PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19/02/2012 Tarihinde Edirneye Gidiyoruz Arkadaşlar

sato87
05 Şubat 2012, 23:49
19/02/2012 Tarihde İstanbuldan Edirneye Gelmek İsteyen Arkadaşlar Parmak Kaldırsın Arkadaşlar İstanbuldan Edirneye Gidiyoruz Ve Ciğerleri Yiğoruz :cat:
Kalkış Yerimiz: Saat 8,00 Beşyol Colony Önünden Hareket Edicez Bütün Arkadaşları Bekliyoruz

Tim Komutanınız: Fatih Cesim Sarıgül

Saygılar

espri kutusu
08 Şubat 2012, 20:46
fatihh sadece gezi amaçlımı gidicen yoksa başka mevzular mı var? :P

sato87
08 Şubat 2012, 23:28
kavgaya gıdıozz :D qweqwe

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Mevzu Var Adam Topluom Ne Alakası Var Şimdi

Onu Boş Verde Sen Benim Çıkartmaları Aldınmı Alper Abiden Bu arada Arkadaşlar İnş Hava Güzel OLur

BestMachine
09 Şubat 2012, 23:33
Havalar berbat Allah yardımcınız olsun.. :rendeer:.. Çıkartmalar alındıysa bende varım sırada o çiğ köfteciyi bulduysanız banada yerini söyleyinde gidip alam b.köy yakın :cat:

halepli
10 Şubat 2012, 15:19
Havalar berbat Allah yardımcınız olsun.. :rendeer:.. Çıkartmalar alındıysa bende varım sırada o çiğ köfteciyi bulduysanız banada yerini söyleyinde gidip alam b.köy yakın :cat:bakırköy nimet ablanın karşısında beyaz adam kitap evi var onun dibinde natural çiğ köfte var ordan temin edebilirsin

jackonbir
10 Şubat 2012, 15:38
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/92212-kimsenin-ragbet-etmedigi-edirne-gezim.html

benim de böyle bir gezim var :) 1 hafta anons ettiğim halde tek başıma gidip gelmiştim... bu sitede ciğer seven pek yok galiba :) umarım çağrına cevap verecek arkadaşlar olur dolu dolu bir gün geçirirsiniz...

yürekçe
10 Şubat 2012, 16:34
oraya varmışken rektörden de diplomamı isteyin...
17 yıl olmuş, artık onlar d vermek istiyordur sanırım...
verirler mi?

verirler di mi....

jackonbir
10 Şubat 2012, 17:10
oraya varmışken rektörden de diplomamı isteyin...
17 yıl olmuş, artık onlar d vermek istiyordur sanırım...
verirler mi?

verirler di mi....

yürekçe hatırladığım kadarıyla benden de istemiştin diplomayı :queen:

espri kutusu
10 Şubat 2012, 19:29
kavgaya gıdıozz :D qweqwe

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Mevzu Var Adam Topluom Ne Alakası Var Şimdi

Onu Boş Verde Sen Benim Çıkartmaları Aldınmı Alper Abiden Bu arada Arkadaşlar İnş Hava Güzel OLur

şaka yapıyorum be hacı, eğer benim vardiya durumum uyarsa bende gelicem. sticker ları aldım, buluşunca veririm ;)

aparat
10 Şubat 2012, 19:48
yol uzak olmasa bende gelirdim ...

polo34
10 Şubat 2012, 21:00
ben müsait olursam gelirim ama cc farkı var:) ben genel olarak 90-100 gitmeyi seviyorum :)

sato87
10 Şubat 2012, 22:35
ben müsait olursam gelirim ama cc farkı var:) ben genel olarak 90-100 gitmeyi seviyorum :)

Bizde Zaten O Hızda Gideceğiz Geze Geze Hıza Gerek Yok

Evet Arkadaşlar Hava Güzel Olursa Gelicek Arkadaşlar Lütfen İsim Listesi Yapsın İlk Ben Yapıom :D

1: Fatih Cesim Sarıgül
2: Fikri Aktaş

polo34
10 Şubat 2012, 23:44
benim haftaya cuma durum belli olur, ona göre yazarım, herşey yengen vizesi ile ilgili, duygusal yani:)

acayüp
11 Şubat 2012, 00:12
benim haftaya cuma durum belli olur, ona göre yazarım, herşey yengen vizesi ile ilgili, duygusal yani:)

Ne vizeymiş arkadaş. 85 geziye aynı şeyi yazıp hiçbirine katılmadın :) nasıl olucak böyle :P Hani biraz samimiyetim olsa kılıbığın r1 le gideni dicem sanada okadar tanışamadık daha :P

BestMachine
11 Şubat 2012, 01:39
bakırköy nimet ablanın karşısında beyaz adam kitap evi var onun dibinde natural çiğ köfte var ordan temin edebilirsin

Sağolasın abi yarın gidip bi bakam :cat:

cbr1100 xx
11 Şubat 2012, 01:57
yol uzak olmasa bende gelirdim ...

bende bende....

polo34
12 Şubat 2012, 20:27
Ne vizeymiş arkadaş. 85 geziye aynı şeyi yazıp hiçbirine katılmadın :) nasıl olucak böyle :P Hani biraz samimiyetim olsa kılıbığın r1 le gideni dicem sanada okadar tanışamadık daha :P

valla şimdi çocuk yolda, hanım evde :) şartlar her geçen gün geziler için daha da olgunlaşıyor:) hatta geçenlerde yalovaya kebap yemeğe de 2 arkadaşla gitmişliğim var:) kılıbık vs denmesi sorun olmaz, maksat evde ağzımızın tadı bozulmasın, gönüller kırılmasın, yeni evli olunca orta yolu bulmak zaman alıyor galiba, yavaş yavaş alışacak :)

sato87
16 Şubat 2012, 00:38
ARKADAŞLAR GEZİMİZ HAVA ŞARTLARINDAN DOLAYI İPTAL EDİLMİŞTİR KISMETSE ARTIK YAZA

polo34
17 Şubat 2012, 02:17
evet şu an beklenen kar yağışı tipi şeklinde halkalıda yağıyor :) yazı beklemeden gideriz edirneye inşallah ...

dürümdöner
17 Şubat 2012, 02:27
evet şu an beklenen kar yağışı tipi şeklinde halkalıda yağıyor :) yazı beklemeden gideriz edirneye inşallah ... halkalıda kar yağıyor demek ne güzel..kayaşehirde göz gözü görmüyor valla ben adını koyamadim bu yağış şeklinin hem ben de seve seve gelirim edirneye ordan dönüşte aile mezarlığına gitmek isterim uzunköprüye