PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu karda kışta gezilerden birkaç kare...(OOCAN)

Sayfa : [1] 2

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 21:42
11 Aralık 2012 Eskişehir - Söğüt - Bozüyük - Eskişehir Turundan birkaç kare , yanımdaki arkadaşım Varaman lakaplı Mutlu Kaya kardeşimdir.

Gezi öncesi kahvaltı , Ayten ustada

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1110u.jpg

Yola çıkmadan birkaç kare

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1115u.jpg

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1113u.jpg

Yolda

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1120u.jpg

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1118u.jpg

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/IMG_1123u.jpg

mezit
11 Aralık 2011, 21:44
avatardaki resme çok benzettim abi seni.. beni gördünmü bilmem ama ucube gibi bişi diyolar benim için:mrgreen: bu arada makinelerde kasıp kavuruyor hani..:mrgreen:

samsam
11 Aralık 2011, 21:44
Okan abi, profil fotonuz da daha zayıfsınız, bugün biraz kilo almış gibi gördüm sizi :)

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 22:01
Okan abi, profil fotonuz da daha zayıfsınız, bugün biraz kilo almış gibi gördüm sizi :)

Assolist afişi gibi en yakışıklı resmimi koydum avatara :cherry:

cbr1100 xx
11 Aralık 2011, 22:05
Resimler çok güzel tebrikler....

erimozel
11 Aralık 2011, 22:07
Faydalı bir başlık olmuş :)

eroldayı
11 Aralık 2011, 22:08
üstad memnun oldum.kaskın rüzgar alıyormu rüzgarın rahatsızlık oranı nedir sence-kullandığın için sordum-bilgi rica edicem teşekkürler

seyitster
11 Aralık 2011, 22:15
pro rider oocan abi :) selamlar

mete_han
11 Aralık 2011, 22:16
Ovvv maşallah Angara 06 BMW Apaçi Gençlik yollarda...:queen: modifiyeli bmwlerle yarışıyorlar Elmadağ yollarında...:Pbirde bize örnek olacaksın abi oldu mu bu şimdi...:king:

şimdi de Necatik35 nikli kişi kendisini göstersin...ben kendisinin sanal olduğuna inanıyorum...haydi düello taym...:P

necatik35 buraya..bizi forumun en yaşlısı üyesi diye yiyor gibi...:queen:

İzmir Gençlik Angara Gençliğe karşı...

Okan bey maşallah pek karizmatiksiniz...beyaz türk beyaz ırk...:P

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 22:23
üstad memnun oldum.kaskın rüzgar alıyormu rüzgarın rahatsızlık oranı nedir sence-kullandığın için sordum-bilgi rica edicem teşekkürler

Sevgili Erol bey ,

Schubert S1 PRO benim bugüne kadar kullandığım en sessiz ve konforlu kask .

Sevgiler

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

pro rider oocan abi :) selamlar

A.S.

Halil İbrahim AGA ya (bazıları ADA da der :D) çok selamlar .
Onun yüzünden gül gibi motorumu satıp bu kamyonu almak zorunda kaldım kına yaksın emi :)))))

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

Ovvv maşallah Angara 06 BMW Apaçi Gençlik yollarda...:queen: modifiyeli bmwlerle yarışıyorlar Elmadağ yollarında...:Pbirde bize örnek olacaksın abi oldu mu bu şimdi...:king:

Motosikletsiz Pandam , sana üzülmekten apaçilik yapacak halmi kaldı , pederden cukkayı kurtar gel buluruz sanada bi BMW :)

seyitster
11 Aralık 2011, 22:23
baş üstüne abi bizzat ileteceğim kendisini tanırım kendisi de kawasaki gtr 1400 kamyonunu kullanıyor şu an :P Ankaradan Okan Sinan Ocan dersem bilir umarım

F54
11 Aralık 2011, 22:27
abi güzel gezi olmuş :cat: bizde bu gün motor tepesinden de olsa kar gördük fakat uzaktanda olsa soğugu felaketti yani:mrgreen:

mete_han
11 Aralık 2011, 22:30
S

Motosikletsiz Pandam , sana üzülmekten apaçilik yapacak halmi kaldı , pederden cukkayı kurtar gel buluruz sanada bi BMW :)

Değerli abicim kendini deşifre etmene gerek yoktu...gizemin yeterdi...Necatik35 abimiz (İlhami Kolgak) daha yeni ameliyat oldu kalp krizinden gidiyordu...:P senden iyi olmasın 50+ yaş grubunda dünya tatlısı bir insandır...anjiyo falan oldu...pek polemiğe girmez aslında ama bir şekilde karşı karşıya geldiniz...ben aracı olsam vesileyle sizlerde barış çubuğunu tüttürseniz...kendisi Foça da esnaf olup apaçi günlerini özleyip mobile sahabısı bile olmuştur...tabi senin yol ve sürüş tecrübelerinin yanında ne kadar borusu öter bilemem...hatta ben ikinizin çok kaynaşacağına...büyük aşkların strit faydırla başlayacağına olan inancım süregelmektedir...

bu arada artık bir motörüm var...mondıal 150 znx...emanet olarak bu zabah teslim aldım ayağımı yerden kesiyor mu evet...nası bi kıymetli benim için şu an tahmin edemezsi..huzurlu uyuyorum huzurlu mesai bitiriyorum en azından...14 saatlik gece vardiyasından çıkıp eve 10 dakikada varabilmek çok güzel bir duygu...selametle kalın...

Syanur
11 Aralık 2011, 22:31
Faydalı bir başlık olmuş :)

Ne gibi bir fayda mesela?

Alışıldık bir konu ancak ben başlığa bir anlam veremedim. Motorlar güzel çok hoş lakin...:cat:

Samet Ağır
11 Aralık 2011, 22:33
bir hafta öncesinde aynı mevkide idim..virago almaya gitmiştim..
karları görünce demekki tam zamanında gitmişim diyorum..kendim için değil ha..hani soğukta motor sabahları zor çalışır filan diye yani...:pl::queen:
karşılaşmayı,tanışmayı sohbet etmeyi isterdim..bir haftacık ile kaçırmışız..nasip..inşallah bi dahaki sefere...

bu arada daha yakışıklı karizmatik motorcularda gördüm hani...:wiinkk: :bounce: :pl: :flower: :queen: :rendeer: :rendeer::rendeer:

excavatus
11 Aralık 2011, 22:33
yok artık... bugün eskişehirdeydiniz.. mutlu da oralardaymış..
yaw haberimiz olmadı.. ya yazdınız ben kaçırdım, ya da hakkaten haberimiz olmadı.
Tanışırdık, katılırdım size. güzel olurdu aslında..
bir dahaki sefer inşallah...

speedy2
11 Aralık 2011, 22:37
Üstat resimler bayağı başarılı,seni görmüş gibi olduk
Allah korusun gözetsin,baharda oralardayım inşallah

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 22:41
yok artık... bugün eskişehirdeydiniz.. mutlu da oralardaymış..
yaw haberimiz olmadı.. ya yazdınız ben kaçırdım, ya da hakkaten haberimiz olmadı.
Tanışırdık, katılırdım size. güzel olurdu aslında..
bir dahaki sefer inşallah...

Ben hep Eskişehirdeyim güzel kardeşim Mutluyu tanıyorsan bizi buluşturur.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

bir hafta öncesinde aynı mevkide idim..virago almaya gitmiştim..
karları görünce demekki tam zamanında gitmişim diyorum..kendim için değil ha..hani soğukta motor sabahları zor çalışır filan diye yani...:pl::queen:
karşılaşmayı,tanışmayı sohbet etmeyi isterdim..bir haftacık ile kaçırmışız..nasip..inşallah bi dahaki sefere...

bu arada daha yakışıklı karizmatik motorcularda gördüm hani...:wiinkk: :bounce: :pl: :flower: :queen: :rendeer: :rendeer::rendeer:

Geldiğinden haberim vardı ama o tarihte Bursa Enduro ile Trilye semalarında sürüyordum o nedenle birşey yazmadım.

Samet Ağır
11 Aralık 2011, 22:42
Ben hep Eskişehirdeyim güzel kardeşim Mutluyu tanıyorsan bizi buluşturur.
Eee sevgili abim..madem öyle, başlık bile açmıştım..Eskişehire geliyorum diye...keşke yazsaydın..gerçi 1 saat anca kaldım ama şartları zorlardım en azından...

Avatarında Ankara yazıyor ya..hanımın memleketi diye gitmeyi düşünmüyordum..:pl:

pardon yazmışsın ama ben yazarken sen daha ikinci alıntıyı yapmamıştın..yazmış bulundum...:cherry:

safakk
11 Aralık 2011, 22:51
yollar güzel motorlar güzel keyifler neden güzel olmasın... Tekeriniz düz bassın :)

glock
11 Aralık 2011, 22:52
aaaa kimi görüyorum!!!
:cherry::cherry::cherry::cherry: göbekli babaaaa :queen:

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 22:59
aaaa kimi görüyorum!!!
:cherry::cherry::cherry::cherry: göbekli babaaaa :queen:

Şşşşt sen sus bakiim şimdi acı biber sürerim senin ağzına ::144::

glock
11 Aralık 2011, 23:10
:salut::salut::salut::salut:
pastaları da sen ye dimi...

immortalboss
11 Aralık 2011, 23:13
:salut::salut::salut::salut:
pastaları da sen ye dimi...
Evet evet. :) Bu arada fotoğraflar güzelmiş...Bu arada Necatik 35 nickli abimizle diyaloğu bende hatırlıyorum.Hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum ama olsun.Böyle kırgınlığa ya da kızgınlığa hiç gerek yok...Hele Necatik abim kalbinden rahatsızlanmışken geçmiş olsun derim. 3 günlük dünya için ne kalp kıralım ne kavga edelim.Biz alalım motosikletlerimizi,viraj yapalım,lastik yakalım. :) Bu arada Bmw'nin şu soğutma kafaları yandan çıkan (R75 sanırım) modeline hastayım...

Ahmet N.
11 Aralık 2011, 23:13
Adam karizma beyler,çamur atmayalaım lütfen;göbek möbek resimde ben göremedim ole işii :)
Güneş balçıkla sıvanmazmış...Karizma işte, hem motorda sahibine çekmiş :)

Okan Sinan Ocan
11 Aralık 2011, 23:36
Bu arada Bmw'nin şu soğutma kafaları yandan çıkan (R75 sanırım) modeline hastayım...

Sevgili Kardeşim,

BMW nin tüm R serisi makinaları boxer (soğutma kafaları yandan çıkan :) ) motora sahiptir.

Sevgilerimle

glock
11 Aralık 2011, 23:52
anladın mı immortalboss!!!! yoksa ensene şaplağı yersin oda yetmez bir güzel azarlanıp, mesajın en sonuna da
Sevgilerimle... :cherry:
öylece kalırsın, bakarsın, düşünürsün hatta foruma bir süre girmesem mi dersin :queen:

piyanist_irf
12 Aralık 2011, 00:01
selam abi diğer konuda sanırım geçmişte ilhami abi ile aranızda bir takım şeyler olmuş , olayı yeni yeni çözmekteyim mevzuyu tam olarak çözemesemde arada ufak çaplı bir kırgınlık sözkonusu sanırım ,

her ikinzide saydığım az çok tanıdığım kadarıyla seviyeli saygıdeğer ağabeylerimden gördüğümden dolayı seviyesini bilmediğim,kırgınlığın, bir an önce barış çubuklarının yakılmasından yanadır ,temennim ,

yinede büyüklerimin işine karışmak haddime düşmez ,

fakat 3 günlük dünyada siz kıymetli ağabeylerimi kırgın görmek bizleri üzer doğrusu..

resimlar süper , motürlere zati sözüm yok tekerinize sağlık...:rendeer:

GP500-1st
12 Aralık 2011, 00:31
valla o avtardaki görevden dönmüş TopGun pilotu imajnızı seviyorduk:cherry: Oysa biz genç sürücülerin:) uzun süre daha karizmatik idolu olarak kalabilirdiniz:rendeer:

Bide o arabadaki cadillac'a tekabil motor sizi yaşlandırıyor. İmajı Türkiyede kötü olsada 1100xx karakuş size gidermiş:) Altındaki gücün farkında olup yerinde kullanabilen biri için niye olmasın bence:cat:

Okan Sinan Ocan
12 Aralık 2011, 00:37
valla o avtardaki görevden dönmüş TopGun pilotu imajnızı seviyorduk:cherry: Oysa biz genç sürücülerin:) uzun süre daha karizmatik idolu olarak kalabilirdiniz:rendeer:

Bide o arabadaki cadillac'a tekabil motor sizi yaşlandırıyor. İmajı Türkiyede kötü olsada 1100xx karakuş size gidermiş:) Altındaki gücün farkında olup yerinde kullanabilen biri için niye olmasın bence:cat:

Avatardaki karizmatik genç adam olmak yerine güvenli sürüşü ile örnek olan göbekli aile babası olarak tanınmayı tercih ederim. Karakuş ,mümkün olduğu kadar derine gömdüğüm gençlik hatalarımı her an topraktan çıkarabilecek bir kısrak olduğu için uzak duruyorum . Benim kamyon için yapmış olduğunuz benzetme ayrıca çok hoşuma gitti teşekkür ederim.

glock
12 Aralık 2011, 00:52
8CAN
KALBİMİZDESİN!

luthier76
12 Aralık 2011, 00:59
Abi ben karizmayı beğendim. Ama biraz gülümseme daha iyi olabilirmiş.:) Sevgilerimle imzasına daha çok yakışırdı.:) Sevgiler saygılar :)

inzell
12 Aralık 2011, 01:00
Oocan'da insana benziyormuş, vay anasını. :P
Abi izindeyiz, ben de senin yaşına gelince bıdırdanacam gördüğüm yanlışlıklara. :cat:

COQ
12 Aralık 2011, 01:01
senin bu resmi cep telefonuma kopyaliyorum.
Birin yamuk yapmaya kalkarsa ona gôsterecegim.
:P

Okan Sinan Ocan
12 Aralık 2011, 01:05
8CAN
KALBİMİZDESİN!

hahaha yanyatmış oocan :) :) :)

---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

senin bu resmi cep telefonuma kopyaliyorum.
Birin yamuk yapmaya kalkarsa ona gôsterecegim.
:P

A haaaa bu çok koyduuu,

Kaldırıyorum resmi şimdi :( :( :(

immortalboss
12 Aralık 2011, 01:07
Sevgili Kardeşim,

BMW nin tüm R serisi makinaları boxer (soğutma kafaları yandan çıkan :) ) motora sahiptir.

Sevgilerimle
Ben cub'cuyum hocam. :) Pek anlamam motosikletten.Bmw dersen o şimdilik hayal benim için.Otomobil konusuna daha hakim olduğumu söyleyebilirim.Bu arada R serisi bir Bmw almalıyım ilerde. :)

K o r @ y
12 Aralık 2011, 01:30
üstadım harika fotolar.. güzel gezi ve mükemmel motosiklet... teşekkürler.. :)

takendy
12 Aralık 2011, 01:43
hımm yakışıklıymış ,

motorun tabi :)

plakayı da tam denk getirmişsin abi , başka türlü ifade edilemezdi herhalde K 1200 GT !

seza35
12 Aralık 2011, 02:33
Ne yalan söyleyeyim seni merak ediyordum doğrusu, fakat artık gizemini kaybettin üstad :)

remzi_39
12 Aralık 2011, 05:53
Siz kafayimi yediniz abicim yahu...
O karda kista Mator tepesinde... :pale:
Ben termometre 16 nin altina düstügünden beri dokunmuyorum matora... :P

Bende böyle matorcuyum üstad....
Sicak su matorcusumu yoksa ilik su matorcusumu sizin deyiminizle.. Ben öyleyim iste...:cherry::cherry:

Harikasiniz... :rendeer::rendeer:

nere.f
12 Aralık 2011, 09:03
Yaşlıymışsın be abi pardon amca :P
Ama karizma hala yerli yerinde umarım bir gün tanışırız :)

cyclecycle
12 Aralık 2011, 15:24
babacan bi abiye benziyor. ehehehe

Okan Sinan Ocan
12 Aralık 2011, 20:14
Yaşlıymışsın be abi pardon amca :P
Ama karizma hala yerli yerinde umarım bir gün tanışırız :)

Bütün forumu baştan başa tara bakiim "ben gencim" dediğim tek bir satır bulabilecekmisin vicdansız ::144::

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen::q ueen::queen:

seyitster
12 Aralık 2011, 20:23
abi halil ibrahim aga nın facebookunun arkadaşlar bölümünden seni buldum :P bütün resimler deşifre :P

Okan Sinan Ocan
12 Aralık 2011, 20:28
abi halil ibrahim aga nın facebookunun arkadaşlar bölümünden seni buldum :P bütün resimler deşifre :P

Sakin ol sakın ani bir hareket yapma , usulca klavyeden uzaklaş . Anlaşabiliriz yakma kendini daha gençsin :p :p :p :p

seyitster
12 Aralık 2011, 20:30
:queen: :queen: abi eski motorunu görünce şimdikine neden kamyon dediğini anladım :P tamam abi sakinim relax ım sorun yok :flower: :rendeer:

KUVVETMİRA
12 Aralık 2011, 20:30
ben eskişehirde gördüm yakından, tonton, nuryüzlü bir ihtiyar oocan abey :P
biraz kodum mu oturturum tarafı da var amma idare edecez artık :)

Okan Sinan Ocan
12 Aralık 2011, 20:35
:queen: :queen: abi eski motorunu görünce şimdikine neden kamyon dediğini anladım :P tamam abi sakinim relax ım sorun yok :flower: :rendeer:

Aaaaahhh ahhhh mazi kalbimde yaradır deşme gönlüm kanar. O Halil İbrahim AGA varya hep o girdi kanıma nasıl kıydım ben beyaz prensesime ::crying::::crying::::crying::::crying::::crying:: ::crying::::crying::::crying::::crying::

---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

ben eskişehirde gördüm yakından, tonton, nuryüzlü bir ihtiyar oocan abey :P
biraz kodum mu oturturum tarafı da var amma idare edecez artık :)

Fatihim sizinle fazla ilgilenemedim ama söz aynı yere tekrar davet edicem nefis kamp yapıcaz bu sene :)

KUVVETMİRA
12 Aralık 2011, 20:40
Fatihim sizinle fazla ilgilenemedim ama söz aynı yere tekrar davet edicem nefis kamp yapıcaz bu sene :)

estafirullah abi, biz o ara pek tanışmadığımızdan sizin ekibi uzaktan pis pis kesmekle yetindik :)
bizim jawacı eküri menşhur dünya yolculuğundan dönerse geliriz yine kampa kumpa.

seyitster
12 Aralık 2011, 20:41
hayırlısı olsun abi :) ama sizin gibi profesyonel birisine de böyle bir şey yakışırdı hani :D daha oturaklı ağır :P
şimdi sen kalk dünya kadar rospa sertifikalarını topla :P ufak motora bin olur mu :queen: hatta gtr 1400 falan :queen: