Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    ~~NEO~~

~~MEHMET~~

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde keyifle kullanman dileğiyle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Herkesin yeni motorları hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Kenaaaaannn Bu ne Herkezi çapırcı yapmışsın nasıl bi adamsın yaa:D Uymayın şuna Yunus bastır abicim nerde Endurocu Ruhu :D
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    kardesım hayırlı ugurlu olsun allah kazasız belasız bındırsın cok canlı duruyo yanıyo makına resmen cok begendım ...
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ankara en kalabalık buluşmalarından birini yaşadı..katılan herkese teşekkür ederim...
    nezih77, qsTah ve buberk bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenaaaaannn Bu ne Herkezi çapırcı yapmışsın nasıl bi adamsın yaa:D Uymayın şuna Yunus bastır abicim nerde Endurocu Ruhu :D
    Olm yersen, doğru yolu biliyor insanlar, sende biliyorsun ama iyi bi chopper kullanmadığın için onun tadını bilmiyorsun Bak Emir bile 600f' i satıp chopper aldı, shadow aldı ama chopper en nihayetinde Zaten Koray' ın gönlü hep chopperdan yanaydı, oda shadowa gitti ona da anlatamadım ama adamlar iyi makinaya biniyorlar olm =)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm yersen, doğru yolu biliyor insanlar, sende biliyorsun ama iyi bi chopper kullanmadığın için onun tadını bilmiyorsun Bak Emir bile 600f' i satıp chopper aldı, shadow aldı ama chopper en nihayetinde Zaten Koray' ın gönlü hep chopperdan yanaydı, oda shadowa gitti ona da anlatamadım ama adamlar iyi makinaya biniyorlar olm =)
    ) Kenan haklı chopper olayı bı başka beyler, tamam spor motosiklet heyecanlı tutkulu ateşli bisey ama bı yere kadarmış bence henüz ilk bin kilometremin sonlarindayim daha erken belki ama su an için bir chopper gidonu tutuyor olmaktan çok keyif alıyorum.
    Bı arada nedir bu kawa kulanicilarinin shadowla alıp veremedigi anlamadım ) bizle ugrasacaklarina gidip zincirlerini yağlasinlar
    buberk ve soa bunu beğendiler.

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Arkadaslar yeni motorlariniz hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. bu arada bugun bulusuldumu bilmiyorum ama biz arkadaslarla Karagole gittik kahvalti edelim diye , erkenden yola ciktik lakin kar hala duruyormus. Gol hala erimemis ve heryer camurdu. Motoru camura sapladim bir tumsegi gecerken 6 kisi cikaramadik. Traktore cektirdik en son, oyle kurtarabildik motoru. Yikayamadigim icin de uzunca bir muddet lastikler balans yapti beni oldurdu benzinlige kadar. Cikardigimizda motor bu haldeydi.
    http://i1100.photobucket.com/albums/...4-08113519.jpg

http://i1100.photobucket.com/albums/...4-08113526.jpg

Siz siz olun bir ay boyunca Karagole gitmeyin :-)
    nezih77 bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) Kenan haklı chopper olayı bı başka beyler, tamam spor motosiklet heyecanlı tutkulu ateşli bisey ama bı yere kadarmış bence henüz ilk bin kilometremin sonlarindayim daha erken belki ama su an için bir chopper gidonu tutuyor olmaktan çok keyif alıyorum.
    Bı arada nedir bu kawa kulanicilarinin shadowla alıp veremedigi anlamadım ) bizle ugrasacaklarina gidip zincirlerini yağlasinlar
    ooooo, çok sert!

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yeni motorlariniz hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin. bu arada bugun bulusuldumu bilmiyorum ama biz arkadaslarla Karagole gittik kahvalti edelim diye , erkenden yola ciktik lakin kar hala duruyormus. Gol hala erimemis ve heryer camurdu. Motoru camura sapladim bir tumsegi gecerken 6 kisi cikaramadik. Traktore cektirdik en son, oyle kurtarabildik motoru. Yikayamadigim icin de uzunca bir muddet lastikler balans yapti beni oldurdu benzinlige kadar. Cikardigimizda motor bu haldeydi.
    http://i1100.photobucket.com/albums/...4-08113519.jpg

http://i1100.photobucket.com/albums/...4-08113526.jpg

Siz siz olun bir ay boyunca Karagole gitmeyin :-)
    Geçmiş olsun, fena çamur olmuş gerçekten. Öyle sürmek de başka bir akrobasi olsa gerek.

Evet, herkesin yeni motorları hayırlı olsun, sağlıklı, kazasız-belasız binin.

Bu arada benim de bugün buluşma olduğundan haberim yoktu.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada benim de bugün buluşma olduğundan haberim yoktu.
    bir önceki sayfada sanırım buğra hüseyin abiye tel açacağını söylemişti bugünden için...benim de işim bitince katılacağımı belirttim. sonra herkes aramaya başlayıp katıldı gruba...plansızdı ama sinyalleri verilmişti...

koray sen döndün mü ankara ya...uzun yolda nasıldı shadow...anlatsana arkadaşım nası aldın motoru kaça aldın falan...ne heyecansız adamsın...
    nezih77 bunu beğendi.

Aslında buluşma yoktu.sabah hakan aradı buluşalım diye.bende keyfsizim diye yok dedim.aradan 1 saat sonra buğra aradı sana geliyoruz abi diye.herkez birbirini arayınca evde kalabalık olduk.yoğun ısrar sonunda a.o.ç ne gittik.olmayan arkadaşlarda arayınca 15 kişi kadar olduk.
    Yemeğimizi yedikten sonra özgür kardeşimizin bahçesine giderek orada oturduk az önce de dağıldık.

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

15 dakika sonra ankarayı nasıl salladığımızın videosu geliyor.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir önceki sayfada sanırım buğra hüseyin abiye tel açacağını söylemişti bugünden için...benim de işim bitince katılacağımı belirttim. sonra herkes aramaya başlayıp katıldı gruba...plansızdı ama sinyalleri verilmişti...

koray sen döndün mü ankara ya...uzun yolda nasıldı shadow...anlatsana arkadaşım nası aldın motoru kaça aldın falan...ne heyecansız adamsın...
    Dostum Ankaraya döndüm ama malesef otobüsle :D aslında makinayı 150km falan kullandım hafta sonu, yağ gibi maşallah ama yinede içim rahat etsin diye bir bakıma sokup ondan sonra uzun yola çıkmak istiyorum, bu hafta sonu iki tane cenazemiz vardı, o yüzden fırsat bulamadım açıkçası, ama motor konusunda şunu söyleyebilirim ki kesinlikle 125cc den sonra beni benden aldı
    Sizin A.O.Ç olduğunuzu hem :Hüseyin abiden hem de kendi kaynaklarımdan öğrendim ama malum katılamadım, inş birdahaki sefere bende olurum yanınızda, bu güzel pazar gününü yolda geçirmek kötüydü açıkçası
    nezih77 bunu beğendi.

qsTah, erro, TUĞR@ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaş gaza getirmesenize insanı gece gece, neyseki bu sefer arkasında Ramstein yok Hüseyin abi sen bu sigorta işini yeni yaptırmıştın, benim makinanın trafik sigortası kaç liradır sence ortalama? kazıklanmayalım sonra...

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    orda olmak vardı ...
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaþ gaza getirmesenize insaný gece gece, neyseki bu sefer arkasýnda Ramstein yok Hüseyin abi sen bu sigorta iþini yeni yaptýrmýþtýn, benim makinanýn trafik sigortasý kaç liradýr sence ortalama? kazýklanmayalým sonra...
    Ben 96 liraya yaptırdım axa dan peşin fiyatına kredi kartına 3 taksitle.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Plansız bir organizasyonda nasıl bu kadar kalabalık olduk bende şaşırdım doğrusu. Yola etimesguttan 4 motorla çıktık ama en son çiftlikte aramıza katılanlarla 10 motordan fazla olduğumuzu farkettim. Valla sabah 8den beri 200km den fazla şehir içinde dolanmışım 2-3 gün motora binmem heralde kolumu kaldıracak dermanım yok İletişim kuramadığımız arkadaşlar kusura bakmasın olaylar biranda gelişti. Planlı programlı güzel bir organizasyon yapmalıyız havalar iyice ısındı
    nezih77 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, toplu sürüş flan, olması gerekenden fazla eğlenceliydi
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 96 liraya yaptırdım axa dan peşin fiyatına kredi kartına 3 taksitle.
    taksit olayı iyiymiş abi fakat cc ye göre fiyat artıyor mu acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler