PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Tercihi Yapamıyorum!

monur00006
21 Kasım 2011, 13:11
Selam arkadaslar;

2 yıllık bir motor sürücülüğü geçmişim var. İlk motorum 150 lik bi scooterdı. Daha sonra chopper cross ve jawa 3,5 ts gibi modeller kullandım. Şu an yeni bir motor alma niyetindeyim. Fakat ne alacağıma bir türlü karar veremedim.
Bütçem max 4bin liradır. Öğrenci olduğumu da hesaba katarsak bana bir motor önerisinde bulunmanızı istiyorum. Apache tvs, ybr, cbf dışı tercihler sunarsanız memnun olurum. Önceliğim chopper ve touring tarzı motorlardır. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
Saygılarımla..

askon
21 Kasım 2011, 13:28
saydığın modeller dışında bu bütce ile alabıleceğin aklıma ilk gelen ve sağlamlığından emın olduğum gv 250 gelıyor aklıma onuda ancak 2 el alabılırsın

monur00006
21 Kasım 2011, 13:34
sıfır alma gibi bi derdim yok zaten yazıma eklemeyi unutmusum 2. el de olabilir tabii ki. Sadece model için bi seçim yapamıyorum. gv lere bir bakayım regal raptordan iyidir. Teşekkür ederim. Daha fazla öneri bekliyorum :)

askon
21 Kasım 2011, 13:37
pek fazla secenek olmadığı için baksanda bir sey bulamazsın emın ol ama bulduğun aklına takılan model olursa burda paylaş öyle karar ver arkadaşlar model hakkında bılgı verır vermezlersede sen araştırmacı yeteneğini kullan bu stede bu konuyla ilgili modellerle ılgılı onlarca konu var