PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ilandaki gt 250 sizce uygun mu??

leon99
18 Aralık 2011, 11:48
günaydın arkadaşlar bu gt 250 r' ı düşünüyorum ancak daha önceden iletişime geçen motoru bilen var mıdır acaba?
sitedeki tecrübeli arkadaşlardan bir rica var.sizce motorun fiyatı km' sine modeline ve görüntüsüne vs, tüm kriterlerine göre normal mi? ya da ederi nedir? netten bakarak anlaşılmaz tabi ancak yine de ilk izlenimleriniz önemli benim için...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-28000kmde-servis-bakili-super-motosiklet-2011-model-66903273/detay/

leon99
18 Aralık 2011, 19:27
vayy arkadaş motorcu dayanışmasına bak gözlerim yaşardı... 136 kişi bakıyor bir allah' ın kulu cevap yazmamış. anlaşıldıki bu sitede artık kalmamı gerektirecek bir konu yok ... moturcu motorcuya destek vermiyorsa bu sitenin anlamı yok demektir !!!

gugukk
18 Aralık 2011, 19:30
bence fiyat süper bende benim motoru o fiyatlardan almıştım hiç kaçırma git bak al hayırlı olsun

audioslave
18 Aralık 2011, 19:49
Karizma motora dikkat et derim....

BİROL 78
18 Aralık 2011, 19:51
Karizma motordan,motosiklet almak,sakın haaaaa..

Soykan67
18 Aralık 2011, 21:11
vayy arkadaş motorcu dayanışmasına bak gözlerim yaşardı... 136 kişi bakıyor bir allah' ın kulu cevap yazmamış. anlaşıldıki bu sitede artık kalmamı gerektirecek bir konu yok ... moturcu motorcuya destek vermiyorsa bu sitenin anlamı yok demektir !!!

İstediğin önüne gelen herkesin konuşması mı? yoksa bilen birilerinin konuşması mı?

ixeywent
18 Aralık 2011, 21:27
kardeş zaten geleli ne kadar olmuşki :) o 136 kişi belkide o motordan anlamıyor belkide bilgisi yok sabredeceksin arkadaşım.
hem burda motorcu dayanışması sende yok istediğin cevap hemen gelmedi diye siteyi bırakıp gideceksen yolun açık olsun:king:

samet10
18 Aralık 2011, 21:48
durun yahu adamın üzerine gitmeyin :)

benim arkadaşta bugün gitti bakmaya onunda fiyat uygundu ama yakından bakmak lazım resime bakınca birşey anlaşılmıo :)

resimde iyi görünüyo sorun yok yazılıyo bi gidip bakıyosun sehpası bile kırık çıkıyo :)

leon99
18 Aralık 2011, 21:54
Arkadaşım siteye uzun zamandır takılıyorum. inan takip etmem sonucu gereksiz konulara o kadar çok yorum yapılıyor ki __ inanamazsın... ha şöyle bir durum var... ben öyle bir cümle yazdıktan sonra nedense herkes yazmaya başlıyor ilginç bir durum... sorun değil bin tane kişi olacağına motorcu ruhuna sahip bir kişi olması benim için yeterli"""

ixeywent' e yazmıştım alıntı olmamış

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

bunda bilmeyecek bir şey yok ki ben motorun kimyasını çıkartabilir misiniz diye sormuyorum.... takip etmem sonucu herkes zaten uzman kullanıcı her konuda... sadece fotoğrafa bakıp temiz veya dediğiniz gibi bu firma ile çalışılmaz şeklinde bir tavsiye almaktı. bu kadar...

Soykan67' ye .

Chronix
18 Aralık 2011, 22:35
smokehead egzost, orjinali duruyor mu ? ayrıca ön grenaj ışıktanmıdır bilemedim hiç 2011 modelmiş gibi gelmedi . orjinal aynalar duruyor mu st kanuni yazısı nasıl kaldırıldı..

ixeywent
19 Aralık 2011, 02:07
sabredersen istediğin bütün cevapları alırsın kardeş:cat: