PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsızlık az bir zaman kaldı lütfen yardım (cbf 150)

aa93
08 Aralık 2011, 21:54
İyi akşamlar dostlar. Nasılsınız iyimisiniz ? İyi olmanızı temenni ederek soruma geçiyorum. Gerçi bu soru benim için sorun oldu :)
Cbf 150 sıfır hakkında almalımıyım arkadaşlar yeni kasalardan bahsediyorum cbf 150 topiğinin her sayfasını okudum forumda lakin tam tatmin olamadım yazılanlardan.
Kronik sorunlar olduğundan bahsediliyor elektronik sistem tekleme gibi gibi. Sıfır almam mı daha mantıklı yoksa temiz bir 2.el mi ? Şayetki 2.el derseniz model olarak ne olmalı ?(07-08-09) Özellikle yeni kasa kullanıcılarının yorumunu almak istiyorum .
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Tekirdağdan Ömer Karataş . Esen kalın :)

mete_han
08 Aralık 2011, 22:08
bütçen ne kadar hacı...

mert136
08 Aralık 2011, 22:15
Kararını fuardan sonra ver.Belki süpriz modeller olabilir. Yamaha dan bekliyorum açıkcası.

safakk
08 Aralık 2011, 23:07
valla bana kalırsa 2 ucu birşeyli değnek misali neden mi 2.el alırsın adam teklemeden yada başka birşeyden satıyor olabileceği gibi 0 alırsanda tekleme sorunlusuna denk gelme şansın da var

Zodium
08 Aralık 2011, 23:34
2011 eski kasa bulabilirsen al yada sorunsuz seri olan 2009 modellere bak.
Not: cbf 150 kullanicisi..

immortalboss
08 Aralık 2011, 23:41
bütçen ne kadar hacı...
Mete abiye kulak ver hocam.Cbf 150 dedin mi aklıma gelen tek insan. :)

aa93
09 Aralık 2011, 01:53
bütçen ne kadar hacı...

Abim sıfırda alabilirim . Yok kesinlikle cbf 150 alıcam kararımı verdim . De yeni kasalardan çekiniyorum hiç kullanmadım çevremde bir sürü cbf var lakin bir tane yeni kasa yok . Sıfırda alabilirim 2.elde ne yapmalıyım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Kararını fuardan sonra ver.Belki süpriz modeller olabilir. Yamaha dan bekliyorum açıkcası.
Yok paşa kararımı verdim ben cbf 150 alacağım kesin ve net fakat sıfır mı ikinci el mi onda kararsızım . Fuardaki süpriz modellerin fiyatlarının da süpriz olacağını düşünüyorum ben :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

valla bana kalırsa 2 ucu birşeyli değnek misali neden mi 2.el alırsın adam teklemeden yada başka birşeyden satıyor olabileceği gibi 0 alırsanda tekleme sorunlusuna denk gelme şansın da var
Dostum sıfırların duyduğum kadarıyla serviste çözüyorlarmış tekleme sorununu .
2011 eski kasa bulabilirsen al yada sorunsuz seri olan 2009 modellere bak.
Not: cbf 150 kullanicisi..

Sevgili değerli cbf kullanıcısı :) 2011 eski kasa bulabilsem bu konuyu açmazdım bile. Teşekkür ederim bilgilerin için .
Mete abiye kulak ver hocam.Cbf 150 dedin mi aklıma gelen tek insan. :) Verdik hocam bakalım bekliyoruz :)