PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBF 150 için Pirelli mi Michelin mi ?

Sayfa : 1 [2]

ferdinandd
05 Eylül 2013, 14:41
Merhaba arkadaşlar..bende michelin ve pirelli arasında kalıyorum..ben motoru hem asfalt zeminde hemde toprak ve taşlı zeminde sürüyorum..ama geneli asfalt..michelin çok yumuşak olduğundan hafif taşlı zeminde çok zarar görür düşüncesindeyim..pirelli düşünüyorum ama canımdan önemli değil para konusu yani michelinde alabilirim..sizce ne yapmalıyım..?

Bozuk zeminde kesinlikle zarar görmüyor, hatta yumuşak yapısından dolayı nispeten daha konforlu yol alıyorsun...

Ama lastik desenlerinden (dişlerinden) dolayı bozuk zeminde, zemini Pirelli kadar iyi tutamıyor, Michelin' in asfalttaki yol tutuşu Pirelli' ye ıslak/kuru açık ara fak atar :)

Toprak ve taşlı zemine hakikaten çok çok az çıkıyorsan, düşünmeden Michelin alabilirsin :cat:

RruDeBoyY
05 Eylül 2013, 21:13
çok mu arıyor honda - yamaha bu kadar dandik lastikleri merak ediyorum

ahmet0021
23 Nisan 2015, 21:03
Ybr fabrika çıkış lastikleri kullanıyorum 6bin km ye geldi. 2-3 günesonra ön tarafa Michelin geliyor bakalım fark olucakmı. Fark olursa arkayada taktırrım.

ahmet0021
26 Nisan 2015, 08:14
Teker geldi sağolsun usta ücretsiz taktı hemde çok profesyonelce taktı. Herşeyi makineler yapıyor lastik sökme ve takma makine işlemi ile oldu.
Sadece öne takmama rağmen Fark hissedilir derecede oldu titreşim zaten azdı dahada azaldı yol tutuşu bayağı arttı artıkın motor güven veriyor yakın zamanda arkayada takıcam.
Takılan teker mishelin pro street 120 tl