Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Bu baslik altinda ne anilarim var be.. Motor sart degildi bazen kazadan,tamirden haftalarca yogun kis mevsiminde falan kisacasi motorsuz bile biraraya gelirdik
    Arkadastan ziyade aile gibiydik isin ilginc yani bir cogu hala hayatta..
    Yani aramiza ecel falan girmedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rockn83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    O halde tekrar buraları canlandırmanın vakti geldi

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı rockn83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O halde tekrar buraları canlandırmanın vakti geldi
    Ben su motorumu bi sanayiden cikarayim hele

Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Şimdiden kolay gelsin diyeyim Ankaralı arkadaşlar uyanın artık bu başlıkta veya farklı bir başlıkta organize olalım.

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Şimdiden kolay gelsin diyeyim Ankaralı arkadaşlar uyanın artık bu başlıkta veya farklı bir başlıkta organize olalım.
    O is oyle olmuyor
    Bu basligin derinlerinde ornekleri var, once kisi ve yer tespiti yapip kahve icmeye baskin yapiyoruz cok eglenecegiz coook

Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Şimdiden merak içerisindeyim

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Şimdiden merak içerisindeyim
    Az kaldi irtibati saglam tutalim yeter

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Toplaşma olursa bende gelmek isterim

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplaşma olursa bende gelmek isterim
    Buralari saglam takip etmek lazim o halde
    Sen gozunu buradan ayirma hocam

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Ne sicak bir basket aksami.. Eskiden olsa napardik? Hemen bi telefon trafigi hoop bir yerde oturmus sohbet ediyor olurduk..
    Hadi bakalim yine toplasiriz sanki

Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Hiç sorma hocam inanılmaz sıcak var bir de bu sıcakta zincir temizleyim dedim fena oldu

Ferudunabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Buluşup tanışmak isteyen, sürüş arkadaşı arayan arkadaşlar bana mesajla telefon numaralarınızı atabilirsiniz. Ankara MT 2020 edition whatsapp grubu kuruyorum hadi bakalım.

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Hiç sorma hocam inanılmaz sıcak var bir de bu sıcakta zincir temizleyim dedim fena oldu
    Bak sirf bu konuda yarim saat konusacagimiz konular birikti :/
    Az kaldi

Alıntı Ferudunabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşup tanışmak isteyen, sürüş arkadaşı arayan arkadaşlar bana mesajla telefon numaralarınızı atabilirsiniz. Ankara MT 2020 edition whatsapp grubu kuruyorum hadi bakalım.
    Ic sesim "d.bahceli: iste cesaret,iste feragat"
    Ferudunabi bunu beğendi.

Ferudunabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Sevgili Angara bebeleri, sevgili hocalarım.

1 yıldır motosiklet kullanıyorum. Foruma da katıldım ancak Ankara'ya yakışmayacak aktiflikte bir il grubumuz varmış maalesef. Bir türlü sayfa canlanmıyor. Eski ve yeni üyelere ulaşmaya çalıştım elimden geldiğince, herhangi bir gruba ulaşamadığım için de büyük bir hevesle kendim bir whatsapp grubu kurdum. Şimdilik az kişiyiz, (baskentli1 ve rockn83)ama hızlıca artacağız inanıyorum. Sonra yasakların da kalkmasıyla Ankara'da rüzgarımızı estiririz artık

Gruba aşağıdaki bağlantıdan katılabilirsiniz. Bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Artık sürmüyorsanız bile, tanışırız, sohbet ederiz.

Görüşmek üzere,
    Fatih.

https://chat.whatsapp.com/IQ2wXNQZcXL23lsFRoqyi7
    rockn83 bunu beğendi.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Abiler Ankaralimi eminmiyiz

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Bende başkentteyim, yapılacak organizasyonlara müsait oldukça katılmak, başkentli ve başkentteki arkadaşlarla tanışmak isterim. Hepinize kazasız sürüşler dilerim.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    6 yıldır Ankara Mt sayfasını takip ediyorum. Zamanında etkinlikler oldu toplanıldı gidildi. İş ne zamanki WhatsApp gruplarına döndü sadece Ankara Mt değil forumun canlılığı gitti, etkinlikler azaldı, motorcular arasındaki birlik beraberlik bitti. Çok değil birkaç sene öncesine kadar yollarda motorcular birbirine selam verirdi. Oda kalmadı şimdi. Zamanında WhatsApp gruplarına katılmış biri olarak motosiklet adına bakım, eğitim, sürüş, vb konular konuşulmamaya başlanıyor, grup amacı dışına çıkıyor. Ondan sonra kafasını indirip maşadan bakınca karşısındaki yuvarlak şeyin korna olduğunu bilmeyen, bunu da forumlarda, sosyal medyalarda soran cahil kullanıcılar çıkıyor maalesef.

Whatsapp gruplarında paylaşılan bilgiler forum gibi internet sitesi olmadığı için arama yapılamıyor geçmişe dair bilgi ve tecrübe paylaşımları görülemiyor. Bu edinilen bilgi ve tecrübelerin kalıcı olması için forumlarda paylaşılması gerektiğine inanıyorum. Bu şekilde paylaşımlar olursa Ankara Mt nin eskisi gibi canlanacağına; yapılacak etkinlikler, edilen tecrübe ve bilgi paylaşımları yapılacağına inanıyorum.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 yıldır Ankara Mt sayfasını takip ediyorum. Zamanında etkinlikler oldu toplanıldı gidildi. İş ne zamanki WhatsApp gruplarına döndü sadece Ankara Mt değil forumun canlılığı gitti, etkinlikler azaldı, motorcular arasındaki birlik beraberlik bitti. Çok değil birkaç sene öncesine kadar yollarda motorcular birbirine selam verirdi. Oda kalmadı şimdi. Zamanında WhatsApp gruplarına katılmış biri olarak motosiklet adına bakım, eğitim, sürüş, vb konular konuşulmamaya başlanıyor, grup amacı dışına çıkıyor. Ondan sonra kafasını indirip maşadan bakınca karşısındaki yuvarlak şeyin korna olduğunu bilmeyen, bunu da forumlarda, sosyal medyalarda soran cahil kullanıcılar çıkıyor maalesef.

Whatsapp gruplarında paylaşılan bilgiler forum gibi internet sitesi olmadığı için arama yapılamıyor geçmişe dair bilgi ve tecrübe paylaşımları görülemiyor. Bu edinilen bilgi ve tecrübelerin kalıcı olması için forumlarda paylaşılması gerektiğine inanıyorum. Bu şekilde paylaşımlar olursa Ankara Mt nin eskisi gibi canlanacağına; yapılacak etkinlikler, edilen tecrübe ve bilgi paylaşımları yapılacağına inanıyorum.
    Whatsapp hususunda çok haklısın,
    Forumda yazışılmamasının buluşulmamasının sebebi de zaten çevresini oluşturan arkadaşların daha fazla insana ihtiyaç duymaması, mevcudun yeterli olmasından da kaynaklanmakta bana göre. Çünki motor kullanan herkez aynı kafada olmayabiliyor yada herkez ile yola gidilemiyor malesef.
    Forumu ben birazda kuluçka yuvasına benzetirim buradan arkadaşlıklarını kuran, ekibini tamamlayan kullanıcılar elini eteğini çekiyor genelde.
    Olurda etkinlik yapılacak olursa iştirak etmeye çalışırım.
    buberk bunu beğendi.
    ANGARAJ

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Whatsapp hususunda çok haklısın,
    Forumda yazışılmamasının buluşulmamasının sebebi de zaten çevresini oluşturan arkadaşların daha fazla insana ihtiyaç duymaması, mevcudun yeterli olmasından da kaynaklanmakta bana göre. Çünki motor kullanan herkez aynı kafada olmayabiliyor yada herkez ile yola gidilemiyor malesef.
    Forumu ben birazda kuluçka yuvasına benzetirim buradan arkadaşlıklarını kuran, ekibini tamamlayan kullanıcılar elini eteğini çekiyor genelde.
    Olurda etkinlik yapılacak olursa iştirak etmeye çalışırım.
    Söylediklerinize hak veriyorum. Üye olduktan itibaren tarayıcımda sabit bir sekme forum için ayırdım. Bu yüzden sürekli forumu takip ediyor ve birşeyler öğreniyor/öğretiyorum.

Daha önceleri birçok WhatsApp gruplarında bulundum. Bazıları cc ayırt etmeksizin birlik ve beraberlik olacağını söylüyor ama buluşmalarda son hızı 100-120 km yapan düşük ccleri beklemeyip altındaki 600-1000 cc makinalarla 200 den aşağı hıza inmeyip ardında bıraktıkları düşük cc li kardeşlerimiz aklıma geldikçe hiç grup olasım gelmiyor. Bu yüzden müsait olduğum vakitlerde kendi motor hacmimle eşit seviyede bulunan cc lerle toplanıp etkinlikler planlıyorum.
    rockn83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler