Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

evet erhan gri jantları turuncu olandan.
    koraycım bilmem kaç tane olur.başka bi gruptan teklif gelirse değerlendiririz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar belki haberlerde izlemişsinizdir, Ankarada 16-17-18 Mayıs 2012 tarihleri arasında "3. Karayolu Trafik Güvenliği Fuarı" var ve bu organizasyon ağırlıklı olarak sürücüleri bilinçlendirmek için yapılıyor, MT den giden oldu mu? MT yi bırak ben içerde hiç motorcu görmedim açıkçası görevliler hariç! Stand mankeni olmayan organizasyonlara neden gitmiyorsunuz arkadaşım! En iyisi fotolarını paylaşayım, belki yarın giden olur...

nezih77 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    güzel fuara benziyo aslında ama ben hitap ettiği kitleyi çözemedim pek...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Koray fotolar super, valla iyi gezmissiniz, sen de Yunus gibi fotografcilik yaptin heralde kampta, senin bir tane bile foton yok yahu. Ama 171 kiloyu almisiz kadraja

Bir de bu arkadasin o salatalikla alip veremedigi nedir abi, bir insan bir salataliga niye bu kadar sinirlenir ki
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Trafikte olan bütün katılımcıları bilinçlendirmek adına bence güzel ve faydalı bir fuar. Ancak bu gibi fuarların organizasyonun iyi yapılması kadar reklamının/duyurusunun da en az o kadar iyi yapılması gerekiyor. Aksi halde ancak kamu kurumlarından ziyaretçilerin olduğu bomboş geçen bir etkinlik olur. Bu kadar güzel bir bilinçlendirme vasıtasının ilanını/reklamını/duyurusunu vb. hiçbir yerde görmedim ben bugüne dek. Sen söylemesen de haberim dahi olmayacaktı. Daha dün Medicana hastanesine gittim kaç kez ancak ATO'nun önünden geçerken bile bir farkındalık yaratmadı bende. Bu gibi etkinliklerin mümkün olan en geniş kitleye duyurulması gerekmektedir ki hergün yaya/sürücü olarak içinde bulunduğumuz, canımızı ortaya koyduğumuz trafikte bilinçlenme hareketi artsın.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

"Motorlara oturmayalim lutfen, hooop beyfendi, lann sisstt kime diyorum, oturmasaniza lannnn" seklinde anonsun gecilisi

Nezih Esat a aldiniz heralde di mi? Ehliyet var miydi onda, yoksa daha alacak mi? Biraz calistiktan sonra bizle gezmeye baslar heralde. Nacizane tavsiyem oldugu yerde dusurmelere karsi grenajlari koruyacak birseyler takin, mantar topuz falan oluyor ya, onun gibi iste. Valla rengi guzel, daha once bir iki kez gormustum o motordan, buraya da bir iki resim ekleyin de gorelim yaw.

Bir de aksam biseyler yapmayi dusunen var mi, iskolik Erhan haricinde tabii Valla istatistikten anlasam yardima gelelim Erhan dicem ama maalesef.

Bir de su an itibariyle ofiste yaptigim kahvaltiyi paylasayim dedim,sermayeyi boyle koruyorum ben iste
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hafta sonu için yağışlı diyorlardı, gerçi bugün de yağışlı görünüyor ama hava biraz fazla açık...

Şu da iyiymiş,

"oğlum endurocu demeye utandım"
    soa ve qsTah bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu için yağışlı diyorlardı, gerçi bugün de yağışlı görünüyor ama hava biraz fazla açık...

Şu da iyiymiş,
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...89046808_n.jpg
    ben de havaya güvenerek moturla geldim işe ama dönüşte ne olur bilemiyorum..akşam saatleri için yağmurlu dediler haberlerde...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şu da iyiymiş,
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...89046808_n.jpg
    Olmamış,
    Beğenmedim....
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    kollarimi acaydim da oglum, endurocu oglummmmm diye bagrima basaydimmm diyeydi iyiydi
    ANGARAJ

evet esata aldık motoru.şimdilik ehliyet yok ileriki bir zamana kaldı.şimdi evden çıkıyorum mühye ye doğru orada biraz çalışma yapacağız.manevra panik fren vs.müsait olan gelmek isteyen buyursun.akşam için de bişeyler düşünülürse telefonun ucundayım.görüşmek üzere

Motosikleti
    tracer 900
    bunun konseptle ilgilisini çözemedim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet esata aldık motoru.şimdilik ehliyet yok ileriki bir zamana kaldı.şimdi evden çıkıyorum mühye ye doğru orada biraz çalışma yapacağız.manevra panik fren vs.müsait olan gelmek isteyen buyursun.akşam için de bişeyler düşünülürse telefonun ucundayım.görüşmek üzere
    Aslında akşam için bizde bile oturabiliriz diyeceğim ama malum ev ufak sığamayız bu havada da Cafe bar vs yerlere gitme taraftarı değilim zira 6 aydır nerdeyse kapalı mekanlarda buluşup bişeyler yapıyoruz topluca gidilecek kimsenin rahatsız etmeyeceği isteyen alkoluni isteyende çayını mangal vs türevli bi yerde oturup muhabbetin dibine vurmak herzaman daha cazip gelmiştir bana birde merkezi olmalı işte.Düşünceler dökülsün GaCCaLL Sussun..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Aksam yagisli olabilir,gerci az yagacak diyor hava durumu ama islanabiliriz biraz, aramizda sekerden yapilanlar varsa bunu dikkate alsin, benim de icimde minik bir endulucu oldugundan bana sorun degil. Ahlatlibel var, su hali saha tenis kortu falan var, oranin tepesinde, orda cimlere yayilabiliriz ama galiba otopark paraliydi diye hatirliyorum bir de alkol olup olmadigindan pek emin degilim. Onun disinda boyle acik alan onerisi olan varsa konussun, eymir diycem ama gecen sefer koray bizi zor sokmustu, yassah hemserim diyolardi, bu sefer nolur bilemem. Bence de acik alan olursa daha iyi olur sanki, aksam serin olabilir ona gore hazirlikli olun.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksam yagisli olabilir,gerci az yagacak diyor hava durumu ama islanabiliriz biraz, aramizda sekerden yapilanlar varsa bunu dikkate alsin, benim de icimde minik bir endulucu oldugundan bana sorun degil. Ahlatlibel var, su hali saha tenis kortu falan var, oranin tepesinde, orda cimlere yayilabiliriz ama galiba otopark paraliydi diye hatirliyorum bir de alkol olup olmadigindan pek emin degilim. Onun disinda boyle acik alan onerisi olan varsa konussun, eymir diycem ama gecen sefer koray bizi zor sokmustu, yassah hemserim diyolardi, bu sefer nolur bilemem. Bence de acik alan olursa daha iyi olur sanki, aksam serin olabilir ona gore hazirlikli olun.
    ahlatlıbel iyi fikir ama serin ve rüzgarlı olabilitesi var bence...otoparkı paralı ve alkol var..büfeler falan da var...eymir de iyi ama o kadar çok dışardan serseri motorcuyu aynı anda almazlar...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    kawa'cı arkadaşlar acil usta tavsiyesine ihtiyacım var, metin usta'yı aradım adam ben bakmam başka bi yere göster dedi telefonda şaştım kaldım=)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa'cı arkadaşlar acil usta tavsiyesine ihtiyacım var, metin usta'yı aradım adam ben bakmam başka bi yere göster dedi telefonda şaştım kaldım=)
    hadi ya..adam efsane halbuki..ama garip bi huyu var böyle...adamla önceden tanışmak geektiğini söyleyenler bile var..

luthier76 bahadır ın bi arkadaşı ankara da kawa bayisi o yardımcı olabilir...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ankara li uyelerden fatih karakas in bir er-5 i vardi, yakin zamanda satti diye biliyorum. Elektrik problemi vardi onunda, devir gostergesi calismiyordu, akusel sorunlari vardi, kime yaptirdi bilmiyorum ama sorunu cozmustu, onunla irtibata gecebilirsen belki yardimci olabilir. Bu kadar net hatirlamamamin sebebi, zamaninda onun motorunu almayi dusunmemdir onu da belirteyim, kendisini sahsen tanimam.

Bir de turan gunes bulvari tarafinda sinan usta vardir, tiflis caddesi uzerinde, ona bir ugrayabilirsin, benim calistigim yere cok yakin, en azindan fikrini alirsin, gayet iyi bir ustadir, benim ne derdim olduysa cozdu bugune kadar.
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Evet benim bir önceki motorum ER-5 ti
    Devir göstergesini komple olarak ebay dan aldım. Yaklaşık 300 tl tuttu. Zmoto bana panel için 1800 tl fiyat ve 3 ay süre vermişti.
    Birde benim marş motoru kitlendi. Aslında sebep manifolt borusundaki çatlaktan kaynaklanmıştı. Sorunu hep aküde aradım. Çok zor çalışıyordu, marşa basa basa hem aküyü bitirmiştim hemde marş motorunu kilitlemiştim son olarak.
    Ben motorun bakımlarını Motocenter da Mürsel (lakabı HACI) ve Halis lere yaptırıyordum. Benim işim yerime çok yakın olduğu için tercih etmiştim.

Genel olarak iyi insanlar ancak çok profesyonel sayılmazlar. Motordelisi.com adresinde bayağı çevreleri var.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara li uyelerden fatih karakas in bir er-5 i vardi, yakin zamanda satti diye biliyorum. Elektrik problemi vardi onunda, devir gostergesi calismiyordu, akusel sorunlari vardi, kime yaptirdi bilmiyorum ama sorunu cozmustu, onunla irtibata gecebilirsen belki yardimci olabilir. Bu kadar net hatirlamamamin sebebi, zamaninda onun motorunu almayi dusunmemdir onu da belirteyim, kendisini sahsen tanimam.

Bir de turan gunes bulvari tarafinda sinan usta vardir, tiflis caddesi uzerinde, ona bir ugrayabilirsin, benim calistigim yere cok yakin, en azindan fikrini alirsin, gayet iyi bir ustadir, benim ne derdim olduysa cozdu bugune kadar.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    xj6 diversion f
    trafikte güvenlik fuarina mke'nin agir silahlar ve ucaksavar mermisi vb. muhimmatlarla katilmasini cok manidar buldum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler