PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Road Atlanta AMA yarisi Speed Channel da..

burakusa
03 Eylül 2004, 08:39
Kacinizin bunu izleme imkani var bilemiyorum ama yinede yazmak istedim. Eger uydu anteni olan varsa eminim bunu seyredebilirler...
Speed Channel da pazar gunu Turkiye saatiyle aksam 8 de basliyor. Ilk olarak Moto GP Portekiz ,sonra Road Atlanta Superbike(1000 cc modifiyeli motosikletler ) sonra da World Superbike yarislari. Tam 5 saat suresince motosiklet yarisi. Daha guzel bir pazar gunu olamaz herhalde biz motosikletciler icin.
Bu arada atlanta benim ikamet ettigim sehir ve yarisin yapildigi pistte 1 kez bende yaristim. Su ana kadar burada motosiklet kullandigim en hizli pist.Toplam 11 virajdan olusan yaklasik 4.5 km uzunlugunda bir yer . 8. ile 9 . viraj arasinda yaklasik 1 km lik bir duzluk var. Motosikletler en son suratine bu duzlukte ulasabiliyorlar(benim 600 cc.lik R6 yanilmiyorsam 278 km ye cikmisti). Eger seyredersiniz duzlugun sonundaki viraja dikkat edin . Butun sollamalar saglamalar orada olacaktir. Yaklasik 300 km den 80 km ye inilmesi gereken bir viraj...Ve frenaj yokus assagi olarak yapiliyor...Ilk antrenman yaptigim gun 2. turun sonunda pite cekmek zorunda kalmistim,cunku vucudum yokus assagidaki ivmelenmeye ve frenajdan dogan degisiklikleri kaldiramamisti... Pitte bir kova bulup yarim saat dinlendikten sonra gune devam edebilmistim..

Hava simdilik guzel olacaga benziyor...Umarim herkezin seyretme sansi vardir..

Bu resim 2 ay once Road Atlanta da cekildi.Lideri yakalamaya calisan gri motosiklet bendeniz...
http://www.localriders.com/photopost/data//500/22761pict0489.jpg

muRRat
03 Eylül 2004, 09:07
Hocam sen neymişsin beea :mrgreen:
Buralara gelde bize de biraz sürüş eğitimi ver. Kapatalım Körfez pistini arkadaşlarla :cherry:
Bilgilendirme için teşekkürler. Seyretme şansı olmayanlardanım ben :joker:

Erhan Erdil
03 Eylül 2004, 09:49
Moto gp yarıslarında sırasıyla 125,250,500cc ler yarısıyor. Acaba World Superbike yarıslarında da Superbike, Supersport, Superstock yarısları arka arkaya mı yapılıyor? Superstock kategorisinde Kenan Sofuogluda yarısacak ama son yarısı Fransada gozukuyor ve sampiyonada 52 puanla 3. sırada gozukuyor.

Donald_Duck
03 Eylül 2004, 10:04
Burak, Yahu hava guzel olacak demissin ama hurricane geliyor ?! Valahi Pazar gunu orada, soylemedi deme...insallah pas gecer sizi... :pale:

Pitte "kova bulmak" ne demek??

Bu arada " belki " Ekim ayinda ve yine "belki" Yturan i da alip Road Atlanta ya Schwantz dan birseyler ogrenmeye gelecegim(z). Daha belli degil, haber veririrm sana, gorusuruz insallah.

Basarilar...
DD

casper
03 Eylül 2004, 19:44
oralarda yarısmana cok sevındım. aman oralardan eksık olma.dıkkat et ıyı yarıslar sana.

oktay
04 Eylül 2004, 00:46
DD

Resim eklemediği için anlaşılmamış o. Ben ekliyim.

BurakUSA yarış arasında dinleniyor.

http://www.edwebproject.org/asiapics/trek.bucket2.jpg

Oktay :cat:

Oytun
04 Eylül 2004, 01:11
:cherry: süper yahu.

Donald_Duck
04 Eylül 2004, 06:42
Kova konusunda...
:mrgreen: Bu hic aklima gelmemisti.... :cherry: Oktay alemsin vesselam

-------------------

Burak, senin bu mesajini ikitekler.org ve motordelisi.com sitesi forumlarina da yolladim. Onlarda seni tanisin, iftihar etsinler diye.

Prometheus
04 Eylül 2004, 07:13
BurakUSA, EuroSport kanalı canlı vermez mi acaba?

Bu arada güzel espiri oktay :thumleft:

Prometheus
04 Eylül 2004, 07:19
EuroSport bunları veriyormuş. Hepsi de canlı!

11:00 MOTORCYCLING
Grand Prix Portugal
Warm-Up

11:30 MOTORCYCLING
Grand Prix Portugal
Introduction

12:00 MOTORCYCLING
Grand Prix Portugal
125cc Race

13:15 MOTORCYCLING
Grand Prix Portugal
250cc Race

14:30 MOTORCYCLING
Grand Prix Portugal
Moto GP Race

burakusa
04 Eylül 2004, 07:43
DD

Resim eklemediği için anlaşılmamış o. Ben ekliyim.

BurakUSA yarış arasında dinleniyor.

http://www.edwebproject.org/asiapics/trek.bucket2.jpg

Oktay :cat:

pu hahah hahah :cherry: :king:

sevgili arkadaslar,
anlatmaya calistigim sey , 2 turdan sonra pite gidip cikartmak zorunda kalmamdi ,vucudum yokus assagi ve yokus yukari(elevation changes) allak bullak oldu. Ertesi gun yarismadan evvel(motion sickness pill) ilac almak zorunda kaldim....

DD,
Schwantz`in okulu hakkinda cok iyi seyler duydum. Piste bayilacaksin. Eger onceden haber verirsen belki burada bulusabiliriz...

Sevgiler,

Peril
13 Eylül 2004, 19:59
vallane iş ya kaçırmamak lazım arada yaz sen be arkadaşım :thumright: