PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polisten kaçarsak nolur

okan4037
03 Mart 2006, 23:10
mesela kaskımızı taktık yolda gıdıyoruz polıs cevırdı bende kactım polıs tabı plakayı aldı ben yakalanmadan kactım gıttım motoru bıyere sakladım..bana ceza gelırmı ne cezası gelır ne kadar gelır:wiinkk:

Tuncer Sezen
03 Mart 2006, 23:15
Ceza gelir tabi ki plaka var sonuçta,ama miktarı ne kadar onu bilmiyorum...

rider89
03 Mart 2006, 23:16
Plakayı aldıysa %85 gelir

melbur
03 Mart 2006, 23:32
hayır artık plakaya ceza yazamıyorlar kaçabiliyorsan kaç :cat:

EMİROĞLU
03 Mart 2006, 23:37
Kaskini Takip Ehliyet Ruhsat Varsa Dur. Ama Adam Kila Benziyorsa Devam Et Bişi Olmaz Adamlar Kovalamakla Bile Uğraşmaz Oldular Yanliz Plaka Alindiktan Sonra Yakin Zamanda Tekrar Görürlerse Yine Durdurmaya Kalkarlar. Mantikli Geleni Uygula.:bounce:

cceksi
04 Mart 2006, 02:05
eminmisin?

melbur
04 Mart 2006, 02:14
eminmisin?

evet eminim artık kesinlikle plakaya ceza yazamıyorlar ben bunu bi polis arkadaşımdan öğrendim :cat:

ylmzzz
04 Mart 2006, 02:18
polisten kaçma deyince aklıma yaşadığım bi olay geldi anlatayım :)

motorum sıfırken, plakamı aldım poşete koydum, takmak için eve gidiyorum vida filan.
kırmızı ışıkta durdum yanıma BMW motorlu bir polis durdu. dedi ki

polis: hadi kaç da kovalayayım
ben: ibre 280 nasıl kaçacam?
polis: bi dene bakalım ama yakalarsam ceza yazcam (gülerek)
ben: tamam bakalım
sonra yanaryanmaz kalktım. sonra bi ses duydum geliyor. baktım sadece takip ediyor yavaşça.
sonra diğer kırmızı ışıkta durdum. polis de arkadamdan geldi

polis: aha yakaladım seni
dedi ve korna bastı, hayırlı akşamlar dedi ve gitti.

şaka yaptı tabiki bana. yakalasa ehliyetim yoktu :)

viper_1
04 Mart 2006, 02:43
walla güzelmiş.. eskişehirde polisler kafalarından estimi ceza yazıyor..yaw hayatımda polislerin bu kadar çok ceza yazdıkları böyle bir şehir başka görmedim...:pr: :pr:

fireblade
04 Mart 2006, 04:56
yakalarlarsa öperler tabi kaçtığın motorada bağlı

Infaustus
04 Mart 2006, 06:04
Plakana ceza kesilse bile itiraz edebilirsin. Herhangi bir resmi kayıt (kamera, cevirmelerde kullanılan plakanı da okuyan hız olcerler) yoksa ceza kesemezler. İtiraz hakkın sabittir... Ödemek zorunda değilsin.

okan4037
04 Mart 2006, 09:33
200-300 milyon ceza keseceklerse canları saolsun... ama ehlıyetsız yakalanırsam 600-700 mılyon cıvarı ayrıca cenkmenderes itiraz için mahkemeye basvurmak lazım avukat parası en az ceza kadar yuksek olur. bavurmak mantıksız..
ben sızın dedıklerınızden kaç anladım. bende kaçacam

ozgurevas
04 Mart 2006, 10:29
Bugün gördüğüm rüyanın üstüne bu topic ilginç oldu hakkaten sizlere anlatıyım da boşa gitmesin bari: rüyamda R6 'm varmış ve ben Ankara'da çevre yoluna çıkmışım hız denemesi yapıyorum daha yeni yeni motora gaz vermeye başlamıştım ki henüz 180-185 falandı motosikletli bir polis sireniyle farıyla falan uyararak durmamı istedi bende biraz tereddüt ettim aslında istesem yol boş kaçar giderim ama plakayı alır bulur falan diye de düşünerek (butür konularda fazla düşünceliyim) sinyalimi verip durdurdum motorcuğumu (aslında racinlere fazla ilgim yok öyle aman aman kilometrelerce kullanmışlığımda yok, ama R6 ya ilk defa bindim baya rahat güzel makina acayip gidiyo bir anda :) ) polis geldi yanıma önce sağlam bi fırca kaydı sonrada ceza yazıyorum sana dedi : "abi haklısın normalde yapmam yeni aldım deniyodum" falan filan derken ikna ettim adamı "tamam adam gibi kullan" dedi. tam ayrılırken "abi istersen bi tur at gidelim söle Elmadağa doğru ben de seni takip ediyim" dedim- ben gectim BMW 1100 RT ye o geçti benim r6 ya off süperdi otordum üstüne ayağını kaldırdım çalıştırdım ve tam o sırada uyandırıldım...

feragold
04 Mart 2006, 10:45
nasıl yazmıyorlar ya :P hemde 92 ytl gerekçe ,dur ihtarına uymama
daha dün arkadaşım ödedi:queen:

okan4037
04 Mart 2006, 12:01
valla sevındım 92 ytl mı iiiı valla 600 ytl den iidir

SRADkoprusu
05 Mart 2006, 23:46
Selam; peşinden gelirse ve dur ihtarında bulunursa ve sen kaçmaya devam edersen, 3 el havaya ateş açar hala durmazssan seni vurabılır...

fırtına motorcu
06 Mart 2006, 00:14
hayır gıyabında cezalar yok artık yazamazlar

richy
06 Mart 2006, 00:17
Polisten kaçmak için akıl isteyen birisi ve buna karşılık kaçabiliyorsan kaç diye
cevap verenler arkadaşlar... Çok ilginç bu sitede böyle konuşmalara şahit olmamıştım.
Polisten kaçmak için kanunsuz bir iş yapmış olmak gerekir. Ben bu işte yokum.

tafi22
06 Mart 2006, 22:17
polis bide kapkaççı sanıp arkandan sıkmasın. walla bende alkollu kaçtım ama adamlar azimli çıktılar geröi altımda 4 teker wardı ama miyawlattılar walla şimdi töwbe kaçmam :pr:

petitfalcon
07 Mart 2006, 14:24
anladığım kadarıyla bu soruyu soran arkadaşın yaşı 17 den küçük. yoksa cezayı ödemek yerine ehliyet almayı denerdi. Ve sizde bu çocuğa kaçabiliyorsan kaç diyorsunuz.
Bravo.:rendeer:

HAYALBUYSA
07 Mart 2006, 15:18
Selam; peşinden gelirse ve dur ihtarında bulunursa ve sen kaçmaya devam edersen, 3 el havaya ateş açar hala durmazssan seni vurabılır...

Artık üçe beşe bakmaz kafana sıkarlar.......:farao: :farao: :farao:

EgeKnn
07 Mart 2006, 15:41
Kırmızı ışıkta geçtin , Radara girdin polis tespit etti çevirmek istedi dur dedi durmadın kaçtın ceza gelmeyecek haa ?? Güldürmeyin!!!

Örnek : Radara girdin plakan alındı polis dur dedi durmadın en ufak radar cezası 110.00 YTL X2 olur : 220.00 YTL ve ayrıyetten kaçtığın için ayrı bir cezası var paşa paşa ödersin...

( Telsizden anons geçilmesi bile bir kayıt sayılabilir Bunu unutmayalım polisten kaçmak ciddi sonuçlar doğurabilir.. !!

ashes
07 Mart 2006, 15:44
polisin altında bmw varsa şayet kaç baya hoş olur hatta birbirinizi video alırsınız ghostriders puhahahahahahahaha

yakalayıncada o çekilen video başka türlü olur sexriders :)

watergun
07 Mart 2006, 17:48
Okan akıllı ol kaçıyım napiyim deme. "Sen işini sağlam yap kimse sana bişey deme hakkına sahip olamaz.":cat:

Ertuğrul_Öz
07 Mart 2006, 17:56
Kurtulabilsen bile, her polis gördüğünde Joseph-Joseph diye Rap söylersin::repci::

ccbbdd
07 Mart 2006, 18:00
kaç canım kaaç en doğrusu,sakın yakalanma ama,

egelim
07 Mart 2006, 18:42
kaç ama kaçarken ölme:cherry: sonra televizyonda haberlerde boş yere yer işgal etme:cherry:

pazer
07 Mart 2006, 18:42
Okan kesinlikle kaçma.Özellikle asayiş e denk gelirsen en kotusu başına gelebilir.

zuhtupasa
07 Mart 2006, 18:48
polisin altında bmw varsa şayet kaç baya hoş olur hatta birbirinizi video alırsınız ghostriders puhahahahahahahaha

yakalayıncada o çekilen video başka türlü olur sexriders :)

+1000000:queen:

bozkurt
07 Mart 2006, 18:55
Arkadaşlar size inanamıyorum,neler söylüyorsunuz.Neden kaçıyorsunuz.Yazılanların ve yapılanların %855'i kanunsuz,yasak işler.Yasalara aykırı işlerimi öneriyorsunuz.Gözllerime inanamadım.Kaçarken arkanızdan sıkarsa,ölür yada yaralanırsanız,sakat kalırsanız,kaçayımderken kaza yaparsanız sevdikleriniz ne olacak.Soruyorum neden kaçıyorsunuz.Kanunsuz bir işmi yaptınız.Yapmayın o zaman.Tüm evraklar tam ve sağlam çıkın trafiğe.Yapmayın lütfen.Siz bize ve sevdiklerinize lazımsınız.Sağlıcakla kalın.

Luxor
07 Mart 2006, 19:06
2 alternatifiniz var
birincisi ashesin dediği gibi yapıp adrenalin yüklemek ve ghost rider olmak ki çok zevkli olacağına inanıyorum.ama ashes kameraman olursa dvd yi alanlar çimen kuş falan seyreder
ikincisi polis sizi suçlu sanır ve bozkurtun dediği gibi arkanızdan sıkar.bu durumda gene ghost rider olursunuz.
ama benden ashes a +1000
(şaka bir yana adam gibi taşıyın evraklarınızı yanınızda ve düzgün kullanın motosikletinizi işte.kurallara da uyarsanız değmesin keyfinize.)

ozgurozeren
07 Mart 2006, 19:39
motor ehliyeti 100-150 ytl arası zaten,git ehliyet al.yaşın tutmuyosa çıkmıcan trafiğe,çayırda çimende kros sürüceksin;)

sarcosucos
07 Mart 2006, 19:58
Plakaya ceza yazamıyorlar artık dediniz.Biraz daha açsanız.

Sonsovalye
07 Mart 2006, 20:45
Kaç kaç...::evil::

rEnE
07 Mart 2006, 21:21
Bende bi rüyamı anlatıcam hocam. tamam rüya anlatma köşesi deil de, içimden geldi anlıyomusun? Polisten kacarsak ne olur? Plakanı alırlar ceza yazarlar, yada iyice işkillenirlerse takip ederler, tutanak tutarlar, polisi görev sırasında tehliye soktu diye. Bi ton iş. Karakolda karşılarına alıp artizmisin sen len derler, amerikamı burası şş? derler. Neyse Rüyam,
Motosikletle gidiyorum, altımda HD Road King war, bak bak rüyaya bak :queen:
Polis durduruyo, benim üstümde beyaz bi atlet war, dövmeler falan war, saçlar dazlak, bide spor yapmışım irileşmişim, yaz mevsimi ayakta postallar war manyaq gibi. Polis soruyo ehliyet diye, sonra yanımdan acılıyo biras uzaklasıyo, diyo ki:
-cok kötü kokuyosunuz!
-ayrıca bu motorun arkasındaki bos bira siseleride neler !
-Route 66 da bi barda takıldım arkadaslarla.. diyorum adama gayet rahat, sonra üfle! diye bişi cıkartıyo diyorum;
-bende hastalık war taşıyıcıyım, bide tükürüyom yere, adam iyice iğreniyo,
- ne pismişsin sen be! diyo,
- hadi len diyorum, basıyorum por por akıyorum, plakayıda alamıyo, çamur içinde oda çünkü, memur arkadası soruyo;
-noldu ehliyet ruhsat sordunmu diye,
-ilerde suleyman abi war radarda ona haber verelim, bu çamurların dilinden o anlıyo gör bak simdi! diyo ben ufukta kayboluyom. Sonra ev arkadasım uyandırdı
-uyan ise gec kalıcaksın otobüs kaçıcak şşş! diye.

ostradamus
11 Mart 2006, 15:06
karar verin yaziyolarmi yazmiyolarmi

mondial50tt
11 Mart 2006, 15:33
ozgurozeren: [/B]
motor ehliyeti 100-150 ytl arası zaten,git ehliyet al.yaşın tutmuyosa çıkmıcan trafiğe,çayırda çimende kros sürüceksin;)[/

bu fiyata veren yer nerde war ben daha pahalı diye biliyordum

okan4037
11 Mart 2006, 15:45
anladığım kadarıyla bu soruyu soran arkadaşın yaşı 17 den küçük. yoksa cezayı ödemek yerine ehliyet almayı denerdi. Ve sizde bu çocuğa kaçabiliyorsan kaç diyorsunuz.
Bravo.:rendeer:
17 sayılırım ama malesef agustos ayında ehlıyetımı alabılıyorum..bıde ayrıca ben polısı atlatayım ondan 200 MTRE sonra gıderım bı apartmanın altına koyarım ordan uzaklasırım.sonra polis motoru bulsa nolur???

pazer
11 Mart 2006, 16:49
Okan sanırım senin istediğin cevap;hiçbir şey olmaz,motoru bulsa da birşey olmaz,hatta uzerinde seni de yakalasa birşey olmaz,güle güle ehliyetsiz kullan,zaten bakanlar kurulu'nun aldığı kararla artık motosiklet kullananlara ehliyet sorulmayacakmış.
Okancığım başın derde girer,sonu iyi olmaz.Polisten falan da kaçma.:cat:

ARMAGEDON
11 Mart 2006, 16:54
kaçarasan pek iyi olmaz