PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YARIN 10 ARALIK SINAV GÜNÜ VE ÇOOK HEYECANLIYIM

Emodog
09 Aralık 2011, 21:04
Herkese Selamlar...

konuyu yanlış yere açtıysam affola

Abilerim ablalarım 17 yaşındayım ve yarın ehliyet yazılı sınavım var.Hali ile çok heyecanlıyım.Deneme sınavlarımda her konudan en fazla 3 sınav çıkardım veya hepsini doğru çıkardım.Yanlış yaptıkalrımda hep dikkatsizlik okuma hataları.Aslında sorum belli bu heyecanımı nasıl yenebilirim.Sizin gibi tecrubeli abilerden ablalardan bilgi almak ve kendimi rahatlatmak istiyorum.Sürekli kalbim sıkışıyor bir yandan babam baskı yapıyor kazanamazsan kendin ödersin dosya masraflarını motorunu unut falan diyor.Ehliyet olmadan trafiğe çıkartmıyorlar off off çok değişik piskoloji içindeyim :pale::pale::pale:

reis007
09 Aralık 2011, 21:33
rahat ol.hep böyle olur sonuçlar bi gelir.niye bu kadar büyütmüşüm yahu dersin :)

safakk
09 Aralık 2011, 21:39
tek derdin bu olsun babana bakma sen korkacak hiiç birşey yok sınava girdiğinde bana hak vereceksin sınav başlayacak taş çatlasın 10 dakkada bltireceksin sonra kalan 50 dakikayıda sıkıntıdan çatlaya patlaya geçireceksin ve çok da zor olmadığını aslında ne kadar basit bir şekilde herkese ehliyet dağıtıldığının farkına varacaksın

Ben yazılı sınavlara 1 gün kala son birkaç dönemin çıkmış sorularını çözerek girdim zaten aynıları çıktı ve 90 ın altında puan aldığım branş yoktu sen düşün :)

immortalboss
09 Aralık 2011, 21:42
Dostum hep aynı ve komik sorular...Soruları 1 kez oku.Aklında kalanlarla bile geçersin.Zaten çok kolay olur.Mantık ile çözersin.Araba frene basınca durmuyorsa ne olur?
A) Radyatörde su kalmamıştır.
B) Emniyet kemeri takılı değildir.
C) Buji çıkmıştır.
D) Frende arıza vardır. :) Böyle komik şeyler işte.Rahat ol...Sınavdan önce okunmuş pirinç,su al. :) 100 alırsın o zaman. :) Şaka bir yana hiç takma.Geçersin zaten.

apranax77
09 Aralık 2011, 21:57
ah kardeşim 4gözle beklediğim 10kasım sınavına 2gün için giremedim ve şubata kaldı inşallah sen rahatlıkla geçersin başarılar dilerim sana

cbr1100 xx
09 Aralık 2011, 22:23
Hayatın kendisi hep sınavdeğilmi ??? Allah yardımcın olsun kardeşim...

arca94
09 Aralık 2011, 22:39
Şunu söyleyeyim bende biraz heyecanlanmıştım ama hiç bi şey yokmuş 22 Ekimde ki sınava girmiştim hatta dershane sınavından çıkıp koşa koşa ehliyet sınavına gitmiştim.. Dikkatli oku en önemli tavsiyem, sana 2 saat süre verecekler 20 motor 30 sağlık 40 trafik soracaklar maksimum 30 dk'da bitireceksin sınavı ama ilk 1 saat çıkmak yasak olduğu için oturmak zorundasın.. Ben 20 dk da bitirmiştim sıkıntıdan 3 kere kontrol etmiştim ilk 1 saatte de çıkmıştım.. motordan 95 sağlıktan 97 trafikten 95 aldım birer yanlış işte.. :mrgreen: Şey yapabilirsin çok heyecanlanırsan Çıkmış A2 sorularını çözebilirsin çok rahatlatıyor çıkan sonuçlar.. Dediğim gibi heyecan yapma gayet komik sorular bana bi tek sağlık sürpriz gelmişti çözdüğüm sorulara göre biraz zor olmuştu :D ama iyiki tek yanlışla kurtardım yoksa annem parçalardı beni hemşire kendisi.. :cherry:

Emodog
10 Aralık 2011, 21:33
cevap veren vermeyen abilerime ablalarıma teşekkür ederim 120 soru 55 60 dk içerisinde bitti kontrol için 10 15 dk takıldım gözetmende güzeldi onun içinde 10 dk takıldım sonra çıktım girdiğim okulda taa anasının gözünde idi gelirken kayboldum falan güç bela bitirdim olayı ama sanki ilk yardımda farklı sorular sorulmuş (2 3 tane falan)