PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HONDA Güvenli Sürüş Eğitimi Videoları

ozgurakman
14 Kasım 2011, 14:46
Arkadaşlar merhaba. Bu firmanın verdiği kurslara gitmek isteyen arkadaşlarımıza bilgi olması amacıyla bu başlığı açtım. Beni ikna etti, gerçekten gerekli bilgiler varmış gitmek lazım.
not:bazı videolarda konuşmaları anlayabilmeniz için sesi sonuna kadar açmanız gerekiyor. videolar eğitimden kesitlerdir, tamamını içeren tek bir video bulamadım. iyi sehirler.
Q00L82XIeYU
8EdFGeXxolY
PJhkRNAvjxI
6mMNutHDEgs
JbVVIZ61RRI

yesewi
17 Kasım 2011, 22:26
Yapmak isteyipte yapamadığım olay.... gerçekten çok güzel eğitim veriyorlar..n ancak denizli deyiz ne fayda.

hocaseko
17 Kasım 2011, 23:18
güzel de bölgesel çalışsalar çok iyi olacak...

TAYFUNBORA
17 Kasım 2011, 23:28
Video'da görünen Aydın Hoca.Kendisi çok tecrübeli ve yetenekli bir motosiklet eğitmeni ve bir o kadarda alçak gönüllü.Keşke bende video'ya çekebileydim ama kameram yoktu malesef.Tecrübeli tecrübesiz herkese mutlaka tavsiye ederim illaki faydası olacaktır.Video'daki pisti Aydın hoca'nın bir geçişi varki sırf izlemek için bile gitmeye değer:cat:

knoyal
05 Aralık 2011, 23:06
kesinlikle gidilmesi gerekıyor , ben ilk deneyımımı burada yasadım ve cok faydalı oldu

hello_moto
06 Aralık 2011, 00:36
[/COLOR]Görmek isteyenler için Güvenli Sürüş 3 Eğitimi.

http://www.youtube.com/watch?v=RyQK2dy1np0

Bence de kesin Eğitime katılmak + Pratik yapmak lazım. Hatta mümkünse video çekmek.

Eğitimde motosikleti sonuna kadar yatırdığımı zannederken, videoda acı gerçeği gördüm.

samsam
06 Aralık 2011, 00:40
Videolar için teşekkür ederim.

ozgurakman
06 Aralık 2011, 03:13
Videolar için teşekkür ederim.
ne demek :) bilgi paylaştıkça çoğalır

zongoku
09 Ocak 2012, 02:42
gerçekten çok güzel bi paylaşım olmuş teşekkürler. Keşke çoğu ilde yapsalar da bizimde yararlanma imkanımız olsa. İstanbul da ya da İzmir de yaşamamak bu kadar mı kötü ya...

krd
10 Ocak 2012, 20:51
[/COLOR]Görmek isteyenler için Güvenli Sürüş 3 Eğitimi.

http://www.youtube.com/watch?v=RyQK2dy1np0

Bence de kesin Eğitime katılmak + Pratik yapmak lazım. Hatta mümkünse video çekmek.

Eğitimde motosikleti sonuna kadar yatırdığımı zannederken, videoda acı gerçeği gördüm.

Sayende kendimi görebildim :) ne güzel çekilmiş derken tarihine bakıp uyandım :)

Eline sağlık.

35axe
10 Ocak 2012, 23:10
İzmir'de bu sürüş eğitimleri nerede oluyor bilen var mı ?

ozgurakman
10 Ocak 2012, 23:16
İzmir'de bu sürüş eğitimleri nerede oluyor bilen var mı ?

honda'nın sürüş eğitimleri tek bir yerde veriliyor. yani izmirde belki vardır ama hondanın değil :)

35axe
10 Ocak 2012, 23:42
Honda'nın olması sorun değil, sadece bu gibi eğitimin verildiği eğitim alanını merak ediyorum ve tabikide katılmak için soruyorum.

asdsee
26 Ocak 2012, 16:57
yanlız anlaymadığı mbir şey var bu eğeitim her tip motorsiklet için geçerli mi ki. Yani ben cross motor kullanıyorum normal yolda da
bunu biraz merak ettim sagılar

skyytr
06 Eylül 2012, 01:42
İzmirde art motor academy bu konuda gercekten kendini kanitlamis bir firma. Tavsiye edilir .
Mert