Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hamd olsun kardeşim. Allah'tan bir mani olmaz ise yarın akşam görüşürüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozy01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 SUZUKİ HAYABUSA
    ahmetim abdullahla atışmalarınızı yeni gördüm;) senden sonra gece gene rahatsızlandım. bu sefer grip. yarın da toplantıya gelemicem. evlilik yıldönümümüz. hanımı bi yemege cıkarıcam;) haftasonu gezi olur da inşallah görüşürüz.
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ozy01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmetim abdullahla atışmalarınızı yeni gördüm;) senden sonra gece gene rahatsızlandım. bu sefer grip. yarın da toplantıya gelemicem. evlilik yıldönümümüz. hanımı bi yemege cıkarıcam;) haftasonu gezi olur da inşallah görüşürüz.
    Geçmiş olsun kardeşim. Dikkatet kendine. Mutlu yıl dönümleri diliyorum o zaman Erkeklere hitabende bir gün icad etmek lazım. Sadece babalar günü yetmiyor
    ozy01 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yarın görüşürük ozan abiyle diyordum bende.bisiklet öğretecek biri lazımdıda bana çok iyi süren biri lazım hatta ters bile sürebilecek o derece yani :D

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın görüşürük ozan abiyle diyordum bende.bisiklet öğretecek biri lazımdıda bana çok iyi süren biri lazım hatta ters bile sürebilecek o derece yani :D
    Bisiklet mi Taha motosiklet haricinde daha tasarruflu diye şehir içimi kullanacaksın bisikleti
    tuc bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet mi Taha motosiklet haricinde daha tasarruflu diye şehir içimi kullanacaksın bisikleti
    rampada sıkıntı yaratır abi bisiklet ama inişlerde motoru kapatmayı düşünüyorum ben ekonomik olsun diye :D
    sailor33 ve maximus_01 bunu beğendiler.

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Alıntı yusufybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar adana mt
    abdullah motoru baştan yaratıyorsun herhalde
    valla kardeşim öyle olacağını umuyorum..inşallah beklediğime değecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Ozan geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin bizim Ahmet'le atışmalarımız oluyor tabi,sen yoksun senin yerine de cevap veriyorum yalnız bırakma kardeşim beni allah bir yastıkta yaşlanmayı, daha nice yıldönümlerini nasip etsin size inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı yusufybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar adana mt
    abdullah motoru baştan yaratıyorsun herhalde
    bu arada size ne oldu,ceza yemişsiniz heralde saçma sapan birşeyden ??

arallara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER6F
    #muzaffer 1968

kendi sınıfında en çok cezbeden yanı yakıt tüketimi. ilk önce honda cbf 500'e yönelmiştim ama arada 1 - 1,5 lt/100km fark var. kendi sınıfıyla ciddi yakıt farkı var, kullananlar utanmasa 250liklerle aynı yakıyor diyecekler er6 lar için. bmw f650cs çok hoşuma gitti ama sonuçta bmw parça ve bakımda borusanın borusunu sonuna kadar gösteriyorlar. Suzuki gsf,gsr 600 zaten nerdeyse aynısı ama arada %15-20 fiyat farkı var, yine 4silindir olmasından dolayı yakıtı fazla.er6f 'lerin yağ eksiltme sorunları olabiliyor bazılarında ama genelde kronik bir sorunu yok bunun dışında. tip olarakta gayet güzel ss havası var. ama adana'da servis veya işi bilen usta konusunda hiçbir bilgim yok. bu konuda buralarda sıkıntı varsa fikrim değişebilir. Ama fiyat performans (görünüş,yakıt tüketimi,sürüş, sağlamlık vs..) açısından en mantıklısı er6f gibi geliyor. Farklı görüşleri de değerlendirebilirim.. ozy bu arada çocuğu emreye itelemişsin adam yiğen fotosu paylaşıp duruyor
    bahadirce bunu beğendi.

ozy01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 SUZUKİ HAYABUSA
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taha sana bu tiyolari kim verdi sen benim motor suremedigime bakma

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı arallara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    #muzaffer 1968

kendi sınıfında en çok cezbeden yanı yakıt tüketimi. ilk önce honda cbf 500'e yönelmiştim ama arada 1 - 1,5 lt/100km fark var. kendi sınıfıyla ciddi yakıt farkı var, kullananlar utanmasa 250liklerle aynı yakıyor diyecekler er6 lar için. bmw f650cs çok hoşuma gitti ama sonuçta bmw parça ve bakımda borusanın borusunu sonuna kadar gösteriyorlar. Suzuki gsf,gsr 600 zaten nerdeyse aynısı ama arada %15-20 fiyat farkı var, yine 4silindir olmasından dolayı yakıtı fazla.er6f 'lerin yağ eksiltme sorunları olabiliyor bazılarında ama genelde kronik bir sorunu yok bunun dışında. tip olarakta gayet güzel ss havası var. ama adana'da servis veya işi bilen usta konusunda hiçbir bilgim yok. bu konuda buralarda sıkıntı varsa fikrim değişebilir. Ama fiyat performans (görünüş,yakıt tüketimi,sürüş, sağlamlık vs..) açısından en mantıklısı er6f gibi geliyor. Farklı görüşleri de değerlendirebilirim.. ozy bu arada çocuğu emreye itelemişsin adam yiğen fotosu paylaşıp duruyor
    Vayy aralim sen sahtekar kaynima inanma kardes. Kizim guzel olunca arada bir resim cekfirmesine izin veriyorum benim kiza bakmasini bosver emrenin tek basina wc ye gittigine sukrediyoruz
    tuc bunu beğendi.
    HİÇBİRŞEY DÜŞÜNMEZSEN BAŞINA HİÇBİRŞEY GELMEZ.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ozan abi bunu yarın akşama saklıyordum baktım yarın gelmiyorsun burdan yazayım dedim.motoruda ters sürmeni bekliyoruz abi yapabilirsin :D

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok alıngansın
    Alındım banane banane...
    Alıntı maximus_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat Abi sen bize herzaman lazımsın
    Sen de bize lazımsın Abdullah...
    Nice yıllara sağlık huzur mutlulukla Ozan...
    maximus_01 ve ozy01 bunu beğendiler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Herkese hayırlıgeceler dilerim arkadaşlar...

Alıntı arallara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam. siteye yeni üye oldum. ybr 125lik acemilik döneminden sonra er6f almak istiyorum 2006-2007 model 10000 ytl civarı temiz motorlardan haberi olan olursa. mesaj atarsa sevinirim
    Arkadaşım aramıza hoş gelmişsiniz...
    Bahsettiginiz motor ( er6 n ve er6 f ) ilk başından beri düşük yakıt anlamında hep kendinden bahsettiren motosikletler olmuştur.....
    10.000 yada 11.000 dolaylarında ekonomiklik anlamında alınabilecek en akıllı seçimlerden birisi olduğunu düşünüyorum ki boy sorunu olmasa motorum satıldığında almayı düşündüğüm motorlar içerisinde er 6 n tercihim olacaktır... Neden f degilde n serisi der iseniz zamanında kendi çapımda yaptığım anketler neticesinde f serisinin eski tip racing motosikletlere benzediği yönünde sonuçlara ulaştım Fakat sizinde bahsettiginiz gibi yağ eksiltme olayını takipte tutmanız gerekmektedir...
    Ama şuda varki Muzaffer abimin de dediği gibi ne yazıkki çok canlı bir piyasasının oldugunun söylenemiyecegide ayrı bir gerçektir...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlarım,akşama görüşmek üzere.

AZM01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR800 2005- CBF1000 2012
    Günaydın adana ,
    akşama görüşürüz inşaallah.

OZAN NİCE MUTLU YILLARA
    ozy01 bunu beğendi.

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Günaydın Adana MT,her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsanız

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Günaydın AdanaMt Toplantı da görüşmek üzere

Motosikleti
    arkadaşlar elime ulaşan son haliyle kan grupları:

O RH (+):ahmet(sailor),koluman muzaffer,bora,banat yusuf,kenan(kozan),fuat,edip,taha(kozan),murat hoca,şenol şener,

0 RH (+):

A RH (+):fatih abi,ybr yusuf,ozan,

A RH (-):abdullah,ali komser,recep albay,

B RH (+):gökmen,ahmet hüdürefe,er6 fuat,onurcan,

B RH (-):

AB RH (+):bahadır,

AB RH (-):

akşama misafir gelecek, bir işi çıksa da gelemese...
    T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı 1806 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşama misafir gelecek, bir işi çıksa da gelemese...
    Ali abi sen de 2 haftadır çarşamba günleri bir doluluk var. Toplantı ya da misafir buna bir çözüm bulmak lazım abi

Başkanım bu yarım grenaj lı diverson da senin için gelsin

T R O E ve 1806 bunu beğendiler.

Motosikleti
    eyvallah ahmet ama bu gidişle F modeli olacak gibi.
    T R O E, muzaffer1968 ve maximus_01 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler