PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : windy yedek parça yardım

mekan67
09 Kasım 2011, 20:06
arkadaşlar windy 125 kullanıyorum ve satın almak istediğim bazı ufak tefek parçalar var ve teknık servislerde ufacık parçalara dünyanı parasını istiyorlar.bizde öğrenciyiz sonuçta tasarruflu olanı arıyoruz. parçalar; arka dişli takozu,zincir gergi takozu,ön arka balatalar,hava filtresi süngeri.ön çamurluk ve bi kaç parca daha var.bilgi sahibi olanlar yardımınızı beklıyorum

serkanADH13
10 Kasım 2011, 03:17
arka dişli takozu (Kaplin Lastikleri) 15 lira,,,
zincir gergileri sanıyorum 10,,, 15 lırada onlar...
ön arka balatalar 30 lira,,,
hava filtresi süngerinin fiyatını bılmıyorum fakat en fazla 5.10 lıra sanırım,,,
ön çamurluk sanıyorum 35 ile 50 lira arasında,,,en azından uyabılecek olanları bulunur...

başka sormak ıstedıklerın varmı???

yazdıklarımın neredeyse hepsi (sanıyorum yazdıklarım harıç onlarda en geç ertesı gün elıme ulaşır siparış verdıkten sonra) hepsi mevcutlar...

mekan67
11 Kasım 2011, 11:49
ustam saolasın.ama burda serviste usta 15e takıyor zaten kaplin lastiğini.ben kendim takıcam.internette 5 lira.ama kredi kartı kullanmadıgım için sipariş veremiyorum.kapıda ödme de çoğu sitede yok...

serkanADH13
11 Kasım 2011, 15:32
dostum madem elınden gelıyor,
parcalarını al ve kendın tak,servısıın satıyor olmalı zaten,,,

mekan67
11 Kasım 2011, 15:41
buradaki servis gecirecek yer arıyor...bende mumkun oldugunca yanlarına ugramamaya çalısıyorum...neyse bakıcaz bi hal ceresine