PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklette ses sistemi olurmu

DarkSeleCT93
18 Aralık 2011, 23:01
Sa arkadaşlar motosiklette ses sistemi olur mu olursa nasıl olur

sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-sifir-ayarindaaaa-temiz-motor-kacirmaa-63735557/detay

immortalboss
18 Aralık 2011, 23:18
Olur ama bence güzel olmaz...Çünkü o tesisattan çıkacak sesi herkes duyacak...Bu da benim hoşlanmadığım bir durum...Ve o tesisatı beslemek için çok güç olmayacağı için sürekli sorun çıkacaktır.Bu arada verdiğiniz linki anlayamadım? Ama tek anladığım o motosiklet hararet yapacak. :queen: Çok küçük bir hava deliği bırakmışlar.O motosiklet o kadar rüzgarla biraz zor soğur.

Volkan Serezli
18 Aralık 2011, 23:23
Kafadan sakat diye tabir ettiğimiz arkadaşların uğraşacağı bir iş.

tr100a
18 Aralık 2011, 23:40
olur neden olmasın goldwing-harleydavidson-bmw bazı modelleri ve dorado orjinalinde var abartılı olmamak şartıyla olur başkalarına rahatsızlık vermeyecek şekilde dinlenebilir

DarkSeleCT93
18 Aralık 2011, 23:48
Olur ama bence güzel olmaz...Çünkü o tesisattan çıkacak sesi herkes duyacak...Bu da benim hoşlanmadığım bir durum...Ve o tesisatı beslemek için çok güç olmayacağı için sürekli sorun çıkacaktır.Bu arada verdiğiniz linki anlayamadım? Ama tek anladığım o motosiklet hararet yapacak. :queen: Çok küçük bir hava deliği bırakmışlar.O motosiklet o kadar rüzgarla biraz zor soğur.

verdiğim linkte resmı var hocam km göstergesinin üstùnde

HaydarBıçak
18 Aralık 2011, 23:55
motosiklette kulaklık dışında müzik dinlemek saçma olur bence

çünkü egsoz sesi, rüzgar sesi, kaskın kulakları kapaması gibi durumlar neticesinde

hoparlörden gelen sesi duymak zorlaşacak bunun sonucunda ses açılacak ve herkes dinlemeye başlayacak

belki şehir dışı yollarda olabilir ama şehir içinde kroluk olur düşüncesindeyim