PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlere soruyorum :)

Choppermod
04 Aralık 2011, 02:36
Arkadaşlar içinizdeki motorsiklet aşkını nasıl tarif edersiniz veyatta tarif edebilirmisiniz ? :)

(Benzer bir konu daha önce açıldımı bilmiyorum eğer açıldıysa kusuruma bakmayın)

samsam
04 Aralık 2011, 02:44
Sigaramı balkonda içerdim ama şimdi garajda içiyorum, çayımı yanıma alıyorum motoru çalıştırıyorum ve dinliyorum :)

Sanırım aşk bu

Phantom264
04 Aralık 2011, 02:48
Şu soğuk havalarda sabah giderken üşümeye başlayınca iyice sarılıyorum motoruma :) çok hoş bi durum bence :)

_w_
04 Aralık 2011, 03:09
Aşk işte bu kelimeler bile yetmez... :)

cbr_007
04 Aralık 2011, 03:25
Motosikletinizin sesi ve onu bi müzik aleti gibi kullanmaktır aşk:wiinkk:

glock
04 Aralık 2011, 03:42
çocukluğumdan beri motosikletlere karşı çok ilgiliyim,
japon motosikletlerini seviyorum,
alman motosikletlerini taktir ediyorum,
italyan motosikletlerine hayranım,
mv agusta'ya aşığım.

yesewi
04 Aralık 2011, 04:17
Daha motor sahibi olamadım ama.... 600 CC bir motor sesini hani sanki bir kız bana aşkıııııımm diye bağırıyormuşcasına beni delirten çıldırtan tüylerimi diken diken eden bir sestir motor....

COQ
04 Aralık 2011, 04:20
Aramizda birsey yok,sadece arkadasiz.:bounce:

Beko_35
04 Aralık 2011, 04:53
İçinde bulunduğumuz hayat şartlarında insanı mutlu ve özgür hissettiren bazılarımızın makina olduğunu söylediği ama aslında herkezin birer taşıma aracından öte hayatlarını emanet ettiği vazgeçilmez dostları...

safakk
04 Aralık 2011, 08:03
hani bazen bir senfoni dinlersin enstrumanların ayrıntılı ahenginde hayallere dalarsın işte motosiklette öyle marşa basarsın motorun homurdanmasını dinledikçe ve yarattığı titreşimi hissedince içini bir heyecan kaplar bir an önce gazlayıp uzuun yollar yapmak istersin ya işte öyle birşey yada sevgilinle ıssız sessiz mükemmel manzaralı ve şehir hayatın olmasa onunla sonsuza kadar başbaşa yaşayacağın yerler olur ya işte insan motosikletiyle de aynı duyguları paylaşıyor... Dağ bayır patika fark etmiyor yeter ki 2 teker yerden kesilmesin fizana bile gidersin

İşte böyle birşey motosiklet aşkı :) :P

feliçita
04 Aralık 2011, 11:41
klasik olacak ama anlatlmaz yaşanır...

Soykan67
04 Aralık 2011, 12:14
Bazen söverim ama çok severim motosikletimi :)

immortalboss
04 Aralık 2011, 12:28
Yamalıdır kıyafetlerim,
Ah ben sensiz ne ederim,
Mutluluksa bebeğim,
Ah etmeden seninleyim,
Hasret yakar tutuşturur kış günleri,
Aşkımızı sordular yetermi fatihin sözleri...

Hoşt derim gider köpeğe,
Ondan sonra işer direğe,
Neden bilinmez sever beni,
Damdan atsam da çalıştırır kendini,
Aşkımız yakar tutuşturur bizi...

Hayranı olduğum iki marka. :) Yamaha'yı severim.Hondanın sağlamlığına da saygım sonsuzdur. :)

glock
04 Aralık 2011, 21:52
oohhh dökülsün mısralar :)
y h
a o
m n
a d
h a
a

Bado
05 Aralık 2011, 18:16
Kelimelerle ifade edilseydi bunu adini ask demezlerdi. :)