PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küçük br tebessüm :)

necathan
22 Ekim 2011, 23:37
Bu akşam servisten çıktım motoruma bindim evime gidiyordum. Emniyet şeridinde bi tane mondial 151 rs adamcağızın teki ayaktan basıp basıp duruyo neyse durdum baktım. Selam verdim dedim abi sorun nedir yardımcı olabilirmiyim. Dedi bujiyi söktüm taktım ama tam oturmadı sanırım filan dedi. Serviste çalışıyorum bi bakayım dedim açtım motorun altından takımları bujinin tırnak aralığını küçülmüş olması gereken aralığa getirdim ama buj yatağına tam oturmamış dişler yalama olmuş. neyse onu baya oturtmaya çalıştım . Ama çok güzel olmadı neyse akü pert tabi başladım ayaktan basmaya olcak gibi değil kendi akümü söktüm bağladım bastık neyse çalıştı . Adam o kadar sevindiki dedim abi yol uzakmı Çorluya gdcem dedi. 20 km filan vardı aşağı yukarı dedim gidebilicekmisin abi giderim dedi kendi motorumun takımlarını da ona verdim .Bu akşam soğunda o kadar sevindiki o yüzündeki tebessüm bi hayır duası aldım. Bunu hiçbirşeye değişmem işte. :) Allah kimseyi yolda bırakmasın :salut:

ekremz
22 Ekim 2011, 23:39
bi hayır duasıda benden olsun. tekerin her daim düz bassın inş. teşekkürler

syn022
23 Ekim 2011, 00:04
Bravo. Umarım bu hayır dua bir belayı def etmiştir. Adamın yüzündeki ifadeyi gözümde canlandırıyorum. Elinize sağlık. Yolunuz açık olsun. Bu arada ben değilim ama benim motor Lüleburgaz'lı 39 SL :)

necathan
23 Ekim 2011, 00:07
bi hayır duasıda benden olsun. tekerin her daim düz bassın inş. teşekkürler

Sağol abm :)

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

Bravo. Umarım bu hayır dua bir belayı def etmiştir. Adamın yüzündeki ifadeyi gözümde canlandırıyorum. Elinize sağlık. Yolunuz açık olsun. Bu arada ben değilim ama benim motor Lüleburgaz'lı 39 SL :)
İnşallah ki bu kadar kötü geçen günlerde uzak olur belalar bizden. Hepimizin yolu açık olsun :)

semihg
23 Ekim 2011, 00:07
İşte Motorcu dayanışması,ellerine sağlık abi..

necathan
23 Ekim 2011, 00:17
İşte Motorcu dayanışması,ellerine sağlık abi..
Abi bende şöyle bişey var trafikte 4 tekerlilerden yediğim tacizden ötürü onlara karşı bi antipatim var araba olduğunda genelde durmam ama söz konusu bi motorlu olunca herşey değişir.

anaconda84
23 Ekim 2011, 13:28
Allah razı olsun senden kardeşim. tekerin düz bassın Allah kazadan beladan korusun seni ve bütün motorcu arkadaşlarımızı hepimizi.