PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kartepe yolcusu kalmasın ...

marmarasiste
13 Aralık 2011, 02:37
Merhaba arkadaşlar, son akyazı gezisinede katılamadım tak etti artık perşembe günü sabahı adapazarından yola çıkıp nişanlımla birlikte kartepeye çıkmaya karar verdim.Katılmak isteyen herkesi seve seve bekliyorum.Hava durumu bulutsuz güneşli 17 derece gösteriyor.Daha önce hiç çıkmadım açacağım navigasyonu birde yol tabelaları çıkacaz inş. katılım olsada olmasada bu etkinlik hava aniden sağnak yağışa dönmediği sürece gerçekleşecek inş.

Birde katılamayacaksanız bile kartepe tecrübesi olanlar yol durumu hakkında bilgi geçerseniz memnum olurum.

Gelmek isteyenler benzininizi alın yeter yiyecek birşeyler buluruz bir yerlerde )
telefon numaram 0541 541 26 54 burak

Güzel maceralı bir gün olacağını hissediyorumm
Bekliyorum yakın ilçe ve iller :)

samsam
13 Aralık 2011, 03:45
Nasip olursa katılacağım :)

---------- Post added at 03:45 ---------- Previous post was at 03:15 ----------

Burak istersen Cumartesi veya Pazar yapalım katılım daha yüksek olur

Alikenan
13 Aralık 2011, 06:42
asagisi 17 derecedir ama yukari cikinca kartepede donarsiniz, yaniniza ona gore kiyafet alin

piyanist_irf
13 Aralık 2011, 11:32
Gecen pazar gununden sifayi kapmtigimdan dolayi ben katilamam gifecek olan gonul dostlarina iyi eglenceler dilerim.

samil dostuma katiliyorum gezinin pazar yada hafta sonu olmasi bir cok arkadasin katilabilmesi acisindan iyi olacaktir.

iyi eglenveler simdiden.:)

marmarasiste
13 Aralık 2011, 12:22
bugune kadar hep hafta sonu yapıldgı icın hic katılamadım sadece haftaıcı ızınlym.kıyaft yanıma fazladan alacgm haklısınız

---------- Post added at 12:22 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

canın sagolsun ırfan abı fotoları atarm artk :)