PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR125 2010 Kasa Farlar

_siyah_inci_
29 Aralık 2011, 20:59
Arkadaşlar cbr125 2010 kasa motorum var.Çift far ama uzun da kısada ayrıı ayrı tek yanıyor ve farlar hiç sönmüyor motorun orjinal hali bu.Ben çift farı aaynı anda yakmak istiyorum ve gündüzleri farı kapatmak istiyorum bunu yaptırmam mümkünmü

GP500-1st
29 Aralık 2011, 21:57
mümkün bi elektirikçiye motorunu kurcalattırmayı istiyorsan yaparlar

tomass
29 Aralık 2011, 22:02
Gündüzleri farı kapatmak için ekstradan bir anahtar yaptırman yeterli,
farların ikisini birden yakarsan daha fazla akım çekeceği için akün çabuk boşalabilir.
Ama yine de yapılabilir :)
Karar senin.....

yasin_942
29 Aralık 2011, 22:46
trafikte görünürlük açısından ben uzunları açıyorum gündüzleri. ve farlarımda sürekli yanar vaziyetde oluyor fakat ya uzun yada kısa yanıyor. ikisini birden yakmak için PASS tuşuna basıyorum bırakınca uzun sönüyor muhtemelen senin motorda benimki gibi. bence gündüzleri sadece uzunların yansın ama gece olunca uzunlara alınca kısada sönmesin bu şekilde yaptırman daha ii olur. Ben bu şekilde yapıcam ilk fırdsatda

_siyah_inci_
30 Aralık 2011, 00:44
Gündüzleri farı kapatmak için ekstradan bir anahtar yaptırman yeterli,
farların ikisini birden yakarsan daha fazla akım çekeceği için akün çabuk boşalabilir.
Ama yine de yapılabilir :)
Karar senin.....

En mantıklısı bu olur heralde :) Teşekkür ederim arkadaşlar

casillas00
30 Aralık 2011, 02:48
boşuna kurcalatma motorunun elektrik kısmını sonra ordan burdan sorunlar çıkartısa uğraşırsın.

LASTROMANTIC
30 Aralık 2011, 10:40
oto elektrikçiler yapıyor bu işi . güvendiğin bir usta varsa yaptırabilirsin..

_siyah_inci_
31 Aralık 2011, 02:31
Honda servisinde staj yaptım ama böyle bir isteği olanla karşılaşmamıştım o zamanda motorum yoktu ustalara sorma fırsatım olmadı.Sağolun arkadaşlar yine oraya gidip en iyisi ustalarıma danışmak olacak heralde teşekkür ederim :)