PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüyada Motosiklet Görmek

ferad
11 Aralık 2011, 00:06
İyi akşamlar arkadaşlar özellikle son 1 aydır nerdeyse hergün rüyamda motor görüyorum hayabusa olsun transalp olsun r1 olsun sürmediğim motor kalmadı hatta 1 defasında uçuyordum motorla inanılmaz 1 duyguydu.neyse sormak istediğim acaba bu tarz rüyaları aramızda gören var mı acaba yoksa ben sıyırıyormuyum yavaş yavaş ?geçen gün arkadaşların yanında söyledim 1 hafta alay konusu oldum.

safakk
11 Aralık 2011, 00:15
:cherry: senin acilen motorunu büyütmen gerek :P

Şaka bi yana bende ara ara görüyorum da sizinki kadar sık değil tabii. Birde rüya tabiri yapan birine denk gelmiştim bi gün sorduğumda bana rüyada araç sürmek güzel şeydir ilerde hayatında birşeylere hükmedeceksin demekki dedi ama bekliyorum hala neye hükmedeceksem :)

ferad
11 Aralık 2011, 00:21
Önceleri bende ara ara görürdüm ama 1 aydır olan bitene aklım ermiyor.bu arada büyütecek 1 motorum yok malesef cbf 150 almıştım ama gerek memnun olmamam gerekte evrakta çıkan bazı sorunlar nedeniyle geri iade ettim

harun1077
11 Aralık 2011, 00:26
:D keşke bende görsem ya.
şu aralar hiç rüya görmüyom.
hergün motorlara bakıyom sahibinden de felan.
demek ki hepsini sen sürüyon bize kalmıyo.bana runner falan yollsana yeter.

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

ha beyaz olsun yeni kasa :D birde akrapoviç eksoz

Zodium
11 Aralık 2011, 00:51
bilincalti baska birsey degil.

_w_
11 Aralık 2011, 01:21
Bende bir keresinde tırı sollarken rüzgardan dolayı motordan düştüğümü ve tırın altına girdimi gördüm sabah uyandığımda her tarafım ağrıyordu. o gün motosiklet ile 95 km/h gıdrkn lastik patladı. Eğer yatmadan önce mt ile ılgili hayaller düşünyrsnz bilinç altınızdan kaynaklanıyor. Hayırlısı diyelim hayırlı olsunn. :)

Levsy
11 Aralık 2011, 01:41
Gerçek dünyamızda bulunan her türlü kavram, olay kişi ile ilgili olmasının yanısıra hayallerimizde bulunan ne varsa bunlarla ilgili rüya görmemiz de son derece doğal.

Gene bir rüya başlığında bir kaç yıl önce bahsetmiştim. Mahalle arası gibi bir yerde dar sokaklarda yokuş aşağı iniyorum, kocaman depolu koyu kırmızı bir Cruiser motosikletteyim :) Sokaklar yokuş aşağı, dar ve kalabalık. Frenlerim tutmuyor ve motor gittikçe hızlanıyor, insanlar pis pis bakışlarla önümden zor kaçıyor falan :cherry:.

Vites küçülterek yavaşlamak istiyorum ama vites pedalı kaynamış gibi, milim oynamıyor. Uykumda da gerçekten yatağın neresine basıyorsam artık, ayak tabanımda resmen acı hissediyorum basmanın kuvvetiyle. :mrgreen:

Geçenlerde de şu anki motorumu rüyamda bir sağa deviriyorum, bir sola. Sehpaya alamıyorum bir türlü, bir deposu göçüyor, bir aynası kırılıyor.

Velhasıl, iki defa motosiklet rüyası gördüm, ikisi de böyle tuhaftı. :jocolor:

mayildiz
11 Aralık 2011, 02:27
İyi akşamlar arkadaşlar özellikle son 1 aydır nerdeyse hergün rüyamda motor görüyorum hayabusa olsun transalp olsun r1 olsun sürmediğim motor kalmadı hatta 1 defasında uçuyordum motorla inanılmaz 1 duyguydu.neyse sormak istediğim acaba bu tarz rüyaları aramızda gören var mı acaba yoksa ben sıyırıyormuyum yavaş yavaş ?geçen gün arkadaşların yanında söyledim 1 hafta alay konusu oldum.

Pek kıymetli arkadaşım ferad,
Rüya tabirleri kitabıma baktım oradan aynen aktarıyorum;

Rüyada motorsiklet görmek iş hayatınızda hızlı bir dönemece gireceğinize delalettir.
Rüyada motoru devirmek özel hayatınızda bir takım şeylerin eksikliği içinde olduğunuza delalettir.
Rüyada motorla uçmak (bu kısım kitapda yok) öyle sanıyorum ki rüyanın son bir kaç saniyesinde oluyordur. :)
Rüyada sürekli başka başka motorlara binmek her hangi bir şeye delalet değildir. Artık şu bilgisayarın başından kalkıp dışarı çıkmanın, hava almanın gereğidir. Yanlız çıkmadan önce mümkünse pencereyide açık bırakmak odayı iyice havalandırmak da iyiye delalettir.

overcloud
11 Aralık 2011, 02:33
valla rüyamda kendimi fazer, ninja ve er6 kullanırken görmüştüm ama bunlardan daha fantastik olanı F-16 kullandığım rüyamdı :) keşke hergün böyle rüyalar görebilsem :)

ferad
11 Aralık 2011, 02:35
Pek kıymetli arkadaşım ferad,
Rüya tabirleri kitabıma baktım oradan aynen aktarıyorum;

Rüyada motorsiklet görmek iş hayatınızda hızlı bir dönemece gireceğinize delalettir.
Rüyada motoru devirmek özel hayatınızda bir takım şeylerin eksikliği içinde olduğunuza delalettir.
Rüyada motorla uçmak (bu kısım kitapda yok) öyle sanıyorum ki rüyanın son bir kaç saniyesinde oluyordur. :)
Rüyada sürekli başka başka motorlara binmek her hangi bir şeye delalet değildir. Artık şu bilgisayarın başından kalkıp dışarı çıkmanın, hava almanın gereğidir. Yanlız çıkmadan önce mümkünse pencereyide açık bırakmak odayı iyice havalandırmak da iyiye delalettir.

sagol kardeş çok gezdim ben o siteleri çoook :)

harun1077
11 Aralık 2011, 03:28
Böyle rüyalar görmeye başlarsam eğer, motor almaktan bile vazgeçebilirim .d

COQ
11 Aralık 2011, 03:39
Rüyada hayabusa görmek:
Organ nakli gibi önemli sağlık sorunlarınız olacağına işarettir.
Hayabusa modifiyesiz yürümez.
Size de modifiye gerekecek.
Paniğe kapılmayın çok kısa sürede sağlığınıza kavuşacaksınız.
Fakat aynı zamanda sindirim sistemi ve bağırsak problemlerine de delalettir.
Maalesef buna çare yok.
Hayabusa yoshimura egzoz ile bu sorunu çözdü ama insan için henüz performasn g....tü icat edilmedi.

Rüyada R1 görmek:
Göz doktorunuza görünmenizde fayda var.
Köşeleri dönerken duvarlara çarpıyorsunuz.
Yolda yürürken içinizden bırrrr bırrr diye bir titreme geliyor.
Arkadaşlarınız sizle tikli diye alay ediyor.
Göz doktorunuzun iki sokak ötesinde tanıdığım iyi bir psikiyatrist var tavsiye ederim.

Rüyada transalp görmek:
Uzun bir yola çıkacaksınız.
Annenizin gelirken iki ekmek al sözüne takılmayın.
Ah şu ebeveynler bizi bir türlü anlayamazlar.:)

ferad
11 Aralık 2011, 04:06
heheheh arkadaş liselilerle karıştırdı galiba beni :) tşk ederim ama yinede güzeldi

GorkeM
11 Aralık 2011, 04:44
İnanmasam da araştırdım

Rüyada Motosiklet Görmek:
Motosiklete binmek, kiralamak ve satın almak herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edineceğine işarettir.

Rüyada motosikletle ilgili her şey ilginç ve çok iyi bir iyi arkadaş kazanacağınıza yorumlanır.

jesse
11 Aralık 2011, 04:56
Gorkem ruyada " yalta'yi" gormek nedir :)) bi soylersen sana zahmet :))) :p

Zodium
11 Aralık 2011, 05:49
İnanmasam da araştırdım

Rüyada Motosiklet Görmek:
Motosiklete binmek, kiralamak ve satın almak herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edineceğine işarettir.

Rüyada motosikletle ilgili her şey ilginç ve çok iyi bir iyi arkadaş kazanacağınıza yorumlanır.

kardes bu sacmaligin kaynagi kimlerdir.

Choppermod
11 Aralık 2011, 09:46
vallahi son 2-3 haftadır bende her yattığımda rüyamda rr spyder görüyorum.almak istediğim motor o olduğu için bilinç altıma sağlam bir şekilde yerleşmiştir belki :)

avciceyhan
11 Aralık 2011, 23:08
rüyamda bende arada bir motor sürdüğümü görüyorum ama
her gördüğüm rüyada frenler tutmuyordu
frenlerin tutmaması sonucunda hep kaza yapıyor ayağa kalkıyor dağılan ekipmanlarımı toplayıp yola devam ediyordum allah gerçek hayatta kaza yüzü göstermez inşallah

ersin90
12 Aralık 2011, 18:25
http://www.buyukruyatabirleri.com/motosiklet/
hahahaha :D

motodreams
13 Aralık 2011, 16:28

Ben son 1-2 aydır görüyorum mükemmel bişi ya :D gördüğüm motorlar aşağıda :D

-2011 Harley davidson vrod nightrod special:http://www.youtube.com/watch?v=emAeLyvwDoA
-Harley Davidson Sportster:http://www.youtube.com/watch?v=8R9RU9rJXnU
-Yamaha Vmax 2011 (güzelim motoru 19.000 $'a satıyorlar :salut:):http://www.youtube.com/watch?v=umu90cHVCBs
-Triumph rocket 3 :D :http://www.youtube.com/watch?v=InJSEvRizpw
-Son olarak Ducati monster :http://www.youtube.com/watch?v=G3kXBInBeyE&feature=relmfu
Sen yine iyisin :D

barodi
29 Mart 2015, 21:44
Benimde ayda 1 motosikletim çalınıyor!
Bazende motorla birlikte düşüyorum moralim bozuluyor. Etkisinden gün boyu zor kurtuluyorum.
bu aralar çok sık görmeye başladım kasko bitiyor acaba o yüzdenmi görüyorum .

tamerozkul
29 Mart 2015, 22:10
Bende z800 goruyom bu aralar

oznkrçm
29 Mart 2015, 22:24
Motora uzun süre binmezsem haydi zamanı geldi bin artık der gibi hep rüyamda görüyorum. O da yetmiyor şehir içi uzun yol fark etmiyor, sürdükten sonra iki üç gün üst üste rüyamda tekrar motora biniyorum.

Enes Bakır
29 Mart 2015, 23:18
uyanıkken bile motor görüyorum gözümün önünde hep