Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    arubalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAM FZ 6+HONDA CBF 1000+YAM FJR 1300 +BMW 1200 GS
    ahmet senin motor ne oldu yaşıyormu?
    HER KİM OLURSAN OL GEL,İNAN BU TOPLULUK SENİ DE SEVER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Keyifli bir gün diliyorum.

Murat hocam sanada doktorumada hayırlı olsun.
    T R O E bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Günaydın Adana.. Yaw şimdi kafamı kurcalayan birşey var. Tr ye geldiğim zaman kısmetse Apachi nin xz250rm motorunu alacağım Antalya'ya gidip ama malumunuz Antalya Hatay arası 650 km yol.. Motor sıfır olduğu için illaaki zorlamadan geleceğim o yolu ama ilk yağ değişim olayı kafamı kurcalamakta. 650 km yol yağ değişimi yapmadan gelinirmi ki o motorla?
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın ahali yağmurlu havada yarin tatlı yerken ne toplantı yapılır be
    T R O E bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı arubalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet senin motor ne oldu yaşıyormu?
    Fatih abi ölmedi sürünüyor diyelim. Arıza tespit cihazı gelecek İstanbul'dan Cuma günü kargoya vermişler. Beyini değiştirdi bana tamam gel al motoru dedi. Gittim hala f1 lambası çalışıyor. Kontağı kapattım geri açtım gene çalışmadı Bakalım işte abi şu arıza tespit cihazına bağlandığında sorun çözülecek inşallah. Büyük ihtimal sensörün birinde sorun var

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Adana.. Yaw şimdi kafamı kurcalayan birşey var. Tr ye geldiğim zaman kısmetse Apachi nin xz250rm motorunu alacağım Antalya'ya gidip ama malumunuz Antalya Hatay arası 650 km yol.. Motor sıfır olduğu için illaaki zorlamadan geleceğim o yolu ama ilk yağ değişim olayı kafamı kurcalamakta. 650 km yol yağ değişimi yapmadan gelinirmi ki o motorla?
    Güzergahın üzerinde hiç servisi yokmu motorun
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    sanırım en temizi alet edevatı yanıma alıp gitmek yolda yağını falan değiştirip gevşeyen somunları v.s kendi elimle halletmek.. antalya hatay arasında zaten bi mersin bi adana var mersine kadar çıkacak olduktan sonra hataya da giderim :D onun için en temizi takımları alıp gitmek olacak sanırım

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    sanırım en temizi alet edevatı yanıma alıp gitmek yolda yağını falan değiştirip gevşeyen somunları v.s kendi elimle halletmek.. antalya hatay arasında zaten bi mersin bi adana var mersine kadar çıkacak olduktan sonra hataya da giderim :D onun için en temizi takımları alıp gitmek olacak sanırım
    Motoru sıfır alacaksın sanırım Yunus. Garanti koşullarından dolayı güzergahın üzerinde bir servise götürürsün diye düşündüm.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Evet abi sıfır alacağım da güzergah üstünde en yakın mersin de var servis e ilk yağ ile oraya kadar gidilirmi diye düşünüyorum bende.. dediğim gibi yapacağım büyük ihtimal yolda kendim değiştirir yağı hatay a kadar devam ederim artık yapacak birşey yok :D

HÜDÜREFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRIUMPH TIGER 800
    Günaydın Adana Mt
    biraz geç oldu ama hepinize iyi günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Evet abi sıfır alacağım da güzergah üstünde en yakın mersin de var servis e ilk yağ ile oraya kadar gidilirmi diye düşünüyorum bende.. dediğim gibi yapacağım büyük ihtimal yolda kendim değiştirir yağı hatay a kadar devam ederim artık yapacak birşey yok :D
    yapacagın mesafe rodajı için ideal sadece yapman gereken maksimum devirlere dikkat edersen sıkıntı yaşayacagını zannetmiyorum

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İlk yağ sanırım 500km de değişiyor zaten. Oraya kadar götürür bence.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    peki birşey daha sorayım öyleyse.. Motor yağ değişimini serviste yaptırmayıpta kendim yaparsam garantiden mi oluyorum ne oluyor? :D benim hiç sıfır motorum olmadı da :D

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Muhtemelen garanti şartlarını etkiler, garanti el kitabını okursan orda yazar

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    peki birşey daha sorayım öyleyse.. Motor yağ değişimini serviste yaptırmayıpta kendim yaparsam garantiden mi oluyorum ne oluyor? :D benim hiç sıfır motorum olmadı da :D
    aYNEN ÖYLE OLUYOR

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Rotamı çizdim planımı yaptım şimdiden Antalya dan motoru alıp plaka ruhsat halledip alanyaya kadar geçip (150 km falan) orada ilk yağı kendim değiştirip geceyi alanyada geçirmek 2. gün alanyadan çıkıp o caanım virajlı yollardan mersine kadar gelip servise sokmak :D servise söylenecek masum bir "ben yağ değiştirmedim" yalanından birşey olmaz sanırım :D

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Rotamı çizdim planımı yaptım şimdiden Antalya dan motoru alıp plaka ruhsat halledip alanyaya kadar geçip (150 km falan) orada ilk yağı kendim değiştirip geceyi alanyada geçirmek 2. gün alanyadan çıkıp o caanım virajlı yollardan mersine kadar gelip servise sokmak :D servise söylenecek masum bir "ben yağ değiştirmedim" yalanından birşey olmaz sanırım :D
    İlk yağını illa sen neden değiştirmek istiyorsun Yunus. O yağ Mersine kadar seni götürür. Mersinde serviste değiştirirsin yağını bune inat böyle

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    yaa abi mikronlukda olsa çapak falan olacak şimdi bizim oraların deyimiyle "pıtırgın" olurum ben :D o ilk yağı 100 200 km içinde değiştirmek istiyorum ve o mesafede servis yok :D değiştiriim ben değiştiriim

ALPEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 1000
    Günaydın adana,Antalyadan yağmurlu birgunden selamlar...
    Fatih abi nillerde

ozy01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 SUZUKİ HAYABUSA
    Dubaiden babama gopro hero3 silver edition getittirdim. faturası varsa garanti geçerli midir?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ozy01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dubaiden babama gopro hero3 silver edition getittirdim. faturası varsa garanti geçerli midir?
    Ozanım Tr distribütörü ile görüş. Onlar daha net cevap verirler. Bu arada insan haber verir 3-5 tane de biz alırdık

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

yaa abi mikronlukda olsa çapak falan olacak şimdi bizim oraların deyimiyle "pıtırgın" olurum ben :D o ilk yağı 100 200 km içinde değiştirmek istiyorum ve o mesafede servis yok :D değiştiriim ben değiştiriim
    Yunus ilk yağ bildiğim kadarı ile normal koyduğumuz yağdan farklı. Rodaj yağı diyende var. o yüzden ilk yağ değişimi kaç km de ise o zaman yap. Yani kitap ne diyorsa o. Yok inadım inat uçarım ben 2 kanat diyorsan da bişi demiyorum
    ozy01 bunu beğendi.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Iyi günler arkadaşlar murat hocam seninde yeni motorun hayırlı olsun güle güle kullan Allah kaza bela vermesin (cümlemize) ha arada murat hocam 2lemiş sın motoru maşallah diyelim o vakit iki hafta dadlı mı var neci anlayamadım yani hadi hayırlısı bakalım yada bir hafta tatlı bir hafta hacı bekir lokumu da olsa da olabilir... Kabulümüz dür. Isteyeninin bir yüzü getirmeyen arap

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler