada bas sağlığı diliyorum.
    Hayırlı yolculuklar ....
    Satharian, nezih77, karapara ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Alıntı BedRUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Numaranı kaydettim. Eskişeshirde arayacağım. Selamlar
    tamamdır hocam ...
    buarada hafta eskişehire geleceklerden de eskişehirde bulusmak için haber alalım dönüşü birlikte yaparız
    sizlerle nasıl ahberleşebilriz

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Buğra ile Şener Ankara'dan sağ-salim Bursa'ya geldiler ve 2 gün Bursa'nın tozunu attıktan sonra dün Akçay'a doğru devam ettiler, Eskişehir'de tekrar buluşucaz kısmetse...

Ben de Kocaeli MT-deki arkadaşlarla tanıştım, sizden iyi olmasın hepsi harika insanlar, aslında buradan neşeli fotoğraflar paylaşma niyetindeydim ama malesef dün akşam motosiklet kazası sonucu @v max nickli "Emrah" kardeşimizi kaybettik, mekanı cennet olsun.
    Allah rahmet eylesin. Mekani Cennet olsun.

çok fena durumdayim okan abicim dünde bu günde uzaktan seyrediyorumya sizleri :( 11de sizi uğurladım arkafanda uğurlar geldi pesinisden su dokucem artik o duruma geldim diyorumki yazları işi biraksamda kışlarimi çalışsam sezon kapanınca :p
    Abi senin yerine de gazladim ben aklin kalmasin Sagol bu arada orada eslik ettigin icin 1saate yakin lafladik herhalde

Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ankara
    Alıntı borasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum Ankaralı değilim ama 10 yıldır buradayım. Motosiklet mazim geçen ay başladı Çok şey kaybetmişim çook.
    Hosgeldiniiizzzz

Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. Bugün bizim gezdiğimiz arkadaşlardan biri de bir kazayı hafif sıyrıklarla atlattı, yüreğimizi ağzımıza getirdi valla.

Abi valla ben de özlemişim, kaç zamandır görüşmüyoruz ya, ramazan milleti dağıttı resmen, akşam Korayların yanına geri dönmeyi ciddi ciddi düşündüm valla sen diyince Sezon bitmek üzere, önümüzdeki haftasonu Eskişehire gideceğiz, inşallah bizimkilerden de kalabalık grup gelir, Turgay geliyor, Okan abi zaten yazmış sabah 7 de çıkarız diye. Valla şimdiden o gezinin heyecanı sardı beni de o derece yani, yol yapmayı özlemişim resmen. Bizimkilerden de ses yok, önümüzdeki hafta sonu eskişehir dolayısıyla bir kısmımız olmayacak ama ondan sonraki hafta sonuna herkesi zorla listeye yazıp biyerlere gidelim bence
    Valla abi ozlemisim ben de uzak kaldik gerci ama hayirlisiyla bi Eskisehir'e gidip gelin toplasalim
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli birşey yok kırık bir ayna ve sinyal , birazcık morluk birazcık sıyrık ,bastık tendürdiyotu verdik cezasını bi daha sözümüzden çıkmayacak
    Off hem de nası ceza verdik, kazadan daha fazla acı çekti pansumanda

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent, Celal hocam,soner hocam,Okan hocam vs.. gibi yazmayı atladığım arkadaşlarda gönül koymazlar bana umarım. Tüm ekibi toplayalım . Zira unuttum söylemeyi ben geçen hafta içinde EHLİYETİ ALDIM . Baklava sözümüde bir an önce yerine getirmem lazım ...
    Ohhh artık rahat rahat takılırız abi, hatta polislerin önünde durup gösteririz ehliyeti hafta içi bi akşam buluşalım da Turgay ın ön amortisörler üzerinde çalıştıktan sonra tatlıyı götürmek daha bi tatlı olur

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi ozlemisim ben de uzak kaldik gerci ama hayirlisiyla bi Eskisehir'e gidip gelin toplasalim
    Havalar iyice bozmadan beraber bi gezi planı yapalım artık, gerçi yolda çok beraber olamayız ama olsun, zaten yolda muhabbet edilmiyo siz biraz arkadan çıkarsınız yine Olmadı hafta içi bi akşam da ümitköy tarafına geliriz, maksat muhabbet.
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı borasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum Ankaralı değilim ama 10 yıldır buradayım. Motosiklet mazim geçen ay başladı Çok şey kaybetmişim çook.
    olmadı hocam biz doğma büyüme buralı olup, ağzından "la", "bebe", "mal bebe". "la bebe" kelimelerini düşürmeyen, küçüklüğünde gençlik parkına gitmiş kişileri grubumuza alıyoruz...

bu arada sanırım eskişehir için 7 de yola çıkılacak...rota belli mi? polatlı sivrihisar üzerinden mi yoksa beypazarı nallıhan üzerinden mi gidilecek...?

detayların müzakere edilebilmesi için turgay'ın da dediği gibi perşembe bi buluşsak güzel olur diyorum. yine yunusların park olabilir...bi de ilk defa uzun yola çıkacak arkadaşlar için alınacak elzem malzemeler nelerdir çadır takım taklavat ne gerekir bilgilendirme olsa süper olur....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

farklı gruplarla gidicekler için bi tane ankara mt yazan bi pankart gibi bişey hazırlasak orada da toplanabiliriz..işi icabı kolayca yaptırabilecek varsa ilgilenebilir...
    ejlover ve Satharian bunu beğendiler.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Off hem de nası ceza verdik, kazadan daha fazla acı çekti pansumanda

Ohhh artık rahat rahat takılırız abi, hatta polislerin önünde durup gösteririz ehliyeti hafta içi bi akşam buluşalım da Turgay ın ön amortisörler üzerinde çalıştıktan sonra tatlıyı götürmek daha bi tatlı olur

Havalar iyice bozmadan beraber bi gezi planı yapalım artık, gerçi yolda çok beraber olamayız ama olsun, zaten yolda muhabbet edilmiyo siz biraz arkadan çıkarsınız yine Olmadı hafta içi bi akşam da ümitköy tarafına geliriz, maksat muhabbet.
    Super valla
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Eskişehir Motosiklet Festivali için Cumartesi günü sabah 07:00 da teker döner rotamız. Katılmak isteyen arkadaşlar en geç 06:45 de Eskişehir yolu Opet içerisindeki Kafes Fırında toplanıyoruz.

Bulent78 ve ejlover bunu beğendiler.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehir Motosiklet Festivali için Cumartesi günü sabah 07:00 da teker döner rotamız. Katılmak isteyen arkadaşlar en geç 06:45 de Eskişehir yolu Opet içerisindeki Kafes Fırında toplanıyoruz.
    Bir aksilik olmazsa 06:40 da oradayim, benzini de ordan alir, 06:45 de hazir olurum
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Bir aksilik olmazsa 06:40 da oradayim, benzini de ordan alir, 06:45 de hazir olurum
    Abi bir gece, c.tesi gecesi kalinip pazar akşamı donulecekmi?? kaç gün bu olay

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Abi bir gece, c.tesi gecesi kalinip pazar akşamı donulecekmi?? kaç gün bu olay
    Normalde perşembe başlıyor festival ama 1 gece 2 gün tam kararında olur gibi , zaten cuma günü iş var . Toplaşınca bir ekipman envanteri çıkaralım çadır mat v.s ona göre paylaşım yaparız .

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    eskişehirde katılıcam ben ama hala bana orda sizleri nasıl bulucam diyen yok :(:(:(:(

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Arkadaşlar, aşağıda ilanı olan gt250r bakan, bakmayı düşünen, almaya kara veren varsa koşarak uzaklaşsın, Ben motoru gayet iyi biliyorum yalanlarda dolu bir ilan ve şasi yamuk bir motor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97179992/detay
    erro ve talip333 bunu beğendiler.

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    abi zaten o fiyata o motor alınmaz... yazdıkları bile yeter :D:D
    RamuthRa bunu beğendi.

06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    karapara ve ejlover bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    pazar günü kaçta dönülür takribi olarak...şahsm adına ne kadar erken o kadar iyi...olmadı gruptan ayrı dönmek zorundayım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler