PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ybr alcam yardım arkadaşlar

zongoku
01 Aralık 2011, 23:28
arkadaşlar 2008 model 2. el ybr var 23 000 km de. Arkadaşla görüştüm egzantirik zinciri değişcek dedi. Benimde içime kurt düştü. Sadece zincir değişse mesele değil ama sizce daha farklı problemler olabilir mi motorda. Sorun yalnızca zincirse sizce almalımıyım? zincirin değişme masrafı nedir? Fiyat olarak 2000 tl diyor ama 1900 e almayı düşünüyorum. Görüşleriniz benim için çok önemli teşekkürler.

babaçi
02 Aralık 2011, 00:08
23000 de zincir neden değişsin ki? başka sorunu yoksa alınabilir ama servisten fiyat alın

cbf desen tamam anlarım ama ben o km lerde ybr'nin hiç bir parçasını değişmemiştim.

F54
02 Aralık 2011, 00:11
fiyat uygun ama başka sorunları olma ihtimali yüksek 23000 km ybr için daha yolun başı bence iyi bi ustaya baktır....

safakk
02 Aralık 2011, 00:16
2008 model 23000 de ki ybr için biraz ucuz bir fiyat gibi geldi egzantrik zincirini 23000de istemeside garip bence iyi araştırılmadan alınmamalısın pakette çalışıp km düşürülmüş olabilir

huska
02 Aralık 2011, 00:41
Arkadaş 23bin kmde doğrudüzgün kullanılmış hiç bir ybr zincir değişmez.Mutlaka bir haltı vardır alma sakın...Yada şöyle dahada perçinleyeyim benim tükkanda iş için kullanılan bir çinli var 45bin kmde daha zinciri zartı zurtu verimli şekilde çalışıyor...not:sanayi esnafıyım

mrsago
02 Aralık 2011, 00:49
fiyat çok saçma geldi bana satıp kurtulayım dercesine bir fiyat dikkat et bence...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-siyah-incimi-uzulerek-satiyorum-65884056/detay/

ilgilenirsen ilan benim

mayildiz
02 Aralık 2011, 01:55
İlk motorsikletimdi YBR, ben 23 bin km sini hiç göremedim tabi :)
Henüz 9 bin km de sattım. Ama kullanan pek çok kişinin söylediği şu ki; Normal bir kullanma ile YBR yi eskitemezsin.
Fiyatına aldanıp başına bir ton masraf açma, bekle biraz ilanları takip et, bir sürü güzel motor denk gelecektir.
Benim gibi başlangıç motoru yapan birileri çıkar :)

Bak şimdi hatıraları canlandı gözümde, ilk motorun tadı başka oluyor.

Zodium
02 Aralık 2011, 12:36
fiyat uygun 23 bin km.az bir km.degil degisebilir normaldir yamaha servisine göstermeyi unutmayin onlar onay verdikten sonra gerisi bos..unutmadan muayene vergi ruhsat sigorta durumlarina iyice dikkat edin hayirli olsun.

RruDeBoyY
02 Aralık 2011, 12:59
23 kmde bir ybr için normal değil bence

zongoku
03 Aralık 2011, 23:49
fiyat çok saçma geldi bana satıp kurtulayım dercesine bir fiyat dikkat et bence...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-siyah-incimi-uzulerek-satiyorum-65884056/detay/

ilgilenirsen ilan benim

mrsago kardeş senin motoruna sahibinden de bakarken denk geldim zaten ama verdiğin fiyata çıkamam o yüzden mesaj yollamamıştım ama dikkatimi çekmişti. Açınca direk hatırladım çünkü. Eğer pazarlık yaparız diyosan görüşelim.

Arkadaşlar bugün ustayla da konuştum aynı meseleyi vazgeçtim tüm arkadaşlara yardımları için teşekkür ederim. Saygılar.