PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiye için yardım!!

mstfkrfk
23 Kasım 2011, 17:54
arkadaşlar 2011 model cbr 125 motorum var.egzost kapağını karbon kaplatacağım ayrıca ön cama da film çektireceğim.zippo's arkadaşımız karbon kaplamayı kendi yaptı 20 liralık karbon aldı.ben damacıya gittim film de çekiyorlar profesyonel bir yer.cam film i ve kaplamaya 50 lira fiyat çekti.uygun mu,pahalı mı?yoksa kendim mi yapmaya çalışayım gerçi el becerim iyi değil.motor bakımını,ufak tefek arızaları kendim halledebilir düzeydeyim ama estetik becerim yoktur.ne yapmalıyım?

Volkan Serezli
23 Kasım 2011, 18:24
o cama kendin yapman çok zor
50 tl de çok pahalı

mstfkrfk
23 Kasım 2011, 18:33
hem cam hem egzost kaplama toplamda 50 lira yani zaten karbon malzeme 20 lira tutuyor.cam filmi ve işçilik için 30 lira çok mu?

Zippo's
23 Kasım 2011, 18:42
Yani benim yaptığım çok güzel oldu ama reklamcılar çok net bi şekilde daha iyi yaparlar.Ve kullandıkları karbon kalitesi biraz daha iyidir.Bence fiyat gayet iyi.El becerin iyi değilse sakın boşuna alma karbonu paran çöpe gitmesin.

immortalboss
23 Kasım 2011, 18:53
Karbon olarak 3m markasını öneririm.Çok güzel ve bir o kadar kaliteli bir ürün.Çoğu alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.Sahibinden de birçok ilan var.3m sanırım dokulu bir malzemeden yapılmış.Tırtıklı gibi.(Yakından görmedim bilmiyorum.) Biraz pazarlık yaparsınız olur biter.40 liraya hallolur gibi sizin iş. :) Fiyat olarak şöyle söyleyeyim.Sanayide 100-150 liraya ön cam hariç film çeken var.Ama 300 lirayada film çeken var.Yani fiyat değişken.Ama amerikan cam filmi ve ömür boyu garanti gibi slogan olan yerlerde yaptırmanı öneririm.Kolay gelsin.

Volkan Serezli
23 Kasım 2011, 18:53
hem cam hem egzost kaplama toplamda 50 lira yani zaten karbon malzeme 20 lira tutuyor.cam filmi ve işçilik için 30 lira çok mu?
ozaman tamam fiyat güzel ben sadece film sandım :)
gerçi ben arabanın arka 3 camını 30 a kaplattım ama lsun :cherry:

mstfkrfk
23 Kasım 2011, 20:51
kendim yapmaya karar verdim.olmazsa tekrar denerim elbet doğrusunu yaparım.sonuçta öğrenmiş de olacağım.elimin altında hali hazırda 5 motor var.olayı çözdükten sonra hoşuma giden şeyleri kendim yaparım.