PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Edremit'te Honda servisi var mı ?

i.canver
30 Ekim 2011, 18:58
Herkese merhabalar, İstanbul'dan 2011 model Honda cbr 125r aldığımı geçen haftalarda sizlerle paylaştım, 1000 km bakımı geldi de geçti şu anda Ayvalıktayım ve Ayvalıkta Honda yetkili servisi yok. Honda'nın sitesinde de sadece Balıkesir de gözüküyor, acaba Edremit'te Honda'nın yetkili servisi var mı ? bu soğuklarda Ayvalıktan Balıkesire gitmek gerçekten zor olur benim için, poyraz aşırı şekilde yoğun bu haftalarda.

i.canver
06 Kasım 2011, 01:02
güncel güncel

zaferkarizma
06 Kasım 2011, 01:37
malesef yok eski honda servisi var murat ama oda işinin ehli değil ve şuandada hodna servisliği yok eğer bakım belgesi bnm için önemli değil dersen ergün ustayı öneririm ama illak ibakım kitabcığını imzalatıcam dersen mecbur balıkesire gideceksin.

i.canver
06 Kasım 2011, 01:45
Ayvalık'an Balıkesir'e gitmeyi çok büyütüyorum gözümde, o yol bitmeyecekmiş gibi geliyor. Motorun km'si 1.300 oldu Balıkesir yolunda da bir sıkıntı çıkarır diye korkuyorum bir yandan da, büyük ihtimalle garantiden vazgeçeceğim gibi gözüküyor.

zaferkarizma
06 Kasım 2011, 01:46
balıkesir yolunda büyütecek bişi yok senin buludnugun yerden 100 km ama şu an yollar yapılıyor ve berbat durumda eğer yagmur fln yagarsa zaten sakın gitme.

i.canver
06 Kasım 2011, 01:48
sıkıntım yol yüzünden zaten eski motorumla gitmeye kalkmıştım geri döndüm yollar yüzünden gidilecek gibi değil bayramdan sonra havalar nasıl olacak onuda bilmiyorum duruma göre artık karar vereceğim

zaferkarizma
06 Kasım 2011, 01:49
eğer yardım istersen özele msj atman yeterli...

i.canver
06 Kasım 2011, 01:52
teşekkürler yola çıkacağım zaman bir plan oluşturayım kafamda mutlaka atarım :)

ozgurakman
06 Kasım 2011, 01:58
al bi litre yağ, değiştir. zaten bakımı geçmiş, garanti dışı diyebilirler makinene. ama şunu söyleyeyim o yolu ezbere bilirim ve şapçı rampası haricinde bir tehlikesi yok. yalnız gökçeyazı tarafında dikkatli ol yol çalışması var.

i.canver
06 Kasım 2011, 02:05
al bi litre yağ, değiştir. zaten bakımı geçmiş, garanti dışı diyebilirler makinene. ama şunu söyleyeyim o yolu ezbere bilirim ve şapçı rampası haricinde bir tehlikesi yok. yalnız gökçeyazı tarafında dikkatli ol yol çalışması var.

En sonunda öyle olacak kendim yapacağım herhalde. Okuyorum 1000km bakımlarını forumda da basit şeyler hep, hava filtresi, yağ filtresi bunları nasıl değiştiririm bilemiyorum.