Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motora Karşı Çıkan Aile Nasıl İkna Edilir? / Ayşe Şule BİLGİÇ

Motovento
    REKLAM ALANI
    zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    benim durumuda sizlerden pek geri sayılmaz ilk motorsiklet almak istediğime çok karşı çıktılar odamın her tarafına printer den motor resimleri çıktısı aldım ve astım sonra da bilgisayarda yüksek sesli motor görüntüleri sesleri dinlettim tabi sesini kıs diye geldiklerinde odaya anladılar bizi kimseden emanet birsey almayın kimseye emnaet bir sey vermeyin diye ögütledikleri için dışarıya çıktığım zaman emanet olarak mı binmemi istersiniz demem yetti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kliwaj adlı üyeden alıntı
    evi yıkıp ,kafayı yemiş numarası yapmam ve hiç kimseyle konuşmamam,aşırı agresif olmam ,babamı ikna etmeyi başardı...
    onu 3 haftadır yapıyorum bi işe yaramıyo

Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    İkna mikna değil,kendi maddi imkalarınızla alacaksınız,kimseyi de takmayacaksınız.O kadar...
    iyi güzel diyorsunda işin ucunda aileninde onayı gerekiyor motor kullanıyoruz diye valla hakkını helala etmezler sonra

Alıntı KaNKa_17 adlı üyeden alıntı
    Benim Sıfır Bir Motor üzerinde kocaman bir fotoğraf çekilip evin en görünür yerine koymam yetti...
    güzel yöntem bendem yapsam :D
    Kask tak!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Soru : Motora Karşı Çıkan Aile Nasıl İkna Edilir?

Cevap : Yok öyle birşey
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Aileyi ikna konusunda yaşın hiçbir önemi yok,

26 yaşındayım, motoru kendi paramla alacam kimseden de icazet almaya ihtiyacım yok!!! Deseniz bile yine de onların rızası olsun istiyorsunuz.

En iyisi sabretmek ve onlar istemese bile, bi şekilde kandırmak olsa gerek

Sevgiler ve saygılar sunarım

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Biir - yolda veya sokakta maaile bulundugunuz zaman gecen motorlara bakip derin derin ic cek
    Ikki - VCD, DVD veya her ne varsa, motosikletlerle ilgili nekadar film varsa hepsini al veya kirala, bikmadan usanmadan izle (ornek - Torque, Wild One, Easy Rider vesaire)
    Ucc - Piyasada ne kadar motosiklet modeli varsa hepsini toplayip evde degisik yerlere diziyorsun
    Doort - Oturup surekli dir dir yapip duruyorsun, tatli dille isi hallediyorsun
    Eh en sonunda motoru ya kendi paranla veya anne/baba parasi ile alip geziyorsun. Unutmayin ki en etkili silah duygusal/manevi baskidir
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben motorumu almadan bir gün önce "yarın motor alıyorum" dedim ve evde kıyamet koptu,, ama yinede herşeye rağmen gittim ve aldım,,(kendi paramı kazanmamın en güzel yanı) babam bir kaç gün benimle konuşmadı ama şimdi benden hevesli
    anlayışlı ailemi ve motorumu çook seviyorum...

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

hia bunu okuduğum iyi oldu

kendi ehliyetinizi kendiniz alın sonuna kadar
    bende şimdi kask alıyorum motor aldırma teknikleri
    1.seri ayşe şule bilgiç

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    31 yaşındayım daha önce saymadığım kadar küçük motorum (251 lik MZ 350 jawa scooter mobilet) 2 tane büyük racing motorum olmasına rağmen (YZF 1000 - YZF R6) evlendiğim hanımım ve akrabaları önce karşı çıktılar ama çok istediğimi gördüler alırkende para desteği sağladılar. Şimdi 2006 R1'e biniyoruz karımla.

Alıntı kliwaj adlı üyeden alıntı
    evi yıkıp ,kafayı yemiş numarası yapmam ve hiç kimseyle konuşmamam,aşırı agresif olmam ,babamı ikna etmeyi başardı...
    Dostum iyi numara ama baban benimki gibi silahlıysa?
    The Dark Side Returns

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    arkadaşlar ben 47 yaşındayım çok eski motorcuyum ama evlendiğimden beri motora hep kaçamak bindim onun bunun motoruyla,eşim aman binme ölürsün diyordu, ama artık bıçak kemiğe dayandı bir raptor siparişi verdim ayın 25 inde alacağım, eşim eğer alırsan ben bu evden giderim dedi, bende aldırmadım bakalım kim galip gelecek.

serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    hehe sizinkide bişimi anneme motor alalım mı dedim dediki seni bile bile ölüme göndermem
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    ayşe abla hakikaten süper bi hikaye yawww,yıkıldım gülmekten milletede okutturdum süper yorumunu aldım ama bizimkiler yemez! :d

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil

ne başlığI? nükleer başlıkmı ?

Alıntı High End Motors adlı üyeden alıntı
    Dostum iyi numara ama baban benimki gibi silahlıysa?
    hahaha, babam emekli astsubay be , kirikkale 9mm silahi var iyiki yaninda taşimiyor
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben 47 yaşındayım çok eski motorcuyum ama evlendiğimden beri motora hep kaçamak bindim onun bunun motoruyla,eşim aman binme ölürsün diyordu, ama artık bıçak kemiğe dayandı bir raptor siparişi verdim ayın 25 inde alacağım, eşim eğer alırsan ben bu evden giderim dedi, bende aldırmadım bakalım kim galip gelecek.
    Aman hocam ne yaptın umarım bişey olmaz inan çok üzüldüm. Esasında aynı durum bende var ben evli değilim ama nişanlııyım aynısını nişanlım dedi ehliyet kursuna yazıldım araba ehliyeti alıcağımı sanıyor ama a2 ehliyeti alıcam motoru haziranda sipariş vericem büyük bir olasılıkla kıyamet kopucak herşeyi göze aldım umarım nişanlımdan olmam çünkü motorumdan vaz geçiceğimi sanmıyorum

UFUK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YA DOSTUM çok sağol süper bi fikir buna gerçekten ihtiyacım vardı.Ailem okulu ön plana atıyor.Önce üniversiteyi bitir.Sonra alırız diye.İnan aynısını denicem

Motosikleti
    gz250
    babamin en sevdigi abi dedigi bir buyugu feci bir trafik kazasinda vefat ediyor ve tahmin edin rahmetli ne kullaniyordu? sanirim cogunuz dogru tahmin ettiniz evet su iki tekerlekli makina hem de harley davidson, neyse ben lisede iken babama motor dedim aniden bagararak OLMAZZZZ dedi YIIKILLL KARSIMDAN DENSIZZZZ ulen ne adam bee neyse ben korktum bu adam galiba kendisine motor dedigimi zannetti oyuzden boyle manasiz bir tepki oldu dedim sonra herhalde peder delirdi dedim neyse sonra (bu arada ben isleri hep sonraya birakirim ) sogumaya biraktim, oda isisina gelinceye kadar bekledim nihayetinde yanina gittim hizlica motosiklet dedim ayni tepkiyi alinca hem cok uzuldum hemde ne kadar salak oldugumu anladim 10 yil falan onceydi. daha sonra bugune kadar basarisiz onbinlerce denemem olmustur herhalde.

simdi sene 2006 ben ABD deyim bizimkiler TURKIYE de ankarada MSN araciligi ile konferans gorusmesindeyiz. babam karsimda oturuyor bende atin intikami vaziyetinde babama dedim ki "motosiklet" babamin cevabi su oldu
    "yani oglum hani almazsan ben memnun olurum"

bilmem anlatabildim mi? ;)
    ozetle benim ekonomik ozgurlugumu elime almam isleri degistirdi, gerci hala razi degiller ama sansimi denicem
    kissadan hisse bence her bireyin ve ailenin recetesi farklidir ama ayse sule bilgic in teknigi cok hosuma gitti zevkle okudum yani halen bizimkilerle ikamet ediyor olsaydim vallahi bunu yapardim ahanda buraya yaziyorum hani yalan soyluyorsam motora binmek nasib olmasin al bu da sana buyuk yemin selamlar

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    güzel bi hatun arkadaşımızn bi parçası vardııı
    "bu hayat benim,
    benimse eğer,
    kimse karışmazsa yaşamaya değer...."
    okadar da değil belki ama, kendi ayakları üzerinde durunca insan daha bi farklı oluyor emin olun buna..alıcak gücünüz varsa motoru ,çeşitli ikna yollarıyla edin edebiliyorsanız, yok olmuyorlarsa ve motoru alabilecekseniz, maddi anlamda olduğu kadar onun sorumluluğunu üztünüze alabilecekseniz alın gitsin bu hayat şansı 1 kez geçecek elimize.Alın dedim ama elbette kuralara uyarak ve korunma tedbirlerini alarak
    farklı şehirlerde iseniz söylemeyin ki endişelenmesinler ..
    işte oldu bitti
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Motoru almadan 15 gun once anlatmaya baslayın.Alıncada aılenızı cama cagırıp sokakta duran motorunuzu gozterın.Basta cok kızan babam sımdı benı ıkı dakkada ıse bırakta , otobuste surunmeyım dıyor
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben de bizimkileri kandırabilmek için hep Ayşe Şule'nin adını kullanmıştım."Baba bak, kız kocaman BMW kullanıyor""Hani CNN Türk'te programı vardı ya, Rüzgarın Kızı".Sonra hemen BMW'nin sitesini açıp F650 GS'yi göstermiştim.Günler boyu süren "Ayşe Şule bile motora biniyor" dayatmalarıyla ikna edebilmiştim bizimkiler.Babam şimdi X-Max'a "Küçük bu" diyor.Fazer'ı gösterdim."Motor bu işte, bundan alsaydın ya" diyor (Fiyatını göstermemiştim de )

Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Kendimi bildim bileli motosiklet derim başka birşey demem. Motosikletin kanıma nasıl girdiğini biraz düşündükten sonra buldum. Büyükbabamın bir kaskı vardı. Taaa eskilerden kalma 1950 lerden. 5-6 yaşındayken onu görmüştüm kafamda sürekli onunla dolaşıyordum. Hikayesini sordum. Babaannem; Büyükbabanın beyaz bir Bmw si vardı demişti. Ben küçüklükten beri istediğim için birşey demediler. Şimdi rs 151 im var. Büyütmeyi düşünüyorum. Bizimkiler benden daha istekli. Annemi geçen komşularla konuşurken duydum. Aslında mustafa bunlardan istemiyordu. Şu at gibi olanlar yokmu onlara meraklı diyordu. ( chopper dan bahsediyordu)
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler