PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Avrupa Yakası Part Time İş Arıyorum!

MuTLu.
10 Aralık 2011, 01:16
Merhaba arkadaşlar,

Part time paket servis işi arıyorum. Beşiktaş, fulya, ortaköy zorluk çekmem adres konusunda. Harita da vardır büyük ihtimal, bulamayacağım yer yok o zaman. :mrgreen:

Özellikle Beşiktaş çevresinde gördüğünüz ilanlar varsa buraya detaylı bilgi yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

askon
10 Aralık 2011, 01:23
sana özelden numaramı yazıyorum benı ara güzel bir iş var beğenırsen hemen evraklarını hazırlayıp başlarsın ok

mekan67
10 Aralık 2011, 01:45
transporter 4. paketi asla açma :flower:

MuTLu.
10 Aralık 2011, 02:23
sana özelden numaramı yazıyorum benı ara güzel bir iş var beğenırsen hemen evraklarını hazırlayıp başlarsın ok

Hocam sağolun, hemen bakıyorum. :)

@mekan67

Hocam gerilime yok, en fazla pizza olur, pide olur, fast food ürünü olur. Onları da tehlike sayabiliriz aslında. :pl:

mekan67
10 Aralık 2011, 02:25
paketi açarsan agzının suyu akabılır :thumleft:

MuTLu.
10 Aralık 2011, 02:30
paketi açarsan agzının suyu akabılır :thumleft:

Ehehehe.. :)

immortalboss
10 Aralık 2011, 02:45
Vallaha askon adlı arkadaşımızın işini kabul edersen çok çabuk bir iş bulmuş olacaksın. :) Hayırlısı olsun.Recep ivedik geldi aklıma.Promosyonunu yersin sende. :)

MuTLu.
10 Aralık 2011, 02:49
Vallaha askon adlı arkadaşımızın işini kabul edersen çok çabuk bir iş bulmuş olacaksın. :) Hayırlısı olsun.Recep ivedik geldi aklıma.Promosyonunu yersin sende. :)

Kendisiyle pm'den görüştük, yarın arayacağım. İşte tek sıkıntım o tarafta adres, ama oda aşılır. Karaköy tarafları falan hani karışık ya, o yüzden, zaten pek dolaşmaya da gitmem oralara. Ama aşılır sonuçta.. :) Beşiktaş'ta daha önce oturduğum için çevreyi biliyordum. :) Hayırlısı.. :)