PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayın Disiplin Kurulu, Moderatörlerimiz ve Admin (?)

glock
07 Ocak 2012, 03:00
Merhabalar,

Sn Site Yöneticilerim, @dersansport ve @necatik35, isimli rumuzları kullanan arkadaşlarımız forumdan geçici süreyle mi ihraç olmuşlardır?
yoksa, ilelebet mi ihraç edildiler ve yasaklanma nedenlerini sakıncası yoksa öğrenebilir miyim? (gerçekten merak ediyorum, altında herhangi birşey aramayınız.)
eğer umuma açık yerde söylenmeyecek kadar özel değilse (detaya girmeden de olabilir) öğrenmek istiyorum! Lütfen bilgilendirir misiniz?

Ahmet N.
07 Ocak 2012, 03:13
Yaramazlık mı yapmışlar ki çekilmiş kulakları :)

COQ
07 Ocak 2012, 03:13
Hocam naptin sen yahu?!!!
Disiplin kurulu ne, lise nostaljisi mi?:cherry:

glock
07 Ocak 2012, 03:16
niye canım sadece lisede mi var?
siyasi partilerde de oluyor :)
ya ama merak ediyorum sitenin renkli insanlarıydı...
hemen şak diye infaz mı ediliyorlar yoksa sürgün cezası mı sadece
M.T forum yöneticileri yüce adaletinizin kararı nedir? bu arkadaşlara mühebbet mi verdiniz naptınız?

-unnamed-
07 Ocak 2012, 03:18
kişiye özel konu açılamaz diye konu kapatılır bence...
özelden sor istersen birde....

COQ
07 Ocak 2012, 03:20
Ben tahmin ediyorum.
dersansport evet renkli idi ama fazla renk karmasasi vardi.
Agzi bozuktu biraz maalesef.
Okudugum her mesajinda aha simdi poku yedin deyip de hala yaziyor olduguna sasirdigim bir arkadasti.
En sonunda bir moderatörün dikkatini çekmis demekki.
:)
Necatik35 için bir sey söyleyemeyecegim.
Fakat son okudugum mesaji, yeni yilimizi gayet sinkafli bir sekilde kutladigi bir mesajdi.
Banlanacagimi biliyom ama olsun diye yazmisti.
Hakikaten biliyormus demekki.
:mrgreen:
Dersani bilemem ama necatik 35 hafifletici sebeplerden yakinda döner herhalde.:)

glock
07 Ocak 2012, 03:23
kişiye özel başlık açılamaz, konu içeriği olarak sanmıyorum...
ha bu arada bende rumuzumun kırmızı yazıyla yazılmasını istiyorum! bende dokunulmazlık istiyorum!
kırmızı pasaport verin bana! vip-cip den geçmek istiyorum makam aracım ve motosiklet eskortları istiyorum!
kırmızı halı serin 90.000 üye kıtaa dur! selam üye! :queen: kaşınıyo muyum lan yoksa? :cherry: pirelendik gece gece...
neyse espiri tabi bunlar fakat, arkadaşların durumlarını gerçekten merak ediyorum!

Ahmet N.
07 Ocak 2012, 03:31
Ben tahmin ediyorum.
dersansport evet renkli idi ama fazla renk karmasasi vardi.
Agzi bozuktu biraz maalesef.
Okudugum her mesajinda aha simdi poku yedin deyip de hala yaziyor olduguna sasirdigim bir arkadasti.
En sonunda bir moderatörün dikkatini çekmis demekki.
:)
Necatik35 için bir sey söyleyemeyecegim.
Fakat son okudugum mesaji, yeni yilimizi gayet sinkafli bir sekilde kutladigi bir mesajdi.
Banlanacagimi biliyom ama olsun diye yazmisti.
Hakikaten biliyormus demekki.
:mrgreen:
Dersani bilemem ama necatik 35 hafifletici sebeplerden yakinda döner herhalde.:)
Hocam ne yaptın sen yahfff :)
Medyum gibisin her şeyi biliyorsun :)
Benimde hakkımda neler görüyorsun acabaaa :)

glock
07 Ocak 2012, 03:34
bir ara mete_han' da uzaklaştırıldı, meraklandım ama kısa sürede tahliyesine karar verildi tutuksuz yargıladılar herhalde, gözaltında tutuluyor,
dersansport'da yaşca büyüktü diye tahmin ediyorum ukalalıkları ve kavgacı oluşu gayet normaldi bence.
fakat merak ettiğim birisi daha var Ruzgarr rumuzlu arkadaş, 1000rr aldım dedi, teslim almaya gidicem dedi ve ortalıktan kayboldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

coq' u ben çözdüm! sitenin sivil istihbaratçısı :cherry:

Alper_tim
07 Ocak 2012, 03:45
dersansport süresiz banlanmıştır seviyesiz mesajlar yazmaktan
Necatik35 15 gün banlanmıştır sansürlenerekde olsa küfürlü mesaj yazmaktan