PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nerde Bu MT ?

BestMachine
12 Ocak 2012, 00:39
Soğuk kış bastırdıkça motosikletler ortadan kalktımı ? nerde bu İstanbul mt ? Nerde motosiklet aşkı ? Nerde devlet :) Etkinlik yapalım arkadaşlar yav soğukta donalım az :pl:

Blackeagletr
12 Ocak 2012, 00:48
Biz onlara tatlı su motorcusu diyoruz :)

halepli
12 Ocak 2012, 02:45
ben hergün iş yüzünden yollardayım yağmur souk fark etmiyor.. yapın bir etkinlik

HaydarBıçak
12 Ocak 2012, 02:50
en son bakırköyde etkinlik yapıldı durduğumuz yerde baya üşüdük

kapalı mekanda buluşma olursa katılım olur sanırım yağmursuz günü bulmak lazım

BestMachine
12 Ocak 2012, 10:18
Bencede kapalı ortamda olsa daha iyi olur mesela bi bilardo salonu gibi :)

piyanist_irf
12 Ocak 2012, 10:47
çık çık çık olmamış dostum isyan etme mt heryerde :cherry:

buyur gel bak senin gibi kurtlanmış ve senin gibi düşünen bi düzine arkadaş var birbirimize yeteriz evvel allah :cherry: canın gaz basmak istiyorsa büyük ihtimal pazara hava müsait olacak :)

allahın işini bilemeyiz tabiki :)

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/97611-kocaeli-mt-sekapark-bulusmasi.html

---------- Post added at 08:47 ---------- Previous post was at 08:45 ----------

seni gidi tatlı su motürcüsü seniiiii:cherry::king:

serdar60
12 Ocak 2012, 10:59

Etkinlik yapalim diyen arkadasa tatli su motorcusu diyorsaniz, ben akvaryum motorcusuyum. Kis geldiginden beri, yani 2 aydir motoru cikarmiyorum.

Ahmet N.
12 Ocak 2012, 12:01
Valla ben her sabah 10 akşam 10 günde mecburi 20 km yol yapıyorum...yağmur çamur,kar fırtına hiç farketmez...

K o r @ y
12 Ocak 2012, 12:11
Motorumda benzin varsa ,gerisi ayrıntı.. :cherry: benim motorda benden az çekmiyor ha.. yağmur,çamur,kar ,soğuk,sıcak farketmiyor..binip gidiyorum:cherry:

Guven
12 Ocak 2012, 12:22
Elbette ki bu soğuk ve yağışlı kış şartlarında yapılan her türlü organizasyon çok keyifli ve unutulmaz oluyor.
Kesinlikle tavsiye ederim.:thumleft:
http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/97526-yayladag-golu-kis-kampi.html

eray_uluyazı
12 Ocak 2012, 12:52
MT istanbul yapın bi organizasyon da toplanak bea :)
ama piyanist_irfan abiyi de bekleriz bize engin bilgilerinden faydalanma imkanımız olur bahaneyle :queen:

piyanist_irf
12 Ocak 2012, 12:58
MT istanbul yapın bi organizasyon da toplanak bea :)
ama piyanist_irfan abiyi de bekleriz bize engin bilgilerinden faydalanma imkanımız olur bahaneyle :queen:

aslında hepimiz sıkılıyoruz eray valla sorma şekerim :) istanbulda olur kocaelide olur bunlar ara gazlamalar yemek arası , sigara arkası gibin işte anlaa:cherry:

senin hemen üzerindeki sıtkı güven üstadımızda link verm,iş bi girin bakın adamlar nereleri turlamışlar nerde konaklamışlar kapak olsun sıcak su motürcülerine :cherry::queen::P

farcob
12 Ocak 2012, 13:14
mt kış uykusuna yattı

http://img215.imageshack.us/img215/7735/kimgelmis.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/215/kimgelmis.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

BestMachine
13 Ocak 2012, 00:39
İrfan abi valla uzak olmasa katılmak isterdim :) harika olurdu şöyle istanbul içi bi etkinlik iyi gider MT HERYERDE ABİ :)

HaydarBıçak
13 Ocak 2012, 00:45
geçen sefer bakırköyde yaptık bu seferde anadoluda yapalım koaceli mt ekibide gelsin

BestMachine
13 Ocak 2012, 00:52
Ben hazırım valla :pl: :pl: b.çekmece festival cafede buluşma olmuştu orasıda güzel biyer..

HaydarBıçak
13 Ocak 2012, 01:07
çekmece çok sapa kalır herkes gelemez

BestMachine
13 Ocak 2012, 01:11
Katılıyorum kocaeli mt ayaklanmasını gördükten sonra :pl: :cat: :)
çekmece çok sapa kalır herkes gelemez

tr100a
13 Ocak 2012, 01:26
slivride pazar günü yapın çorludan 4 kişi gelelim herkeze çaylar ve nescafeler benden

BestMachine
13 Ocak 2012, 01:29
Açın bi etkinlik istanbul MT katılalım herkez bekliyor hafta sonuda geliyor :cherry:

F54
13 Ocak 2012, 01:48
Motorumda benzin varsa ,gerisi ayrıntı.. :cherry: benim motorda benden az çekmiyor ha.. yağmur,çamur,kar ,soğuk,sıcak farketmiyor..binip gidiyorum:cherry:ya koray allahın aşkına boyundan posundan utan sen ne zaman yağmur da kar da çamur da motora bindin yalan konuşma bari...:jocolor:
terbiyesiz yalancı:farao:

K o r @ y
13 Ocak 2012, 02:19
ya koray allahın aşkına boyundan posundan utan sen ne zaman yağmur da kar da çamur da motora bindin yalan konuşma bari...:jocolor:
terbiyesiz yalancı:farao:

her zaman biniyorum kanka,sen rahat ol...bugün keyfi yağmurda zavallıyı dolaştırdım yavru kuş... naberrr:king:

F54
13 Ocak 2012, 23:23
her zaman biniyorum kanka,sen rahat ol...bugün keyfi yağmurda zavallıyı dolaştırdım yavru kuş... naberrr:king:söylesene motoru ittire ittire mi gezdin çünkü senin motor 1 haftadır yatıyor yani marş basmamıştır :mrgreen:

BestMachine
15 Ocak 2012, 15:38
Sevgili mt ben bi arkadaşımında gazıylan :) bu güzel pazar gününü galata köprüsünde balık tutarak geçirmeyi düşünüyorum katılmak isteyen olursa şeref duyarız 14:30 gibi menekşe tren istasyonu önünden yola çıkmayı düşünüyoruz :pl:

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

Konu güncel numarada bırakayım 0535 074 28 10 dışarı çıkıyorum net olmadığından telden ulaşabilirsiniz... iyi forumlar arkadaşlar ...

HaydarBıçak
15 Ocak 2012, 18:08
en son bakırköyde yapılan buluşma gibi kapalı bir yerde buluşma ayarlasak güzel olabilir