PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTM 125 DUKE HAKKINDA YARDIM ????

dkan
22 Eylül 2011, 23:12
arkadaşlar kuzen bu motordan almayı düşünüyo sizce nasıl bi motordur daha yeni motor sürmeye başlayacak servis bakımından bizi üzermi 125lik bi alete bukadar fiyat çokmu (sıfırı € 3.900) 2.el satmakda zorlanırmı max hızı kaçtır birde son olarak sizce görünümü nasıl http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/uploads/2010/08/KTM-125-Duke-orange-4.jpg

Soykan67
22 Eylül 2011, 23:34
KTM bu o sizi üzmez, siz onu üzermisiniz bilemem.Bence kaliteye para vermekte çekinmeyin.Max hızda sizi biraz tatmin etmeyebilir.

dkan
22 Eylül 2011, 23:39
KTM bu o sizi üzmez, siz onu üzermisiniz bilemem.Bence kaliteye para vermekte çekinmeyin.Max hızda sizi biraz tatmin etmeyebilir.
zaten 125lik bi motordan fazla birşey beklememek lazım servis agı genişmi acaba birde sele artçı için çk küçük bigi sorun yaşatırmı acaba artçı için

jack hammer
22 Eylül 2011, 23:58
o yazdıgın 3900 rakamı euro olmasın sakın. yani yaklaşık 10000 tl yapar. eder mi etmez mi tartışılır. ancak tartışma götürmeyecek bir husus var ki dünyanın en saglam ve sorunsuz motosikletlerini ktm üretir. ikinci elde deger kaybeder ama bu ktm ye özgü bir durum degildir. bir aracı alırsın satmak istediginde isterse 1000 km olsun kafadan %15 deger kaybeder.

hızını bilmem ama görünüm olarak alternatifi yok ve kendine özgü çizgileriyle herkesin sahip olmak isteyecegi bir motosiklet.

dkan
23 Eylül 2011, 00:09
o yazdıgın 3900 rakamı euro olmasın sakın. yani yaklaşık 10000 tl yapar. eder mi etmez mi tartışılır. ancak tartışma götürmeyecek bir husus var ki dünyanın en saglam ve sorunsuz motosikletlerini ktm üretir. ikinci elde deger kaybeder ama bu ktm ye özgü bir durum degildir. bir aracı alırsın satmak istediginde isterse 1000 km olsun kafadan %15 deger kaybeder.

hızını bilmem ama görünüm olarak alternatifi yok ve kendine özgü çizgileriyle herkesin sahip olmak isteyecegi bir motosiklet.

(sıfırı € 3.900) euro yazdım zaten ben servis konusunda kaygılıyım birde şu artçı kısmı çk küçük

StyLeOscaR
23 Eylül 2011, 00:19
merhaba..

gerekli bilgiyi burada bulabilirsin.. kullanan arkadaş açıklayıcı bilgiler vermişti..

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/90598-ktm-duke-125-kullanicilari-basligi.html

ColdhearteD
23 Eylül 2011, 00:22
bu motoru hergun goruyorumm, kişisel fikrim performansından dolayı 15 gunde sıkılacagım bi motora o kadar para vermem. cok gösterişli bi motor deil . kaliteli görünüyor ama cok ufak yapılı ozellıkle sele kısmı cok kucuk deposu genış ama yandan bakınca felan cılız duruyo her acıdan ,tatmin edici bı motosıklet oldugunu düşünmüyorum

-unnamed-
23 Eylül 2011, 00:48
rakamı çok yüksek...
kalitedir, amenna...
ama o paraya alınabilecek çok daha kalitelileri mevcut....

Sepetçioğlu
23 Eylül 2011, 01:01
Bu motorun görünüşü mükemmel :queen: her şeyiyle süper :cat: şehir içi kullanım için çok iyi bir seçenek, çok zevkli olur :cat:

Tarkan1981
23 Eylül 2011, 01:18
Servis + kalite konusunda endişelencek bi durum yok,

Karaköy - Ata Motor - Ahmet abi miz var.

Motoru nereden alacaksınız bilmiyorum ama 1 hafta önce Ahmet abi de 1 tane vardı, kenarda ceylan gibi yeni sahibini bekliyordu (aynı zamanda Ktm satış bayisidir kendisi !!! )

Herşeyiyle on numara bir makina

Şimdiden hayırlı olsun, Güle güle kullanın.

syglr.

http://www.motosiklet.net/forum/yeni-model/82841-2011-ktm-125-duke.html

sarıdev
23 Eylül 2011, 01:21
10 bin liraya o kadar çok iyi seçenek var ki ktm 125 bana göre en alt sıralarda ama tabiki bu zevk meselesi