PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabuk Yolunda Kaza

inzell
04 Eylül 2011, 13:06
Istanbul'dan Karabuk'e dogru giderken, sehir merkezine 30 km kala trafigi yolun kenarindaki toprak kisma vermisler. ileride kaza oldugu belliydi. bir sekilde motor kazasi oldugunu hissettim. hizasindan gecerken bir yanda uzeri gazetelerle ortulmus, sadece eli gorunen motorcu bir arkadas, diger yanda buzulmus bir Honda cg tarzi motosiklet. Ortada gorunen bir kask da yoktu, bilmeden konusmak istemem ama muhtemelen rahmetlinin kaski da yoktu. Babamin tepkisi direkt "oglum sat o motosikleti" oldu zaten.

Icim fena halde buruldu, sizlerle paylasmak istedim.

Arkadasa da Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin.

Guven
04 Eylül 2011, 13:12
Çok üzücü...
Allah rahmet eylesin.

motoseyyah
04 Eylül 2011, 13:15
Allah rahmet eylesin.Gün geçmiyor ki bir motosiklet kazası duymayalım.

gv650i
04 Eylül 2011, 13:20
yani bide babayla birlikte görmek ve babanın tavsiyesi sadece kaza değil bize ve ailelerimizede üzüntü ve endişe kaynagı oluyor

mevtaya allah rahmet etsin yakınlarına sabır versin

inzell
04 Eylül 2011, 13:37
Dun gece de Bostanci koprusunun yukarisinda bi SS taksiye carpmisti. Yakin zamanda uzaktan bir akraba -gerci tanimiyorum ama- motor kazasinda hayatini kaybetmis. Dedem de panik olmus sat motoru, araba al yari parasini da ben verecegim falan. Etrafimda epey sosyal baski var su zamalarda. 15.000 km civari motosiklet uzerindeyim dogru durust karsi cikan dahi olmamisti. Hatta her uzun yola cikma planlarim varken motorum bozuluyor, yolculuk icin biriktirdigim tum para onarima gidiyor. Bana mesaj mi var anlamadim... :)

Ramazan Can
04 Eylül 2011, 14:17
allah rahmet eylesin....

adanalı
04 Eylül 2011, 15:10
Allah rahmet eylesin.Gün geçmiyor ki bir motosiklet kazası duymayalım. allah rahmet eylesin.

gokmenkurt
04 Eylül 2011, 15:25
allah rahmet eylesin