PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda kaç adet gönderecek?

rapidhacker5
16 Aralık 2011, 21:28
arkadaşlar honda cbr125 siyah rengini büyük bir coşkuyla bekliyoruz.mart başı gibi gelecek fakat alanyada sırada 20 kişi var dendi acaba honda buraya 25 tane filan mı gönderecek sizce yoksa 5 10 tane diğer partide geri kalanları mı gönderecek? ve hala üretim başlamamamış nasıl yetişecek anlamıyorum.

fat280
16 Aralık 2011, 22:15
arkadaşlar honda cbr125 siyah rengini büyük bir coşkuyla bekliyoruz.mart başı gibi gelecek fakat alanyada sırada 20 kişi var dendi acaba honda buraya 25 tane filan mı gönderecek sizce yoksa 5 10 tane diğer partide geri kalanları mı gönderecek? ve hala üretim başlamamamış nasıl yetişecek anlamıyorum.

senin cevabını bilmiyorum ama alanyada oturyorsan tanışabiliriz :D

Soykan67
16 Aralık 2011, 22:16
Allah size sabır versin.Çok duydum böyle aylarca bekleyeni.

GP500-1st
16 Aralık 2011, 23:52
Motor şimdi tusunamiden aksadığından dolayı üretilemiyorsa Fabrikada ve bayilerin söylediği gibi martta gelecekse talihsiz bi şekilde 2011 gibi büyük sıkıntı yaşanıcağı belli. Çünkü motora aşırı talep var ve 125 cc de alternatifi yok sınıfında.

Bunu bilen bayiler üretimde sıkıntı olmasa bu talep patlamasında karlı çıkmak için kışın 10ar 20 şer stok yapıcaktı. Şimdi bu mümkün değil. almak isteyen sırasını ve motorun gelmesini beklicek:)

Bence sizin bayiye en fazla ayda 10 tane gelir. bu iyimser rakam tabi 5-6 da olabilir.

Zippo's
17 Aralık 2011, 01:03
İnanma bayilere.Bana haziranın 15 'i dediler 10 temmuzda hala yoktu motor.Ki ben motorumu 1 temmuzda gidip başka bayiden aldım.Kaporamı daha sonra geri almıştım ama temmuzun 10unda kaporamı geri almaya gittiğimde hala gelmemişti motor.Bayi ile değil de Honda Türkiye ile irtibat kur sürekli.Daha doğru bilgiyi onlar veriyolar.Tam bilgi verdikleride söylenemez ama

immortalboss
17 Aralık 2011, 01:31
Sadece o bayiden alacaksınız diye bir kaide de yok.Kamyonetiniz varsa ya da havayı güzel bulursanız motosikletinizi bu şekillerde de getirebilirsiniz.Sonuçta bu motosikleti illaki o şehirden alacaksınız diye bir durum yok. :)

askon
17 Aralık 2011, 01:50
SİZ HALA hondaya güvenıyormusunuz

Mengu16
17 Aralık 2011, 02:03
Japonyadan motor temininde sıkıntı varsa siyah renk'i geçin kullanılmamış bir CBR125 bulursanız bile hemen atlayın üzerine. Getirilen renklerin hepsi güzel sonuçta, genelde insanlar da renk seçmez bayide ne kalmışsa onu alır. Çünkü stoktaki malı almak yenisini sipariş etmekten her zaman ucuzdur bayiler stokları satmak için indirim yapar icabında. Büyük markaların oto galerilerindeki tehşir ürünleri de birkaç bin tl indirimle kapanın elinde kalıyor. Biz bi arabamızı öyle aldık tehşirde ellendiği için çok basit bikaç hatası vardı ama indirim büyük olunca stoklarda da başka araba yoksa ses çıkartmıyosun.

rapidhacker5
17 Aralık 2011, 19:29
yani alamıyor muyum bu durumda listeye bile girmedim

teocan94
17 Aralık 2011, 20:01
çok Düşlük bi İhtimal 250r için 2011 den biliyorum türkiyeye 20 tane gelmişti sadece :)
başka bi şehirde sıraya girmeye bak kardeşim geç kalmadan.