PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 mart Çukurova mot.spr.kulb."EGNER-BERLİNER "Gezisi

kılıçbalığı
11 Mart 2006, 20:05
selam arkadaşlar
yarın pazar ve biliyorum ki hepimiz dört gözle bekliyoruz.

Yarınki Egner gezimizi Adanalı olan ama memleketinden binlerce km ötede yaşamını sürdüren. Bİzden çok ta uzakta olmasına ragmen bizleri bu site aracılığıyla hiç yalnız bırakmayan,kendi burda olmasa bile ruhu hep burda olan.burda olmak için yanıp tutuşan gurbetçi bir dostumuz adına yapmak istiyoruz.

Eger diger arkadaşlarımında izni olursa yarınki gezimizin adı

"EGNER-BERLİNER "OLSUN İSTİYORUM

berliner dostum seni seviyoruz ve hep aramızda hiisediyoruz seni yarınki gezimizede senin ismini vericez kendine ii bak

gezi güzergahı adanadan kozan istikametinde ,imamoğlundan aladağ yoluna dönicez ve mükemmel yerlere gidicez yaklaşık 130 km yolumuz var.toplanma yerini söylemem gerek yok sanırım tabiki kulübümüzün önü oacak 9.30 toplanma hareket saat 10 dur.10 dk geçikme payı var.
(geç kalanlar babasından geç kagıdı biele getirse olmazzzzz)

sabah görüşmek üzere hoşçakalın

vasox
11 Mart 2006, 21:16
şimdi duygulandım bak işte:salut:

berliner
11 Mart 2006, 21:41
Kilicbaligi dostum cok duygulandim su an yazabilecegim tek sey var binlerce tesekkürler :rendeer:

MoToR
11 Mart 2006, 21:48
Evet yarın EĞNER-BERLİNER turu var hareket saati 10:00 toplanma yeri adnan menderesin girişini geçince sağda toprak alan, battı çıktı da deniliyor oraya, baraja giderken insanların araç sürüş eğitimi aldıkları yer.Hızımız 70-80 km isteyen iki tekerli dostlarımız katılabilir.:rendeer:

kılıçbalığı
12 Mart 2006, 01:44
Evet yarın EĞNER-BERLİNER turu var hareket saati 10:00 toplanma yeri adnan menderesin girişini geçince sağda toprak alan, battı çıktı da deniliyor oraya, baraja giderken insanların araç sürüş eğitimi aldıkları yer.Hızımız 70-80 km isteyen iki tekerli dostlarımız katılabilir.:rendeer:
ya kanki harbiden alem adamsın nedimm ben sana :)

robocop
12 Mart 2006, 11:44
ya arkadaşlar inanın gelmeyi çok istiyordum ama vatan millet aşkına ben siz gezideyken geride kalanları korumayı seçtim(görevdeyim yani :( )kazasız belasız bir gezi diliyorum. artık fotoğraflarla avunacaz ne yapalım...