Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Chopper
    Süleyman abinin yanından geliyorum sagolsun çok ilgilendi bikere daha burdan teşekkürlerimi sunuyorum

bu arada akşam gezmesi varmı bugün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kısmetse bir gün BMW F650CS yokyok R1200C yoksa...
    Merhaba arkadaşlar. İsmim Harun. Yeniyim yaklaşık 10 gündür okuyabildiğim kadar çok şey okuyup cahilliğimi bir nebzede olsa azaltmaya çalıştım. Artık bir merhaba deme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Henüz ehliyetim bile yok ama kısmetse yılbaşına kadar halledeceğim. Herkese selam.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı kankenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süleyman abinin yanından geliyorum sagolsun çok ilgilendi bikere daha burdan teşekkürlerimi sunuyorum

Kenancığım kusura bakma ramazan nedeni ile birşey de ikram edemedik.Ramazan sonu telafi ederiz.Alacağın olsun.Emniyetteki işlemlerde bir sorun sıkıntı olursa haberim olsun.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenancığım kusura bakma ramazan nedeni ile birşey de ikram edemedik.Ramazan sonu telafi ederiz.Alacağın olsun.Emniyetteki işlemlerde bir sorun sıkıntı olursa haberim olsun.
    vay be abi ben motoru satarken alırken nerdeydin yaaa hep sorun çıktı emniyette

Alıntı Graf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. İsmim Harun. Yeniyim yaklaşık 10 gündür okuyabildiğim kadar çok şey okuyup cahilliğimi bir nebzede olsa azaltmaya çalıştım. Artık bir merhaba deme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Henüz ehliyetim bile yok ama kısmetse yılbaşına kadar halledeceğim. Herkese selam.
    merhaba hoşgeldin
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    Chopper
    ne demek abi daha ne yapıcan sagolasın, gelişmelerden haberdar ederim teşekkürler.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535

valla ben kaskımı almaya gidicem ordanda heralde eve geçerim yani bilmiyorum var mı yok mu dinlen canım bugünde
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    Chopper
    a.s, hoşgeldin.

Motosikleti
    Hoş geldin Harun merhaba.(Gelsin tatlılar ramazan sonu ama)

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı serdarcogen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben kaskımı almaya gidicem ordanda heralde eve geçerim yani bilmiyorum var mı yok mu dinlen canım bugünde
    kaçda gidiceksin ??

Motosikleti
    Arkadaşlar,Emniyette nakil,devir,yeni kayıt işlemleriniz olursa onlarıda takip ediyoruz.Vekalet vermeniz yeterli.Kendiniz yapmaya çalışırsanız biraz zahmetli oluyor.Biz o zahmeti ortadan ücreti mukabil kaldırıyoruz.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    kaçda gidiceksin ??
    18:30 civarı orda olurum sanırım

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı serdarcogen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18:30 civarı orda olurum sanırım
    hmmm ok, alo derim sana geziyorsanız damlarım.

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    Cenkay geçmiş olsun hayırdır kol değnekleri falan hiçbirşeyden haberim yok. Aman ağa kendine dikkat et.XT ile senin motor bir değil aman daha dikkatli kullan.Tekrar geçmiş olsun.
    eyvallah aga saolasın. hayvanatın biri eryamanda sıkıştırıp yandan dürttü biraz .bende hakimiyeti kaybedip devrilip sürüklendim . ayagımda cross botum olmasına ragmen biraz tahribat var.allah muhafaza botlar olmasaydı neler olurdu düşünmek bile istemiyorum. bir kez daha ekipmanla dolaşmanın haklı gururunu yaşıyorum okadar suruklendim motorun altında ama maşallah koç gibiyim.

aga benim HERGELEM (xt 600) değil eski motoruma dünyadaki başka hiç bir motora benzemez bilmezmiyim
    eee nede olsa şimdiden 5000 km. yi devirdik beraber.
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

Motosikleti
    Hoşbulduk
    Tatlı geleneğini bilmiyordum Memnuniyetle
    Alıntı olayını beceremedim o yüzden kime ne dediğim anlaşılmayacak pek ama öğreneceğim :(

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    Hoşbulduk
    Tatlı geleneğini bilmiyordum Memnuniyetle
    Alıntı olayını beceremedim o yüzden kime ne dediğim anlaşılmayacak pek ama öğreneceğim :(
    selamlar aga. hoşgeldin
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

Motosikleti
    Alıntı HERGELE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar aga. hoşgeldin
    hoşbulduk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Murat abiler bilirler, ben alıntı yapmayı çok ama çok iyi biliyorum, anlatayım mı

Motosikleti
    Chopper
    bugün o hayvanatlardan biri bizide altına alıyodu, kamyonet sagına bakmadan dönüş yaptı motor kamyonun orta bölümünün altına girdi, neyseki artçım fark etti hemen atladı motordan. Motoru yatırdım yana mecburiyetten, aralıksız 10 saniye kornoya basınca fark etti dingil. Özrü kabatinden büyük napıyon sen görmüyomusun diye tepki verince kusura bakma diye bir cevap aldım..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bugün o hayvanatlardan biri bizide altına alıyodu, kamyonet sagına bakmadan dönüş yaptı motor kamyonun orta bölümünün altına girdi, neyseki artçım fark etti hemen atladı motordan. Motoru yatırdım yana mecburiyetten, aralıksız 10 saniye kornoya basınca fark etti dingil. Özrü kabatinden büyük napıyon sen görmüyomusun diye tepki verince kusura bakma diye bir cevap aldım..
    ne yaptın aslan! geçmiş olsun, warmı zarar ziyan? senin artçı uyanık adam, atlayıp kurtarmış paçayı. al şu çocuğada bi kask, noolur noolmaz.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yaptın aslan! geçmiş olsun, warmı zarar ziyan? senin artçı uyanık adam, atlayıp kurtarmış paçayı. al şu çocuğada bi kask, noolur noolmaz.
    sagolasın abi, zarar ziyan yok çok şükür.
    kask falan alıcam kesin ama inan vakit bulamadım ehliyetle, ruhsatı çıkartamadım daha üstüne birde motorun muanesi derdi çıktı nasıl halledicem hiç bilmiyorum sabah 9 akşam 7 çalışıyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler