PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni başlayacağım önerilerinizi bekliyorum abilerim

kayınço
06 Aralık 2011, 23:27
Arkadaşlar motora başlıyacağım. Bayağı bir hevesim var :) Motor ne arabaya benziyo nede başka bir şeye :) Mayıs ayında CBR125 almayı düşünüyorum. Sizce motor seçimim doğru mu ? daha önce birazcık yamaha crypton sürdüm önerilerinizi bekliyorum saygılar...

caglarizmir
06 Aralık 2011, 23:31
trafikte saygı duyulmayan tek araç motorlar :pr:

her gün ya münibüsler,taksiler veya şahin arabalar tarafından sıkıştırılıyorum :jocolor:

yanii motora alışmadan trafige pek çıkma :)

safakk
06 Aralık 2011, 23:37
kask ve biber gazın olmadan yola çıkma derim hangi manyağa çatacağın belli olmuyor bi bakıyorsun mercedes e200 içinden atletli maganda çıkabiliyor

Motor seçiminse daha iyisi olamazdı hayırlısı olsun ekipmanlarını tamamla motosikleti almadan

avciceyhan
07 Aralık 2011, 00:29
boy ve kilonu söylersen aslında motor konusunda yardımcı olabiliriz ama cbr 125 başlangıç için gayet güzel bi motor trafik tecrübesi kazanmanı öneririm arkadaşında dediği gibi yayalar bile takmıyor motorsikleti

kayınço
07 Aralık 2011, 10:16
boyum 1.80 ve kilom 65 kardeşim. kaskım ve korumalıklarım olmadan hayatta binmem motora zaten :) gerçi şu ana kadar hiç motor kazası görmedim ama yinede tedbiri elden bırakmamak lazım yani cbr 125im olsa bile sağlam en az 500 tl lik kask alıcağım benimde çok hoşuma gidiyor cbr 125 :)