PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tvs Apache?

Mexıco
12 Aralık 2011, 20:04
Selam arkadaşlar.
Öncelikle belirtmek istiyorum arabam var.20 Yaşındayım alacağım motorda görsellik önemli.Ehliyet için daha kaydolmadım yeni kaydolacağım B ehliyetim var a2 alacağım sadece.Motor tecrubem hiç yok ama ara sıra ufak scooter kullanmışlığım vardır.Vites konusunda tereddütüm var ama onu da sürücü kursunda öğrenirim diye düşünüyorum.Kafamda Tvs Apache motor var.

Boyum 1.85 kilom 90 sizce bu motor altımda sırıtır mı?İlk motorum olacak arıza çıkarıp beni üzer mi?

jeansatar
12 Aralık 2011, 20:10
merak ettikleriniz ve tüm sorularınızın yanıtı aşağıdaki linktedir.bilginize......

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/19992-tvs-apache-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

Mexıco
12 Aralık 2011, 20:13
Hocam oraya yazdım ama kımse cevap vermedı

safakk
12 Aralık 2011, 23:43
valla git bayiye otur üstüne içine sinsin öyle al yoksa buradan biri olur der biri olmaz der kafan daha çok karışır vitesli olmasını gözünde çok büyütme ancak çoğu kursdan da bu konuda bi beklentin olmasın yada kaydolurken vitesli motosikletiniz var mı ders veriyormusunuz diye ayrıca sor çünki çoğu kurs scooter la veriyor kursu

Uğur Bilgili
13 Aralık 2011, 18:29
Sırıtır arkadaşım, rahat sırıtır.

Zodium
13 Aralık 2011, 20:43
araban var tamam.

Mexıco
14 Aralık 2011, 01:18
Sırıtır arkadaşım, rahat sırıtır.

Peki ne tavsiye edersiniz bu fiyat aralığında sırıtmayacak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

araban var tamam.

Genellikle araba kullandığım için motor fazla km yapmayacak anlamında soyledım.Hemen yanlış anlamayın

cbr125cbr
14 Aralık 2011, 01:23
Motosikletin sırıtması iyimidir.
Hani motosiklet mutluluktan mı sırıtıyor ona bakmak gerek.
Önemli olan senin motosiklet üstündeyken sırıtman :cherry:

Sen zaten ehliyetini al kullanacak kıvama gel, karar verirsin kendiliğinden.