PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : => Deneyimli motorcu kardeşlerimden RİCA !

shadow.41
04 Ocak 2012, 20:58
Arkadaşlar merhaba, siteye uzun zamandır kayıtlıyım fakat mesaj açmaya lüzum görmemiştim, ama motorsiklet alma zamanım gelince, danısmak istedim arkadaşlarıma... Başlıkta da yazdığım gibi özellikle deneyimli arkadaşlarımdan tavsiye- rica istiyorum şöyle ki:

Ben 25 yasında boy: 178 kilo :95 biraz balık etli :D bir kardeşinizim. 5000TL kadar verebileceğim nakitim var. Motorsiklet seçimimim ise; scooter, maxi scooter, naked veya ybr 125 tarzı klasik cruiser motorlar... Deneyimli arkadaşlarımdan beklentim bu fiyata, ÇİN MALI OLMAYAN, sağlam, yedek parça ve bakımı masraf ve emek yönünden sıkıntı çıkarmayan( İkamet Kocaeli ) marka ve model öneriniz yönünde olacaktır. Mesaj atan kardeşlerime teşekkürler, saygılar

HaydarBıçak
04 Ocak 2012, 21:05
hyosung 250 cc naked düşünebilirsin

ethemm76
04 Ocak 2012, 21:15
O paraya scooter alınabilir ama bu seçenek, kilona ve boyuna ufak gelecektir. Motordan istediğin perf. alamazsın. Hele hele arkana yolcu aldığında yandın. Minumum 250 cc bile olsa 5000 tl bütçe ile temiz bi maxi scoo.. pek sanmıyorum. Ama bu bütçeyle sıfır cbf 150 alınır, michalen dış lastriklerden tutta, çanta demiri ile 46 kappa çantası ile tüm koruma demirleri ile ful aksesuar bayiden şıkır şıkır çıkılabilir. Sıfırın tadı başkadır. Yakıtı çok azdır, hava filtresi 10 tl, bujisi 15 tl dir. Bütçe dostudur. Bu arada bende Karamürsel' denim. Bir gün inşallah karşılaşır veya tanışırız.

DarkSeleCT93
04 Ocak 2012, 21:18
tvs apache 150 cok ii seçım olur

ixeywent
04 Ocak 2012, 21:20
eğerki sıfır istiyorsan sana önereceğim motor tvs apache veya cbf 150 olabilir. ikisi arasındanda sen seçimini yapabilirsin. ama 2, elde olur diyosan HAYDAR BIÇAK arkadaşa katılıyorum.