Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    herkese iyi akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun emre güle güle kullan...tekerin düz bassın...

ayrıca ankara sayfasında kurayzırcıların çoğalması en güzel bişi bence
    Çok teşekkürler şimdilik otoparkta çalışıyorum umarım en iyi şekilde öğrenirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar, bu akşamki seminere gidenler var mı? nasıldı? ne anlatıldı? ben maalesef katılamadım. tam 18:30 buluşması için çıktım, 500 metre sonra kaza yaptım, otomobille çarpıştım, gelemedim...

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    geçmiş olsun dostum. allah daha büyük kaza yaşatmasın.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    hayırlı olsun emre güle güle kullan...tekerin düz bassın...

ayrıca ankara sayfasında kurayzırcıların çoğalması en güzel bişi bence
    diğmi bencede güzel bişi

evet evet saat 10 panora şahane bi saat hem motoruda şöyle bi temizleme imkanı oluo sabah
    hellrider

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bu akşamki seminere gidenler var mı? nasıldı? ne anlatıldı? ben maalesef katılamadım. tam 18:30 buluşması için çıktım, 500 metre sonra kaza yaptım, otomobille çarpıştım, gelemedim...
    Geçmiş olsun aya dostum. Umarım önemli birşeyin yoktur.

Seminerden şimdi geldim.
    7-8 arkadaş katıldık. Murat ve Gürkanda oradaydılar. Onlarlada tanıştık.
    Çok güzel, eğlenceli ve bilgilendirici bir seminer oldu.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bende gelmeyi düşünüyordum ama gelemedim malesef :(
    buarada "aya" çok büyük geçmiş olsun allah büyük kazalar göstermesin sende bişey yoktur inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    sağolun arkadaşlar, çok istemiştim ben de katılmayı ama kısmet değilmiş.

ATB iş merkezinin girişinde öndeki arabayı geçmek için hızlanmaya başlıyordum ki, o da sinyal vermeden (verdiğini iddia ediyor ama ben görmedim. belki ben soluna iyice girdiğimde vermiştir ama yine de sanmyorum), U dönüşü yapmak için sola doğru hareket etti. haliyle benim gidiş yolumu iyice kapattı ve ben de solumda refüj olduğu için kaçacak yer kalmayınca arka sol çamurluğundan girdim ön çamurluğa kadar sol tarafını taradım, ardından sola dönüş aralığından iyice sıkışmamak için sola kaçtım ve karşı şeridin sağına kadar sürüklenip kendimi dengeleyerek gidip, sonra karşı şeridin sağındaki kaldırıma gelmeden yatırdım motoru. Allah'tan karşı şeritten gelen araç yoktu. sağ tarafta bi şey yok, arabayı taradığım için sinyal kırıldı ama yatarken sola yattığım için sol aynam kırıldı, sinyal kırıldı, solda derin çizikler oluştur ve vites pedalımım dışa çıkıntısı kırıldı. montun sanırım sağ koluydu ufaktan yırtıldı, sağ eldivenin serçe parmağı ile yüzük parmağı arası yırtıldı. ben de ise, eldivenin yırtıldığı yerde yani serçe parmağımla yüzük parmağım arası soyuldu hafiften ve sol dizimde 1-2 ağrı var, sanırım ezildi. morarma şimdilik yok ama ufaktan şişlik var. sabaha belli olur durumu. bunun dışında bi şeyim yok çok şükür ama ciddi bir kazaydı. daha beteri olabilirdi. Allah yardım etti... Aslında karşı şeritte çok kenara kadar gittiğim için sanırım biraz da yolun bitimine yaklaşma psikolojisi ile fren dengemi sağlayamadım, yoksa düşmeden durabilirdim de ama sonuçta o an onu düşünmüyor ve hesap yapamıyorsunuz malumunuz üzere.

önce polis çağırdık, sonra tekrar arayıp iptal ettirdik ve aramızda tutanak tuttuk. onun da neresinden baksanız sol ön ve arka kapılar komple boyanacak hele geldi ve ezikler vardı. buna şükredeceğiz artık...

bu arada işyerine döndüm ve netten hemen parçaya baktım. insafsızlık bu. küçücük bir vites pedalının sadece ayakla basılan kol kısmı için 141 lira fiyat biçmişler. ben de oraya delik açıp, bir parça vidaladım, sorunu çözdüm. umarım dayanıklı çıkar.

yine de söylüyorum, en çok da seminere gelemediğime üzüldüm...

Motosikleti
    S&T GV250
    aya geçmiş olsun...son kazan olsun...

ben de bu gece "henüz düşmemiş motorcu" ünvanımı kaybettim...üstelik güvenli sürüş seminerinden döndüğümde, tam gürkandan ayrıldım, bizim apartmanın garajına doğru yokuştan inerken karşıdan yokuşu çıkan bir araba geldi, ben de yorgun ve uykusuzum bi de yokuş aşağı hızım da vardı, sert döndürdüm motoru kuma girdi sonra gümbedenek sağa düştüm...
    bu arada s&t aquilaların mufflerı motor koruma demiri gibi iş görüyormuş onu anladım...muffler çizildi, peg kıvrılıp kendini korumuş depoda çizik yok ama motoru kaldırmak çok zor oldu, herif bastı gitti düştüğümü gördüğü halde, ben kaldırayım derken bi daha kaydı gitti, sonra güç bela tek başıma kaldırdım, garaja koydum...
    o şekilde oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

güvenli sürüş seminerinden çıktığında düşen herhalde ilk insan benim... allahtan kanserden korunma yolları falan tarzı bi seminere katılmadım
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013

ben de bu gece "henüz düşmemiş motorcu" ünvanımı kaybettim...üstelik güvenli sürüş seminerinden döndüğümde, tam gürkandan ayrıldım, bizim apartmanın garajına doğru yokuştan inerken karşıdan yokuşu çıkan bir araba geldi, ben de yorgun ve uykusuzum bi de yokuş aşağı hızım da vardı, sert döndürdüm motoru kuma girdi sonra gümbedenek sağa düştüm...
    bu arada s&t aquilaların mufflerı motor koruma demiri gibi iş görüyormuş onu anladım...muffler çizildi, peg kıvrılıp kendini korumuş depoda çizik yok ama motoru kaldırmak çok zor oldu, herif bastı gitti düştüğümü gördüğü halde, ben kaldırayım derken bi daha kaydı gitti, sonra güç bela tek başıma kaldırdım, garaja koydum...
    o şekilde oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

güvenli sürüş seminerinden çıktığında düşen herhalde ilk insan benim... allahtan kanserden korunma yolları falan tarzı bi seminere katılmadım
    geçmiş olsun koçum üzülme olur böle şeyler ehliyetine güvenme düsersin öle dikkat etsene kardesım neyse abi şu motor işini dalgaya almayın yorgun argın bınmeyın pür dikkat sürün gerekli olmayan yerlerde hız yapmayın bol nasihat işte sana düşmeyen yoktur düşecek vardır ufak düşmelerle bunları geçiştirmek iyi olsa gerek Allah yardımcımız olsun
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    souvarine, sana da geçmiş olsun. ben kaza yapınca bir sürü motorlu arkadaş durdular sağolsunlar... geçmiş olsun dilekleriniz için de teşekkürler...

Motosikleti
    S&T GV250
    la suku hız dediğim de 15 km falan...ama yokuş 60 derece eğilmi...zaten frenle iniodum kuma girince iki teker de bıraktı...neyse önemli bi hadise değil...aya ucuz atlatmış gerçekten allah korumuş
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Arkadaşlar ikinize de çok büyük geçmiş olsun. Cana gelceğine mala gelsin. Umarım en büyük üzüntünüz bu olur. Çok dikkatli olmak lazım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun delüğanlılar.
    güvenli sürüş seminer meminer hikaye.
    ankaranın üstüne kompile çarşaf gerip kurşun döktürmek lazım.
    D.D
    alternatif teknikler teorisi
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    S&T GV250
    müdür şöyle nefesi kuvvetli birini tanıosan bi döktürelim vallaha... o motorları dizdiimiz yerde herifin biri benim mufflerla ilgili konuşuyordu zaten, kendisininki 2007 imiş çift egsoz, aman ne güzel aman ne bilmemne falan die, ulan eve geldik muffler ezildi anasını satayım...hayır nazar boncuunu da eksik etmedik kromajdan ama... ne kem gözlüymüş arkadaş yahu

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    cruiser bu müdürüm, değmez yani. bigün zevk sahabısı bi motorcu olupta enduro aldığında gideriz en kralına

semineride yarım bıraktık zati, içimde bi uhde kaldı, meğersem son saat nazar, kemgöz mevzusu işlenmişmiş mesela
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    geçmiş olsun arkadaşlar. allah beterinden korusun.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar önümüzdeki hafta ablam doğum yapacağı için ankaraya geleceğim... ybr 125 imle akşamları ankara tayfasıyla buluşmak isterim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadaşlar, çok istemiştim ben de katılmayı ama kısmet değilmiş.

ATB iş merkezinin girişinde öndeki arabayı geçmek için hızlanmaya başlıyordum ki, o da sinyal vermeden (verdiğini iddia ediyor ama ben görmedim. belki ben soluna iyice girdiğimde vermiştir ama yine de sanmyorum), U dönüşü yapmak için sola doğru hareket etti. haliyle benim gidiş yolumu iyice kapattı ve ben de solumda refüj olduğu için kaçacak yer kalmayınca arka sol çamurluğundan girdim ön çamurluğa kadar sol tarafını taradım, ardından sola dönüş aralığından iyice sıkışmamak için sola kaçtım ve karşı şeridin sağına kadar sürüklenip kendimi dengeleyerek gidip, sonra karşı şeridin sağındaki kaldırıma gelmeden yatırdım motoru. Allah'tan karşı şeritten gelen araç yoktu. sağ tarafta bi şey yok, arabayı taradığım için sinyal kırıldı ama yatarken sola yattığım için sol aynam kırıldı, sinyal kırıldı, solda derin çizikler oluştur ve vites pedalımım dışa çıkıntısı kırıldı. montun sanırım sağ koluydu ufaktan yırtıldı, sağ eldivenin serçe parmağı ile yüzük parmağı arası yırtıldı. ben de ise, eldivenin yırtıldığı yerde yani serçe parmağımla yüzük parmağım arası soyuldu hafiften ve sol dizimde 1-2 ağrı var, sanırım ezildi. morarma şimdilik yok ama ufaktan şişlik var. sabaha belli olur durumu. bunun dışında bi şeyim yok çok şükür ama ciddi bir kazaydı. daha beteri olabilirdi. Allah yardım etti... Aslında karşı şeritte çok kenara kadar gittiğim için sanırım biraz da yolun bitimine yaklaşma psikolojisi ile fren dengemi sağlayamadım, yoksa düşmeden durabilirdim de ama sonuçta o an onu düşünmüyor ve hesap yapamıyorsunuz malumunuz üzere.

önce polis çağırdık, sonra tekrar arayıp iptal ettirdik ve aramızda tutanak tuttuk. onun da neresinden baksanız sol ön ve arka kapılar komple boyanacak hele geldi ve ezikler vardı. buna şükredeceğiz artık...

bu arada işyerine döndüm ve netten hemen parçaya baktım. insafsızlık bu. küçücük bir vites pedalının sadece ayakla basılan kol kısmı için 141 lira fiyat biçmişler. ben de oraya delik açıp, bir parça vidaladım, sorunu çözdüm. umarım dayanıklı çıkar.

yine de söylüyorum, en çok da seminere gelemediğime üzüldüm...
    Dostum büyük geçmiş olsun. Cidden üzüldüm. Umarım bir an evvel iyileşirsin. Bu arada bunu mazaret kabul etmem hala tükkana bekliyorum ona göre.

o şekilde oldu

Geçmiş olsun umarım sizde birşey yoktur. Yan yatmış 150-200 kg aleti tek başına kaldırmak cidden zor iş. iki yıl önce felan bu çin motorları yeni yeni çıkış yaparken çelik motorun bir yetkilisi tv de bi programda motoru stüdyoda yatırıp tek elle nasıl kaldırılır göstermişti. Hoş hala denemişliğim yok lakin herhangi bir buluşmada herkes bildiklerini anlatırsa hepimiz öğrenmiş oluruz. Sonuçta illaki bir gün lazım olacak.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar önümüzdeki hafta ablam doğum yapacağı için ankaraya geleceğim... ybr 125 imle akşamları ankara tayfasıyla buluşmak isterim...
    İki kötü haberin ardından güzel haber almak çok iyi. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Dayı bey. Allah (cc) Analı babalı büyütmek nasip eylesin.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    arkadaşlar ikinizede geçmiş olsun. sağ salim kurtarmışınız önemli olan bu bence... neyse yarın panora saat dimi
    hellrider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler