PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marka iptali

samsam
18 Aralık 2011, 03:59
Merhaba sevgili arkadaşlar

Makine MCT 250, benden önce ki sahibi marka iptali yapmış, ama bazı yerlerinde hala marka duruyor,

1. Çamurlukta
2.Ön amortisör de
3. Tank ta

Bunları yarın çıkarmayı düşünüyorum, hangi madde ile çıkartmam lazım, motora zarar vermek istemiyorum çünkü, veya işi ustasına bırakıp reklamcı da filan mi yaptırsam bu işlemi

Saygılar

Raphae1
18 Aralık 2011, 05:01
Sıcak su ve bez ile rahatça çıkartabılırsın. kalan yapışkan izleri ise gazyağı ile çok rahat çıkartabılırsın. Yalnız öncekı çıkartılan logo-sticker izlerini bir kontrol et o kısım vernıklı olmadıgı ıcın iz kalmış olabilir...

samsam
18 Aralık 2011, 05:02
Görkem bey

Teşekkür ederim.

sakinseytan
18 Aralık 2011, 05:02
bant deilmi sök işte elinle cıkar ramzey qm250 almıstık hiç unutmam daha magazada söktüm bütün yazılarını bi bloktaki kalmıştı :) reklamcı falan sökmez sanmıyorum görmeden yorum yapmak güç

Raphae1
18 Aralık 2011, 08:02
Rica ederim .Sadece su çok sıcak olmasın buna dıkkat edın yeterlı. Kolay gelsın

mete_han
18 Aralık 2011, 11:25
Rica ederim .Sadece su çok sıcak olmasın buna dıkkat edın yeterlı. Kolay gelsın

abi bende de emanet bir mondıal 150 znx var:) mondıal yazıları olmasa ahanda sana vespa diye gezin :) yani bu marka utanç kaynağı inan...:)

necatik35
18 Aralık 2011, 11:38
abi bende de emanet bir mondıal 150 znx var:) mondıal yazıları olmasa ahanda sana vespa diye gezin :) yani bu marka utanç kaynağı inan...:)
Bedava sirke baldan tatlıdır,sen ne utanç duyucan be kanka:P

Mengu16
18 Aralık 2011, 11:39
Bence utanç kaynağından çok gurur kaynağı olmalı vespa kadar güzel görünümlü bir motoru 3 bin liraya sattıkları için.

piyanist_irf
18 Aralık 2011, 11:50
görkeme aynen katılıyorum şamilcim...

K o r @ y
18 Aralık 2011, 11:58
şamil abi saç kurutma makinesi ile çıkarabilirsi.. yada karbon veya cam tavan çeken oto aksesuarcıları sana 2 dk da yapar.. uğraşmam dersen onlara git...

immortalboss
18 Aralık 2011, 12:30
Sıcak su veya fön makinesi ile ısıtarak yavaşca çekin.Altındaki kısma bir bakın eğer orası verniksiz ise mat ve biraz çukur kalacaktır...O kısımlara en ince pastadan alıp sürebilirsiniz bir üstübü ile.Ancak çok bastırmayın o kısım biraz daha ince boyalı olabilir.Eğer zaten cilalı ise ve iz kalırsa gaz yağı işinizi görecektir. :)

mete_han
18 Aralık 2011, 12:43
Utanç kaynağı derken isteseler çok sağlam harika modeller getiebilirler..ama yok..en dandik ve en karlı neyse onu hesaplıyorlar..halbuki bu hususta honda yamahaya rakip olmaya çalışabilirler..markanın 2005 te getirdiği modeller malumunuz..furyayı bunar başlattı...son 1 yıldır toparlanma var ama halen bu kadar paraya bu kadar ekmek köfte misali zihniyet...ilhami abi veren arkadaş sağolsun bana çok iyilik etti..mengu16 mondıal 6 yıldır piyasada..tecrübe sahibvi ve tekel durumunda..kendilerine çeki düzen verip daha kaliteli ürün getirebilirler...hep maliyet hesabı düşünmeden markasının çıtasını yükseltebilirler...ilhami abi bu kayınçondaki motora her daim talibim aklında olsun:)