Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet alacağım nasıl bir şey almalıyım / Ayşe Şule BİLGİÇ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Aşure en güzel tatlı, A.Ş.B. de en güzel motosiklet yazarıdır!
    Yahu kadın milleti değil mi? Yine çok şey söyleyip yeni hiçbir şey söylememiş.. diyecektim ama bu sefer bir şey söylemiş işte, hakkını yemeyelim!

2.EL MOTOSİKLET PAZARI AÇILIYOR

Evet. İşte bir motosiklet alacağım ama gözüm 2. el motorlarda diyen sevdalılar için kaçırılmayacak bir fırsat! 2005 yılından bu yana her yıl Borusan Oto- BMW Motosiklet’in düzenlediği "Kullanılmış motosiklet pazarı" 13 Nisan Pazar günü, kapılarını tüm motor sevdalılarına açıyor. İster alıcı, ister satıcı olarak bu pazara tüm motorcular katılabiliyor. Bakmayın pazarı BMW’nin düzenliyor olmasına, her marka ve model motosiklet satışına izin var bu pazarda. Motosiklet ile ilgilenen herkesin ücretsiz katılabileceği bu Pazar Borusan Oto İstinye tesislerinde gerçekleştirilecek. Ben de ilk açıldığı günden beri bu pazarın müdavimi ilan edildiğimden, bizzat orada olacağım.
    Güzel haber, değil mi?
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam, honda ses 150 dylan benim gibi motora yeni başlamak isteyen birisi için ideal bir motormudur? motor hacmi = 153cc

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşure en güzel tatlı, A.Ş.B. de en güzel motosiklet yazarıdır!
    ayşe şule bilgiç güzel diil bence. daha güzel motosikletçi kızlar var. ha en güzel motosiklet yazarı diosan, başka bayan yazar var mı ki zaten

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayşe şule bilgiç güzel diil bence. daha güzel motosikletçi kızlar var. ha en güzel motosiklet yazarı diosan, başka bayan yazar var mı ki zaten
    Ah be kardeşim, mutlaka yaşın gençtir senin... Biraz daha olgunlaş, bak, gör, anlayacaksın; Çirkin kadın yoktur.. yalnız, bazıları dilleri yüzünden çirkinleşirler! Aşure ise.. ay, yani A.Ş.B. ise motorcu dilini de konuşabilen bir bayan.. Yani artısı var! Daha ne olsun yahu?
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

ikinçi el motorsiklet.

neden ikinçi el? önçe bunun cevabı gerekir. para sorunu derseniz hıhı:-)) gülerim kimlerin sporsonlugunda neler yazmadınız ki? sizi hep rasladıkca takip ettim. ancak olumlu bir tek yazınızı göremedim. kimin takımını tutugunuz belli değil.yaşım 62 1958 yılından bu yana motorsiklet kulanıyorum. depo üzerinde oturup gazı debriyajı ögrendim .köy enüstütüsü rahmetli babam bunu bana ögretmişti birlikte kullanıyorduk.sonra almanyada 2-3 sene eğitim aldım japon honda hocalarından ve bmw alman hocalardan. eğitiçiegitimi de aldım. aktif halen motorsiklet kllanıyorum. dünyayıda gezdim dolaştım ancak türkiyeye gelinçe de,iki firma dışında malesef olnarda ellerindeki satılmayan modelleri teşfik edip pazarlama yöntemleriile insanlara uymayan modelleri satmaktadırlar.menfaat cıkar ve bayan mevzusu cıkıyor ortaya.bu olayın çirin yüzü,ne varki iş paraya cıkara elince de pastadan pay kapma adına kuryeler hoca oldu ülkemizde. yada bu filançacın akrabası bu torpilli diye gördüm rasladım. bu yurdumun insan manzaralı dönüp dolaşıp cıkara paraya menfaate dayanıyor. yok böyle bişi. bu işe gönül vermiş bir tek allahın kulunu göremedim. tk başıma 50 bin yada daha fazla ögrençi yetiştirmişimdir. 1993 ten bu yana yuuslar 1995 ten bu yana da şahinler,ve siviller de katınca bu rakkama ulaşıyorum.belediyeler jandarma gibi motorsikletle ilgili her kimse mutlaka bir yerde bir şekilde raslaşmışızdır.bu konuda ilgili belediyelere de müracatlarım oldu istanbul trafiine bir care cözün ,üçretsiz egitim gibi ancak :-)) hiç bir belediye yanıt bile vermediler. şimdi size gelelim motorcu tanıdıklarım size kızgınlar bende katılıyorum.sponsar olsalar bile asla bu işi seviyorsanız doğrulardan vazgeçmeyiniz. saygılarımla sırrıhoca.sirrihoca@hotmail.com

ya trafiğe çıkmamak şartıyla 16 yaş çok mu küçük ? yaşlaşık 2,5 yıl sonra ehliyele falan halledilebilir bi durum ama emin değilim uygun bir fiyat bulunca almayı düşünüyorum..

Kazım Akat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2004 gri
    Rx 135 le başLayabiLirsin :D

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    konuyu güzel özetlemiş (herkesin okuması gereken bir yazı)

Motosikleti
    hyosung
    HYOSUNG GV 250 Yİ DÜŞÜNEBİLİRSİN

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler