PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rivada nereye gitsek

samet10
24 Aralık 2011, 20:12
merhaba arkadaşalr yarın 4-5 arkadaş riva ya gidicezde benim bildiğim sadece rivanın o meydanı :) oraya kadar yolda gayet iyi
daha sonrasi için pek bi fikrim yok.

öneride bulunacak yada yarın ben sizi götüreyim diyen var mı aranızda :)

saat 12.30 gibi kavacıkta buluşmayı düşünüyoruz

samet10
24 Aralık 2011, 23:48
riva tararını bilen yokmu hacılar =)

Samet Ağır
24 Aralık 2011, 23:51
bu havada ben bilmiyorum adaş...:P

samet10
25 Aralık 2011, 00:00
abi yarın havada yağış yok buyur sende gel :)

Onur Y.
25 Aralık 2011, 01:14
kanka malum biliyorsun benim durumu motora kapora aldım artık benim sayılmaz kapora aldıktan sonra bi kere eve oradanda garaja götürdüm ama bi de bana sor emanet motor sürmek ne zormuş yaw :)

samet10
25 Aralık 2011, 01:16
hacı sende ne pskoloji varmış he :)
ben kiralık motor sürüyorum benim durum daha vahim :)
sakınılan göze çöp batar misali rahat davranıyorum ben :)

Onur Y.
25 Aralık 2011, 01:19
yok yaw ben süremiyorum tünal abinin xx i sürdüm binalinin 600rr ı sürdüm alikemalin fj8 i sürdüm ama bu şimdi satılacak ya bunda başka bişey var ondan süremiyorum :)

samet10
25 Aralık 2011, 01:20
neyse artık ne kaldı xx e :)
birazda sürme artık ne diyelim :)

Onur Y.
25 Aralık 2011, 01:23
aynen öyle haftaya xx elimde ama çok alışık olmadığım bi makine olduğu için soğuk rüzgarlı ve yağışlı havalarda uzak durucam şu havalar bi kendini göstermeye başlasın ;) yani anlayacağın xx i aldığımda bile bi 20 -25 güne yakın daha çıkarmam gibi :)

furkanmg
25 Aralık 2011, 01:54
beyler o tarafta aslında yapıcak cok aktıvıte var ya
tam nerde bılmıyorum ama atv lerle tura cıkın arazıde cok zevklı olur sımdı bıde camur fılan cocuklar gıbı eglenırsınız:D

musakka
25 Aralık 2011, 01:57
riva yazın güzel soğukta yapacak pek bişey yok oralarda yaz olsa deniz kum sonra alırsın çadırını yukarılarda mangal kamp yaparsın kalırsın gecede ama soğukkk

acemi60
25 Aralık 2011, 02:26
Riva'da çok özel bir yer bilmiyorum. Fakat Riva'ya yaklaşınca Şile ayrımına girip zevki bir motosiklet sürüşü yapabileceğiniz yoldan şileye kadar gidebilirsiniz. Fakat kısa bir parkur sayılmaz. Eğer üşürseniz işin tadı kaçabilir. Eksiksiz donanım ister.

mceylan
25 Aralık 2011, 03:24
:) slm, kavacıktan rivaya kadar yol güzel az yağışda olsa yolda su pek olmuyor, rivaya yaklaşırken sağa şile kavşağı var son rampaya çıkmadan, oradan saparak değirmendere yol üstündeki kahvede çay molası verdikten sonra paşamandıra bozhane den kılıçlıya çıkarsınız. fakat bozhane kılıçlı arası rampa ve biraz yamalı yol, kılıçlıdan sonra karakiraz ve sahilköye gelirsiniz oradada çay ve yemek molasından sonra ya aynı yoldan geri dönersiniz veyahut şileyedoğru devam eder ahmetliden ömerli ümraniyeye dönersiniz. diğer alternatif olarak bozhane köprüsünden sağ dönerek ömerli yoluna devam edersiniz, isterseniz bozhaneden cumhuriyet köyüne varıp oradan polenezköye veyahut reşadiye den ümraniyeye dönersiniz, hayırlı sürüşler. :thumleft:

Lucas
25 Aralık 2011, 04:26
Behlül'e sormak lazim, adamin tas villasi vardi :p
Kazasiz belasiz keyifle gezin :)

Arjantinli69
25 Aralık 2011, 06:21
Bozhane'de Tarkan'ın yanına ugrayın size belki sıcak bir saglep ısmarlar içiniz ısınır.
şaka bir tarafa bu soguk havada deniz kenarı hiç çekilmez :)
güzel hafta sonları.

samet10
25 Aralık 2011, 10:19
:) slm, kavacıktan rivaya kadar yol güzel az yağışda olsa yolda su pek olmuyor, rivaya yaklaşırken sağa şile kavşağı var son rampaya çıkmadan, oradan saparak değirmendere yol üstündeki kahvede çay molası verdikten sonra paşamandıra bozhane den kılıçlıya çıkarsınız. fakat bozhane kılıçlı arası rampa ve biraz yamalı yol, kılıçlıdan sonra karakiraz ve sahilköye gelirsiniz oradada çay ve yemek molasından sonra ya aynı yoldan geri dönersiniz veyahut şileyedoğru devam eder ahmetliden ömerli ümraniyeye dönersiniz. diğer alternatif olarak bozhane köprüsünden sağ dönerek ömerli yoluna devam edersiniz, isterseniz bozhaneden cumhuriyet köyüne varıp oradan polenezköye veyahut reşadiye den ümraniyeye dönersiniz, hayırlı sürüşler. :thumleft:
o kadar tarif edeceğine gelseydin yahu :)
nasıl aklımda tutucam hepsini :D

maksat zaten yol yapmak bi çay yeter:)

gece amma yorum gelmiş he :)

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

aynen öyle haftaya xx elimde ama çok alışık olmadığım bi makine olduğu için soğuk rüzgarlı ve yağışlı havalarda uzak durucam şu havalar bi kendini göstermeye başlasın ;) yani anlayacağın xx i aldığımda bile bi 20 -25 güne yakın daha çıkarmam gibi :)

yağışta sürme yeter sanki :) rahat olduğunda sürmek lazım alışana kadar :)

ayrıca üstteki yola baktım biraz daha uzun yol çokta zor değil. zaten yolcuyum telefonda navigasyon var açıp giderim aslında :D

Onur Y.
25 Aralık 2011, 13:17
o kadar tarif edeceğine gelseydin yahu :)
nasıl aklımda tutucam hepsini :D

maksat zaten yol yapmak bi çay yeter:)

gece amma yorum gelmiş he :)

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

yağışta sürme yeter sanki :) rahat olduğunda sürmek lazım alışana kadar :)

ayrıca üstteki yola baktım biraz daha uzun yol çokta zor değil. zaten yolcuyum telefonda navigasyon var açıp giderim aslında :D
beni bi sen anlarsın samet :) içim içimi yiyor motorun anahtarlarına bakıyorum ama alamıyorum :) yoksa yok soğukmuş yok üşürmüşüz yok bilmemne bizde olmaz bilirsin. motorcu adama soğuk işlemez yağmur ıslamaz güneş yakmaz. ;) neyse motoruma bi kavuşayımda yine eskisi gibi bütün aktivitelere gelirim :)

samet10
25 Aralık 2011, 13:19
ben bile anlayamıyorum hacı seni :D sen benden daha ötesin :D

neyse kendi motoruna kavuş artık :)

bende hazırlanayım ufak ufak çıkıcaz az sonra :)

samet10
25 Aralık 2011, 23:11
http://imageshack.us/f/824/251220111152.jpg//

http://imageshack.us/f/824/251220111152.jpg/

Samet Ağır
26 Aralık 2011, 00:11
tü terbiyesizler sizi.....:pl:
ülen yarın yorulup dinlecek bi yer bulup otursak desek her an ıslak yere oturabiliriz yani....:queen::queen:
neyse en azından burayı mimleyelim de durmayalım orda...
başka yerde vukuat varsa uyar forumu...:wiinkk: