Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    tşk ederim...Ankara'ya Yabancıyım grenajları alabilceğim biyer varmı? yada iyi bir usta?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı K.Mehmet0655 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ederim...Ankara'ya Yabancıyım grenajları alabilceğim biyer varmı? yada iyi bir usta?
    merhaba grenajlarınız kırıldımıki komple yeni grenaj bakıyorsunuz eger öleyse cok para tutar sadece cizikler ve asınma varsa duzgun kırıklar felan varsa tamir edilebiliyor ankarada bilgidiğim düzgün grenaj tamiri yapan yer yok ama bilen arkadaslar vardır burda yardım ederler...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı K.Mehmet0655 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Dünki Fırtınadan Nasibini alanlardanım arkdaşlar...:( malesef rüzgar benide yatırdı sol taraf grenajları değiştirmeliyim sanırım... :(
    Çok geçmiş olsun. Dün bir motorcu için en az buzlu yollar kadar tehlike yaratabilecek bir gündü.
    K.Mehmet0655 bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Erman (Scuderia) geçen hafta Behzat'ın bölümünde bir kuğulu park ve de kuğu diyaloğu vardı senin black swan geldi aklıma
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba grenajlarınız kırıldımıki komple yeni grenaj bakıyorsunuz eger öleyse cok para tutar sadece cizikler ve asınma varsa duzgun kırıklar felan varsa tamir edilebiliyor ankarada bilgidiğim düzgün grenaj tamiri yapan yer yok ama bilen arkadaslar vardır burda yardım ederler...
    Evet sadece sürtünmeden dolayı çizikler var..zımpara boya kurtarabilir...eğer sağlam bi usta bulursam neden olmasın...dediğin gibi çok pahallı sıfırları..birde tek satmıyorlar.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten ya ayna yoktu da cama dikkat etmemişim. geçmiş olsun iyi bari hala hurdacılardan parça bulabiliyosun o külüstüre demek ki )

P.S: Tanımayan arkadaşlar için dip not. Bu atışmalar taşlamalar hiçbir ciddiyet içermemekte olup motosiklet işinin en büyük keyfidir.
    evet yaa istediğin her hurdayı ebay den bulabiliyorsun. şaka falan da o master cylinder kısmını kazalı bir motordan çıkma olarak aldım, sıfırı yok lan ama aynalarım çok güzel olacak olm, bi gitsem 4.44 e takacağım tüm malzemelerimi

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    motoru aldığım çocuk bi çift modifiye ayna verdi kromajlı böyle ezik büzük ghost ayna mı diyosunuz onlardan
    takmayı düşünmedim görüşü azaltır diye
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    motoru aldığım çocuk bi çift modifiye ayna verdi kromajlı böyle ezik büzük ghost ayna mı diyosunuz onlardan
    takmayı düşünmedim görüşü azaltır diye
    Gerek yok hacı da o yuvarlak aynalar olmuyor ya ... Değiştir bence aynaları.

Aldığım aynalar aşağıda;
    http://www.ebay.com/itm/Kawasaki-Vul...item5649d312ca

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerek yok hacı da o yuvarlak aynalar olmuyor ya ... Değiştir bence aynaları.

Aldığım aynalar aşağıda;
    http://www.ebay.com/itm/Kawasaki-Vul...item5649d312ca
    güzel duruyor ama kalitesi nasıl ? ben 600f'e ebaydan ayna getirdim çok dandik çıkmıştı

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    slm arkadasım sasmazda naklıye sıtesınde renk boya var orda gayet guzel bı sekılde yaptırabılırsın yada ıskıtler sanayıde acl ford servısını karsısında yıldırım motor hüseyın usta oda ılıglenır kardesım
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Erman (Scuderia) geçen hafta Behzat'ın bölümünde bir kuğulu park ve de kuğu diyaloğu vardı senin black swan geldi aklıma
    eyvallah choperım riderim özüne dönmüşssün sende bakalım kac yıl bineceksin behzat c de çallı çengi filmindekiler olan bölüme bayıldım adamların filmide varmış izlemek lazım gülmek icin...
    bu arada profil fotonu degiştir lütfen viraja yatmış eski bir racingci goruyorum hala
    RamuthRa bunu beğendi.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    keeway - land cruiser 250
    mrb arkadaşlar şu an amasyadaym ama 2 ay sonra ankarada olucam land cruiser ımla aranıza katılmak gezilerinizde bulunmak isterim
    nezih77 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı delmas_11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar şu an amasyadaym ama 2 ay sonra ankarada olucam land cruiser ımla aranıza katılmak gezilerinizde bulunmak isterim
    hoş geldin doğan etkinlikleri burdan duyuruyoruz takipte olman yeterli
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    güzel duruyor ama kalitesi nasıl ? ben 600f'e ebaydan ayna getirdim çok dandik çıkmıştı
    Ya bro biraz dandik ama sadece eline alınca dandikliği anlaşılıyor, diğer türlü gayet güzel görünüyor

Motosikleti
    Ya bro biraz dandik ama sadece eline alınca dandikliği anlaşılıyor, diğer türlü gayet güzel görünüyor
    hep bi görüntü hep bi görüntü.....
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bugun hava guzel gorunuyor, aksam biyerlere gitmeyi dusunenler var mi acaba?

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun hava guzel gorunuyor, aksam biyerlere gitmeyi dusunenler var mi acaba?
    ben gidiyorum
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep bi görüntü hep bi görüntü.....
    Öyle olm pazı parçalarım öyle olmasında sorun yok. Motor taş gibi olunca böyle bir iki aparat dandürük olsa da olur

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    durduk yere ele almamak lazım zaten

Motosikleti
    Öyle olm pazı parçalarım öyle olmasında sorun yok. Motor taş gibi olunca böyle bir iki aparat dandürük olsa da olur
    o değilde o şekil aynalar bazu cup motorlarda da görmüştüm sanki ben la kenan boşuna o kadar para vermeyeydin 20$ ürün 20 de kargo 40$ yani 75-80 lira falan ne bileyim çiftini 10 liraya bulabilme imkanın vardı hani

birde şöyle bir gariplik var hani bizim moturlar laylondu olm pilastikden yapılmaydı?? ne bu şimdi?? mantığa ters racona ters değilmi senin yaptığın şu harekeeett

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

hani marjinal bizdik
    buberk bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler