PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzine yine zam...

Sayfa : 1 [2]

yürekçe
24 Aralık 2011, 11:55
Hicte bile omur boyu lazim bize bu hukumet, yetmez bunlar bence ses cikarmayan bir millete.

Dun millet vekillerinin ve danismanlarin maasi 2 katina cikarildi iste faturasi aninda.

Hak ediyoruz, bu hukumette bu milletin hak ettigini veriyor comert bir bicimde.

haklısın üstad, müstahak....

dersansport
24 Aralık 2011, 12:01
tek silindirli motorda hem dizel hem titreşimsiz ha bu bi makina devrimi olur heralde
kawasaki klr 650 dizel olarak satılmaktadır bir depoyla 800 kmye yakın menzili vardır amerikan deniz kuvvetleride görev yapmaktadır ve halkada satışı vardır ve bunu dışında yurt dışında hertürlü motorun dizeli yapılabilmektedir çok büyük teknoloji değil 1 dünya savaşından beri dizeller piyasada artık yeterince iyi biliyoruz dizelleri insan ırkı olarak :) ama Türk halkı olarak sadece 4 silindirli motorları biliriz onunda sadece sesini biliriz ha onuda egzosu delerek biliriz :)))

Raphae1
24 Aralık 2011, 12:05
Hayaldi gerçek oldu

forewer
24 Aralık 2011, 12:16
Hayaldi gerçek oldu
Azımdan aldın lafı bee :cat::queen:

DarkSeleCT93
24 Aralık 2011, 12:47
maliye ve ulastırma bakanının ta ..

Xetanor
24 Aralık 2011, 13:04
ulen motor süresim gelmiyor şu benzin yüzünden. zati çok yakıyo... tek silindire dönesim geliyoooooooo......:salut:

Canasil07
24 Aralık 2011, 13:17
Bendeki akla bak her ay benzine zam gelen bi ülkede kendimi parçaliyorum CC büyütmek için bizim ne hattimize, sürekli güncelleme oluyor bi bizim mağaşlarda güncelleme yok. Bide yıl başindan sonra gelir yeni yıl zammi durmak yok yola devam.... :pr:

ferhatkars
24 Aralık 2011, 14:51
tek silindirli motorda hem dizel hem titreşimsiz ha bu bi makina devrimi olur heralde

tek silindir pancar motoru var....:queen::queen:

ama titreşim olayına sağlam bir çözüm bulmak lazım.....

Raphae1
24 Aralık 2011, 15:15
Bendeki akla bak her ay benzine zam gelen bi ülkede kendimi parçaliyorum CC büyütmek için bizim ne hattimize, sürekli güncelleme oluyor bi bizim mağaşlarda güncelleme yok. Bide yıl başindan sonra gelir yeni yıl zammi durmak yok yola devam.... :pr: o öyle değil Durmak yok YOLMAYA devam...

Canasil07
24 Aralık 2011, 16:38
o öyle değil Durmak yok YOLMAYA devam...

Valla haklisin hocam, yolmaya devam. En pahali benzini biz kullaniyoruz cunku bizim benzin altin kaplama en zengin karisimlarla hazirlaniyor 125 cc lik motorun gucu 250 cc ye kadar cikabiliyor yani oyle bi benzinimiz var :) boşuna pahali benzin kullanmiyoruz tertemiz katkisiz öyle işte. :)

harun1077
24 Aralık 2011, 16:41
okul bitsin ben bu ülkeyi terk edicem ne bu ya :D hep kaktırıyolar

Zodium
24 Aralık 2011, 16:53
siz kasindiniz verirmisiniz akp'ye oyunuzu alin size zam !

Chronix
24 Aralık 2011, 17:35
siz kasindiniz verirmisiniz akp'ye oyunuzu alin size zam !

hadi ona oy vermediler http://haber.mynet.com/vekilden-7-bin-750-liralik-maas-savunmasi-608182-politika/ böylesine mi verecekler ? alayı olmuş Ş......iz.

Raphae1
24 Aralık 2011, 19:36
hadi ona oy vermediler http://haber.mynet.com/vekilden-7-bin-750-liralik-maas-savunmasi-608182-politika/ böylesine mi verecekler ? alayı olmuş Ş......iz.
Yıl 1923. Paşam vekil maaşlarını düzenleyeceğiz ne kadar verelim? M.K. Atatürk: Öğretmen maaşlarını geçmesin.

truveo
24 Aralık 2011, 19:45
valla türkiyenin yarısı bu hükümete oy vermiş kimse şikayet etmesin madem seçtiysek eşek gibi çekecez zamları bu millet bundan hoşlanıyor demekki....

Lucas
24 Aralık 2011, 19:57
Evet haberleri sunduk, az sonra fatmagulun sucu ne adli diziyi izleyebilirsiniz.
İste hepsi bu kadar, dizi baslayip caylar cerezler meydana cikincaya kadar tum tepki.
Hepimize afiyet olsun...

Raphae1
24 Aralık 2011, 20:06
Evet haberleri sunduk, az sonra fatmagulun sucu ne adli diziyi izleyebilirsiniz.
İste hepsi bu kadar, dizi baslayip caylar cerezler meydana cikincaya kadar tum tepki.
Hepimize afiyet olsun... Ee milleti bir şeliklde uyutmak (uyuşturmak) lazım

Alper Kaya
24 Aralık 2011, 20:10
Ee milleti bir şeliklde uyutmak (uyuşturmak) lazımya bu millet bundan 15 sene önce neler görmüş belediyer çöp bile toplamamış yollar dağ gibi çöp olmuş rüşvet almış gitmiş belediyeye giren zengin çıkmış benim dedelerim hastanelerde sırada ölmüş ilaç alamamış bugune şükreder hale gelmiş millet

DarkSeleCT93
24 Aralık 2011, 20:11

bu vekillerin emekli maası daha düsük olmalı cünkü adam zaten 10 milyar aylık alıyo arkadaş biraz vatandası dùşünùn zaten 62 yasında emeklı oluyoz

aykan
24 Aralık 2011, 20:24
Sudi arabistan kurşunsuz benzin litre fiyatı:25kr küçük su pet şişe:80kr :):)komik değilmi devlet baba kesinlikle bizimle dalga geçiyor.....bilmem kimin ne bakanınının yardımcısının aylığı azmışta zam yapılmış bize ne be.. faturayı neden vatandaşa kesiyosunuz yazıktır 2litre benzin için kaç saat çalışıyor bu vatandaş umrunuzdamı sizin.....yazıklar olsun...

kanucan
24 Aralık 2011, 20:26
Sudi arabistan kurşunsuz benzin litre fiyatı:25kr küçük su pet şişe:80kr :):)komik değilmi devlet baba kesinlikle bizimle dalga geçiyor.....bilmem kimin ne bakanınının yardımcısının aylığı azmışta zam yapılmış bize ne ulan faturayı neden vatandaşa kesiyosunuz yazıktır be..2litre benzin için köpek gibi çalışsın vatandaş umrunuzdamı sizin.....

Su bile Türkiye'ye göre ucuzmuş.Çoğu yerlerde 1 şişe su 1 lira. :)

m.şanveren
24 Aralık 2011, 20:32
.... ya giren şemsiye açılmazmış.

Panik yapmayın canınız yanmasın.

MorkapLan
24 Aralık 2011, 21:02
Bulundugum firmada 20 kisinin icinde elestirdigim hukumete kkmseden destek gelmemisti. 20 kiside ben oy vermedim vermemde diyenlerdi.. Taki %50 ile tekrar geldiler. Artik siyasi tartismalara girmiyorum. Benzin meselesine gelirsek cevabi az once verdim %50...

BBelt
24 Aralık 2011, 21:39
Aaaa, %50 geyiği geri dönmüş. Ne hoş, ne güzel. Gözlerimiz yollarda kaldıydı :)

Sinan Aksu
24 Aralık 2011, 21:41
Benzin zammi ile %50 nin ne alakasi var anlamis degilim.
Sanirim hic bi zamanda anlayamayacagim.

MorkapLan
24 Aralık 2011, 21:59
Anlamadigin icin zam yemis olmayasin? :-)

Sinan Aksu
24 Aralık 2011, 22:11
Anlamadigin icin zam yemis olmayasin? :-)

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

Neyse vazgectim. [/QUOTE]

MorkapLan
24 Aralık 2011, 22:15
Bende yazdigimdan vazgectim ama duzenlemek icin geciktim. Siyasi tartisma gereksizce birbirimizi kirmaya yarar. Bosver..

Sinan Aksu
24 Aralık 2011, 22:27
Bende yazdigimdan vazgectim ama duzenlemek icin geciktim. Siyasi tartisma gereksizce birbirimizi kirmaya yarar. Bosver..

Kucuk bir ornek :

Assagidaki fotograf suan sizin icin normal gelebilir.
Birde bilgisayar ekranindan 2-3 metre uzaklasip bakmayi deneyin.
Bakalim o zaman ne goreceksiniz?
http://img9.imageshack.us/img9/8538/asasasah.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/9/asasasah.jpg/)

Bazi seyler goruldugu gibi degildir.
Tıpkı fotograftaki gibi..

GP500-1st
24 Aralık 2011, 22:27
yahu millet olarak eylem yapmak protesto etmek bir yana zamlardan bunalınca haftada 1 gün araçlarımızı kullanmayalım bunudamı yapamıyoruz ne kadar bencil ve sahip olduklarımızın kölesiyiz!

tek çift plaka olarak farklı günler çıkmasın toplu tasımayı kilitlememek için. Benzinin 3te 2'si vergi. İkilmeye ne çok meraklıyız!

Raphae1
25 Aralık 2011, 01:45
Duymadınız mı yakında Vergi ile çalışan araçlar çıkacakmış. :) %70 i vergi olan benzin kullanıyoruz

tombo
25 Aralık 2011, 02:54
inadina 4 silindir,..

cbr1100 xx
25 Aralık 2011, 02:56
Duymadınız mı yakında Vergi ile çalışan araçlar çıkacakmış. :) %70 i vergi olan benzin kullanıyoruz

duymuş olduk.....

m.şanveren
25 Aralık 2011, 03:17
Kucuk bir ornek :

Assagidaki fotograf suan sizin icin normal gelebilir.
Birde bilgisayar ekranindan 2-3 metre uzaklasip bakmayi deneyin.
Bakalim o zaman ne goreceksiniz?
http://img9.imageshack.us/img9/8538/asasasah.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/9/asasasah.jpg/)

Bazi seyler goruldugu gibi degildir.
Tıpkı fotograftaki gibi..

Bu resim çok ilginç...İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum,2/3 metre uzaklaşında bakın yazısını okuduğumda,geyik sandım fakat denemek istedim,bu nasıl birşey çözemedim:silent:

Sinan Aksu
25 Aralık 2011, 03:50
Bu resim çok ilginç...İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum,2/3 metre uzaklaşında bakın yazısını okuduğumda,geyik sandım fakat denemek istedim,bu nasıl birşey çözemedim:silent:

Siyasette boyledir iste.
Sana gösterilen ile vaad edilen sey arasinda cok fark vardir.
Aslinda ikisi ayni seydir, fakat aradaki farki gorebilmek icin persfektif bi bakis açısına sahip olmak gereklidir.
O yüzden ben %50'lik kesime kizmiyorum.
Zaten boyle bi hakkimda yok.

DarkSeleCT93
25 Aralık 2011, 12:01

aynen yakında %99 olur

HaydarBıçak
26 Aralık 2011, 20:12
http://a1112.hizliresim.com/s/u/1cuns.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

crxforever
27 Aralık 2011, 01:58
zaten dünyanın en pahalı benziniydi niye zahmet ettiler ki. utanmadan arlanmadan bir de gelişiyoruz büyüyoruz diye konuşuyorlar.
çok etkili bir protesto lazım boğaz köprüsünü kapatmak gibi birşeyler. ama biz efendi milletiz hakkını arayınca eşkıya muamelesi görürsün burda.