PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Yan Çanta.

Su4t
09 Kasım 2011, 02:59
Merhaba arkadaşlar motorum için yan çanta arıyorum. DIFI 'nin XL modelini çok beğendim ve SinanAksunun yorumlarınıda okuyunca iç hacminin çok geniş olduğunu öğrendim. Fakat sorun şu ki bu çantayı hiçbiyerde bulamıyorum. Satışta olan bildiğiniz biyer varmı acaba ?

Yada bu çantayı bulmam imkansızsa bile buna benzer iç hacmi toplam 80 lt üstü felan olan yan çantalar varmı bildiğiniz.

glock
09 Kasım 2011, 03:03
çanta deyince aklıma givi geliyor benim, kalite açısından bir çok yönden üstün eminim bazı orjinal çantalı endurolar veya touring motosikletler bile givi'ye fason yaptırıyo olabilir. fiyatı belki pahalı olabilir tabi bilemiyorum fakat çok çeşitli modelleri var.

Su4t
09 Kasım 2011, 03:17
Givinin softcase çantalardan ziyade hardcase çanta üretmesi benim açımdan olumsuz. Yoksa givi ve cappa gibi modeller tabiki tartışılmaz. Bide olaya şu açıdan bakmak lazım DIFI 180 lira Givi 380 lira kullananlar aynı kalite olduğunu söylüyorlar. E o zaman regal reklamı geliyor benim aklıma :D

edim1234xxx
01 Eylül 2015, 00:04
motosiklet acemisi olduğum gibi bu sitenin de acemisiyim; arkadaşlar konuyu nereye açacağımı da yazacağımı da bilmiyorum. acilen yan çanta lazım biraz fiyat araştırması yapınca "ARWİC CV22 YAN ÇANTA" bana uygun gibi geldi, diğer markaların fiyatları bana çok yüksek geliyor, bu çanta hakkında bilgisi deneyimi olan lütfen beni aydınlatırsa memnun olurum